Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

cześć Celinko 🌻 dzięki za namiary na orkiestrowę. Nie wiem czy mi się wydaje czy rzeczywiście w tym roku kwota za sms jest wieksza l hej Zuziu 🌻 u mnie takie bezmięsne rarytasy nie są planowane na niedzielę. Piątek to odpowiednia pora. Ale mam sernik więc niedaleko mi skladnikowo do nalesników z serem :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ...kto mi powie co sie dzieje tej zimy z pogoda?...poprzestawialo sie Aniolom cos u gory czy jak?:D Wieje dzdzy(nie wiem czy tak to sie pisze:D)i jest szaro buro i do...dopowiedzcie sami:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Pogoda sie zmienia. Globalne ocieplenie, wuchury, huragany, Wojna bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma wspolnego pogoda z wojna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzka jak coś trzepnie,to klękajcie narody:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmitow u nas w kraju nie brakuje ,spojrzcie na sejm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest Oli,bawidamek całej kaffe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca Was gościówa
Call,Daa,Sam pozdrawiam i całuję gorąco😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Elizko 🌻 ja mam mieszane odczucia w sprawie obecnego klimatu. Z jednej strony lekka zima mi odpowiada bo łatwiej dojeżdżać do pracy i można na opale zaoszczędzić (chyba) Z drugiej strony źle bo zimowego nastroju jak na lekarstwo a łyżwy i sanki rdzewieją bezużyteczne. l i jeszcze odmiana "dżdżu" w liczbie pojedynczej i mnogiej l mianownik dżdża dżdże dopełniacz dżdży dżdży celownik dżdży dżdżom biernik dżdżę dżdże narzędnik dżdżą dżdżami miejscownik dżdży dżdżach wołacz dżdżo dżdże l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Gosciówa 🌻 mam nadzieję że jako przedstawiciel płuci przeciwnej skorzystam najwięcej z wymienionych ;) odpozdrawiam :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu :) wojna trwa nieprzeranie, i to na całym świecie. Ciągle walczą ze sobą przeciwne fronty. Tu front ciepłego powietrza z zimnym frontem a tam front wysokiego ciśnienia z frontem niskiego. My tylko możemy obserwować i korzystać z owoców tych wojen. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za buziaki dziękuję :) ...... i do snu się już szykuję. Weekend kończy zywot swój kto nastawi budzik mój? Spać się udać trzeba wcześnie aby rano wstawać spiesznie. l dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych orkiestrowych ..... l do jutra l pozdrówka dla Danusi 🌻 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l dzień dobry ! :) l Bieda bez topikowego kalendarza ale trzeba sobie jakoś radzić. Dzisiaj drugi poniedziałek stycznia więc chyba Dzień Sprzątania Biurka. Jak patrzę na swoje biurko w pracy to przekonuję się że sprzątanie rzeczywiście mu się przyda. l Dzisiaj podobno także Dzień jazdy metrem bez spodni. No cóż, nawet gdyby tą akcję rozszerzyć na inne rodzaje transportu publicznego to niewiele skorzystam boz nich nie korzystam. Chyba że podziwiałbym widoki na przystankach z okna auta :p l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie wszystko bo dzisiaj Dzień Rozbierania. Dlatego się opozniłem bo rozbieralem w pracy. Widziałem że inni też rozbierają. W domu też ma być dzisiaj rozbierana. W sumie to trochę zasmucająca czynność bo żal że to już koniec. Podobno jak byłem mały to płakałem przy tym . Niektórzy praktykują wynoszenie ubranej ale nie popieram tego pomysłu bo ubieranie i rozbieranie to rytuał otwierający i zamykający. Aha, jeszcze na podwórku muszę rozebrać ale to chyba nie dzisiaj bo wrócę późno. Choinki na rok wędrują na strych lub do szafy. A żywe to już chyba obleciały z igieł. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Kto ma biurko to niech sprząta bo Dzień Sprzątania Biurka dzisiaj. Ja mam i dzisiaj nawet je przestawię w inne miejsce bo lubie przemeblowania. Podobno dobrze to działa na pracę mózgu, tworzą się nowe neurony, umysł pracuje itd. nawet gdyby to miało za skutkować bolesnym kontaktemitd. :D Chodzi o to by nie rozleniwiać mózgu w kółko tymi saamymi bodźcami. o Co do wczorajszej Orkiestry to pochwalę się, że wolontariuszka nr 31115 czyli ja zebrała do swojej puszki 280 zł w papierkach(liczyłam wzrokowo przy wkładaniu i ok. pół kilograma w monetach(ważyłam z puszką) ;) Całej akcji towarzyszyły niezwykle fajne pozytywne uczucia, wciąż miałam dreszcza. Ludzie są wspaniali :):) o miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Saam :) to dlatego nie widziałam swojego posta przez chwile bo musiałam przeskakiwać po Twoich :D dopiero patrzyłam i nikogo nie było na topiku ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 cieszę się że jesteś zadowolona z grania i z ludzi. Wcale się nie dziwię że dużo nazbierałaś bo gdybym miał taką możliwość to kilka razy bym podchodził z datkiem że otrzymać więcej Twoich usmiechów ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jestem zadowolona :) z początku miałam opory, że pracodawca narzucił nam nowy obowiązek ale potem okazało się, że to fajne doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu coś się dzieje ;-o, giną posty bo wyskakuje błąd 404 przy wysyłaniu, ciekawe czy ten zginie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co rusz wylogowuje:( wcześniej pisałam, że te święto bez spodni to raczej tylko dla Warszawiaków, ale przecież to, że bez spodni to nie musi byś śmiesznie czy jakoś :P bo można założyć spódnice :D:D Saam :) a co do rozbierania choinki to Ty od małego byłeś spryciarz;) pewnie, żebyś przestał płakać dostawałeś cukierki które zostały a których nie mogłeś dosięgnąć wcześniej :D o koniec pisania, trzeba się brać za biurko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Celinko :) nie pamiętam czy były już wtedy cukierki na choinkach. Wydaje mi się że raczej ciastka w formie gwiazdek, oczywiście własnej roboty. posypane grubym cukrem. A choinki było żal dlatego że wtedy drzewka były tylko naturalne i po świętach trafiały prosto do pieca. l Też miałem wcześniej dziwne problemy ze znikajacymi postami. Biurko zostawilem na popołudnie, może będzie spokojniej w pracy. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×