Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
DAA kup sobie na leciutkim 2lub 3 cm saneczkowym spodzie , zawsze to w takich noga lepiej wyglada niż w zupelnie płaskich a jak bedziesz nawet ciut wyższa od męza to nie szkodzi , dzis juz nikt nie zwraca uwagi na takie niuanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Te beda najwygodniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to dzisiaj święto buta? :D szewca Ferdzi nie wymieniła ;) o Saam:) dziękuję za objaśnienie ,,w dechę,,:) bo przez chwilę gdy to wczoraj pisałam miałam taką ciekawość dlaczego nie np.,,w filar,, czy,,w cegłę,, lub ,,w belę,, :D o Ferdzi :) ja też mam stalking :-O, mam nawet nagranie w telefonie świadczące o tym. Tyle, że ja wzięłam się na sposób i też stosuję do tej osoby gdy mnie mocno wnerwi :D o Czyżbyśmy mieli zaszczyt gościć na topiku Gościa modystkę ? Witamy zatem czym chata bogata :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) a w czerwcu to już można w jakichś eleganckich wygodnych sandałkach wywijać na weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal :-) ,bedzie ponad 100 osob i podeptaliby moje paluszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na weselu zawsze jest gorąco, przynajmniej mi bo ja tańcuję ile mi sił starczy a co? :D na codzień tego nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę wywiesić moje truskawki już na zewnątrz. Na termometrze 25 stopni w cieniu tarasowym....normalnie lato:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie cieplo ,u mnie w cieniu od polnocy 21 stopni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ,Cal ,przegonilas Wirtualna Polske do mnie ? Juz drugi raz dzis gdy przewijam strone tutaj ,ukazuje mi sie wlasnie ona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Saam, fajnie że udało Ci się zobaczyć moje przesłanie :P Daa, no to kiedy się sfocisz i przyślesz foty ? Chętnie zobaczę i ocenię czy pasuje, ale ja nie mam takich wymagań jak Saam, że w ubraniu i bez :P:D Zaciekawiły mnie te butki, te mojito są najlepsze, czułabym się w nich jak po kilkunastu drinkach o tej pięknej nazwie :D Niektóre, rzeczywiście całkiem przyzwoite, ale Daa, czy możesz kupować butki via net ? Ja się na to nigdy nie odważę, choć takie trekingowe i trapery to kupowałam, ale sandałki czy czółenka to już bym się nie odważyła. Myślę że jeszcze coś wybierzesz, za pewne gość ma rację, bo leciutki obcasik mógłby być, zawsze to sylwetka inaczej się układa. Calinessa, nawet nie mów że też masz podobne problemy, chyba że chodzi o żonkila, ja niestety nie jego mam na myśli:( Nie chcę o tym pisać za bardzo, sama nie wiem czemu wyskoczyłam z tematem, jak filip z konopi...Jak już będzie źle, to pójdę z tym na policję, takie rzeczy są karalne. Na razie mnie tylko dołuje. Popracowałam trochę w ogrodzie, musiałam dać upust złości i wyładować energię, ale już opadłam z sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślicie że można już posadzić ogórki ? tak się zastanawiam, bo jednak u mnie noce są chłodne. Nawet pomidory zostawiane na noc na balkonie, mają lekko opalone liście:( . Nie wiem czo robić, bo wydaje się że już zimno nie będzie, ale wiem że zapowiadają znów załamanie pogody, zresztą po pełni tak przeważnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Ferdzi ,nigdy nie kupilabym butow na odleglosc ,musze zalozyc ,przejsc sie po sklepie .Butow to mam 4 pary ,ladnych i jeszcze praktycznie nie noszonych .Spoko ,mam ladne buciki ,lekkie z nubuku na obcasiku 5 cm ,do kosciola na slub i na wejscie zaloze ,a dalej to juz moje stopki potrzebuja wiekszej wygody :-) Fotki beda z wesela :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,ja myslalam ,ze Ty mi pokazujesz te buciki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zuzia :) dzięki ale mogę odstapić moją porcję podwieczorku głodniejszym ? :) o Ferdzi, możesz posadzić na ryzyk-fizyk ;) i w razie co przykrywać folią. Jak się uda to będą a jak nie to dosiejesz. Ja tak robiłam bo przecież z tą pogodą to różnie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dziekuje za poczestunek ,nic bym nie przelknela taka jestem poddenerwowana .Nie wiem dlaczego ale dzis od rana przesladuje mnie mysl ,ze 3 miesiace znow bede musiala byc operowana 😭 Staram sie odgonic te mysli ,ale im bardziej sie staram tym bardziej sie denerwuje ,ide lyknac 'niebieskie'bo wysiadzie mi serce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... czy ja oślepłam czy ktoś wrąbał podwieczorek Zuzi razem z postem ? :-O :D ale głodomor to musiał być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiałam się Daa, no, przecież gdybym to ja podsyłała Ci butki, to nie jako gość :D ja zawsze się podpisuję:D Jak masz butki na obcasie, to nie szukaj nic nowego, bo potem leżą w szafie i nawet na nie nie spojrzysz:D U mnie jest sporo takich pełnych pudełek z butkami nie używanymi :D Kurcze, rozpisałam się i przerwał mi telefon, teraz zapomniałam co chciałam napisać :O Muszę jeszcze zdjąć pranie z balkonu a później wykonać następny telefon, więc później się pokażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ,Cal ,nie mam zadnego guzika na ubraniu 😭 Za co sie zlapac ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Ferdzi ,pomyslalam ,ze Cie wylogowalo i nie masz czasu sie zalogowac :-) Troche sie uspokoilam . Moze znow o gotowaniu :D ,juz nie mam pomyslow na obiady ,na nieskoplikowane obiady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,tak tez zrobilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×