Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

bardzo dobrze że o tym piszesz Calinessa, fakt, ciasteczka kupne, są najczęściej na tych utwardzonych tłuszczach. Ja w zasadzie nie kupuję takich ciasteczek, jedyny wyjątek to pierniki, bo te uwielbiam, ale nie tylko ja :D Najbardziej lubię te w białej polewie, a żonkil w czekoladzie. Tylko że kupuję je jakiś raz w roku :D to może jakoś przeżyję z tą trucizną :D Ciekawa jestem czy też macie jakieś najbardziej ulubione ciasta czy ciasteczka. Ja jestem słodka dupka :P i wszystkie słodkości lubię, ale ze wszystkich ciast najbardziej "ulubiam" pierniki, dlatego zawsze piekę na każde święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie żartuj, że aż tle witamin dziś wypił Twój żonkil:O przecież chyba ledwie stoi :O a może siedzi. Niestety znam takie męskie stany z autopsji 😭 na szczęście po 38 latach się skończyło. Teraz powiecie ..ale miała cierpliwość :O Jednak widzę, że ciągle o tym myśli, przy byle okazji o tym gada:O Najgorzej jest kiedy są goście i czasem wlewam coś do kieliszka, a jemu nie :( tak myślę, że to nawet lepiej, że ten grill wczoraj nie wypalił, bo widziałam, że miał straszną ochotę na piwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układacie czasem pasjansa pająka ? Kurcze, po wielu próbach udało mi się dziś ułożyć 100 na 100 , czyli mam 100% hurrrraaa!!!! było kilka prób już takich do 90 parę i skucha a tym razem wyszło całe sto !!! ale się cieszę :D jestem "miszszczczem""D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Cal ,a co powiesz na gotowe juz nadziane i przyprawione kaczki ze sklepu ,a pastelle ,a zelki a sklepowe ciasta np.makowce ,a,a,a :D Ja bidna zjadlam 2 male ciasteczka a tu taki raban 😭:D Ferdzi ,nie ,nie ukladam pasjansa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) ja też lubie i jeśli to kupuję pierniki z marmoladką w środku. Lubię te co Twój M bo te białe to przecież w cukrze :) a jeśli piekę to piernik a nie pierniczki. Kupuję też wafelki i zawsze kilka zdążę skubnąć z półkilogramowej paczki :D Nie znam tego pająka, kiedyś zanim znalazłam kafe i inne zajęcia w necie to namiętnie grałam w kulki :D teraz moim pająkiem są skrzyżowania i testy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Daa :) no właśnie zapomniałam dopisać żebyś się nie stresowała tymi dwoma ciasteczkami :D ale ciekawa jestem co się dzieje z resztą ciasteczek z blaszanego pudełeczka ? a,a,a ? a rolade makową na wagę kupuję raz lub dwa w roku z cukierni "Michaś", a nie taśmowej produkcji. Nie ma w niej konserwantów bo po 5 dniach potrafi już pleśnieć :( W kaczce i przyprawach nie widzę nic złego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Daa, pojechałaś z tą kaczuszką :D:D ciasteczka, takie czy siaki, nikomu nie zaszkodzą, jedzone z umiarem:D Calinessa, no właśnie ja lubię piernik, i często go piekę a na święta to już obowiązkowo. Wiadomo, że na zimowe to pierniczki też się robi ale to ze względu na wnusię, bo to ona lubi piec i wykrawać i lukrować :D Lubię też taki piernik z marchewką , albo z cukinią , naprawdę są pyszne:D hehehe znów piszemy o jedzeniu :P:P:D ktoś z podczytujących pypcia dostanie :D:D Pasjans pająk i zwykły pasjans są w komputerze, nie potrzeba do tego internetu. Dzięki niemu przetrwałam jakoś nie jedno wyłączenie netu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sa ciastka dyzurne i kupilam je 2 raz ,stoja juz dlugo ,bo przeciez co tydzien pieke ciasto :- A te wafelki i pierniczki to zawieraja naturalne skladniki ? Dobre sobie ,fajnie tak sobie przytykac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to z innej beczki bo kurcze nie wiem jak się pozbyć strony startowej Wirtualnej Polski na Firefoksie i na Windowsie Explorerze ? wnerwia mnie ta strona, wolę tylko zwykłe google. Wie któraś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,nie zrazaj sie ,pisz o zdrowym jedzeniu ,przeciez to Twoj Konik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,musialas tam czesto wchodzic i dlatego tak jest .Nie wchodze tam ,bo mialam kiedys klopoty z ta strona .Nie wiem jak sie pozbyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szariczek cerowany króliczek
Raz explorer,potem właściwości internetowe...resztę doczytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nawet wklepując pytanie jak się ich pozbyć nie ma odpowiedzi bo pytam na ich przeglądarce :-O w końcu zainstaluję Chrome albo Opere, zobacze co mniej miejsca zajmuje a Firefoksa usunę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale jak wpiszesz w wyszukiwarkę google to wyskoczy Ci strona google . Tylko nie bardzo wiem jak zrobić z niej stronę startową, chyba muszę trochę pokopać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dobrze podpowiem, ale na samej górze pasek narzędzia - opcje-ogólne i tam masz do wyboru co chcesz na stronie startowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szariczek cerowany króliczek
explorer to windows,otwórz własciwości internetowe i ustaw stronę startową. Polecam Bing,jest neutralny. http://www.bing.com/ Nic sie ściągaj bo się nie odczeoisz,jak w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie polecam ściągania, po ostatnim ściągnięciu musiałam oddać komputer do zmiany systemu:( Pożegnam się już na dziś, myślę że oczy chcą odpocząć i tak dziś wytrwałam prawie cały dzień na topiku :D Dziękuję Wam za miłe pogaduchy, oby częściej👄 Dobrej nocy życzę i miłych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wieczór .... dobry wieczór l witam tych których jeszcze nie witałem dzisiaj 🌻 l Widzę że na topiku dzień był bardzo towarzyski, jak na święto przystało. Ja miałem podobnie. Przyjmowałem gości a późnym popoludniem saam byłem w gościach. Na spacerze również byłem. Dzień pogodowo był bardzo ładny ale w powietrzu gdy zawieje wiatr jeszcze czuć chłód. Trzeba teraz już nastawiać się na koniec wolnego i szykować się do pracy. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej Nocy Ferdzi 👄 Spij i snij ,ze zabiore Cie wlasnie tam ,gdzie szczesciu nic nie grozi ......:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) zastanawialem się w sklepie nad maseczkami ale doszedłem do wniosku że nie będą potrzebne. Jednak były. Miałem jedną w garażu a jedną zrobiłem. Były okazjonalnie używane. Maski przy remontach to dobra rzecz choć trochę niewygodna. Zwłaszcza trudno w nich napić się piwa które również jest niezbędnym czynnikiem przy tego typu pracach l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sz. c. króliczek :), dzięki za link :) ładnie tam i wygląda na przytulnie i tajemniczo ;)( ta tapeta :D) podoba mi się :) jeszcze raz dziękuję🌼 Jeszcze nie wchodziłam we właściwości internetowe bo mnie jak na złość real odciągnął. Ale musze się pozbyć WP :-O o Dobrej nocy dla śpioszka Ferdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja muszę się do spania szykować bo jutro już na pewno pobudka o 5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yees! pozbyłam się WP ale Explorer ma problem z łączeniem z internetem :( chyba WP się mści :D ale wszystko inne działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to cool :-) Dobranoc Cal 👄 Dobranoc Saam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie uciekam na poduszki ale powoli obieram kierunek gdzie będę mógł je znaleźć. Weekend,weekend .... i po weekendzie. Nie bardzo sobie mogę wyobrazić siebie wstającego o piątej. Budzik będzie musiał być bardzo hałaśliwy l Tymczasem dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych majowych .... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×