Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

heh...Olivier, tak możecie krążyć i krążyć, przecież nie znacie swojego wyglądu :D Meri pewnie dawno w domu, może z okna kuka ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz, że okrążamy Rynek po przeciwnych stronach ciagle będąc ...;) możliwe :D OK, dzięki za info...:) to będę teraz z podniesioną głową chodził ...;) a ma razie nie spieszy mi się stąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,Olivier ,umowcie sie wreszcie na wspolne wyjscie na lody :-) Gdybym mieszkala we Wrocku ,poszlabym z Wami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) musze zacząć poznawać kandydatów na prezydenta. Obiecałam sobie od jakiegoś czasu i głosuję na kobiety:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a czytałaś jaki plan ma Ferdżi co do mojego pobytu tutaj...? Tak,wiec, no...! Jutro popołudniu zbiórka pod, Witaminką, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę...w międzyczasie mojego pisania, i Daa ma podobny plan ...;):D Trzeba będzie o tum pomysleć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja chwilowo nie mogę lodów :) Jak Meri przyjdzie pod Witaminke to ja też moge sie zjawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że nie możesz ...:) ja solidarnie rownież poproszę o inne słodkości ...czyli soczek ...zreszta od początku to jedynie brałem pod uwagę ...:) Przecież zdrowy styl życia to Nasz konik ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Ja dopiero dotarlem do domu Radzicie zjeść obiad, kolację czy może już akonto śniadania ? Póki co podtrzymanie zapewnilem zupką chmielową :classic_cool: l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde Olivier? zdrowy styl życia to Twój konik ? z wyboru czy stan zdrowia to wymusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liness:) z wyboru...i to od młodości ...:) jak na razie okaz zdrowia ze mnie ...:) życie niekiedy wymusza pewne sytuacje żywieniowe ...ale jest dobrze...nawet na konferencji zdrowia ostatnio byłem ...ale to nie temat na kafe ...jak na mnie to i tak już dużo powiedziałem ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że potrafię sobie wyobrazić jak można zaliczyć prysznic ;) tylko że to mało ekologiczne.Fajne chwile warto przedłużyć a licznik bije. Więc jeszcze mało ekonomiczne zachowanie :p l Celinko :) ja po prostu dotykam "poprz" aż do skutku. Kiedyś można było sobie wybrać stronę topiku i od razu na nią wskoczyć. A jak wiem czego szukam to gonię google do szukania. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saamowi radzę :D dobry wieczór na topiku Saam :) podejrzanie długo pracujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liness :D ale Mu doradziłaś ...;):D teraz trzy godz. nie będzie mógł iść spać ...;) Niech się napije wody i do spania! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal :D ,Saamowi radzisz zjesc wszystko ,a gdy ja zjadlam 2 male ciasteczka ,narobilas rabanu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier :) jak to temat nie na kafe? jest dział Zdrowie i Uroda albo Diet, załóż temat i pogadamy ;) to mnie zaciekawiłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli :) na wodzie do rana mogę nie dożyć. l Celinko :) a ja nie mówiłem że byłem tak długo w pracy. Byłem w markecie na C. Muszę przygotowac na sobotę odpowiednie materiały aby popchnąć remont. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak ogólnie to dzisiaj walczę z czasem jak melepeta 😭 nijak nie mogę za nim nadążyć. Już późno a ja jeszcze w lesie .... yyyyy ... znaczy w polu. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje ,nie jem dzis tez kolacji ,jakos nie chce mi sie ,tylko sie napije herbatki . Zmykam juz ,musze wypelnic kilka dokumentow bo odkladalam ,a czas goni . Dobrej Nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier:) naspacerowałeś się to będziesz dobrze spał:)dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :) nie pękłeś jeszcze ? ...kładź sie już i odpoczywaj;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy, i spokojnej Liness :) dziękuje :) Na ostatek jeszcze deszczyk mnie pokropił ...;) ale dobrze, niech sobie pada ...jest potrzebny wiosną...:) a mnie się nic nie stało przecież ... Daa, dobrej i Tobie :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo wyspałam się, kręgosłup trochę odpuścił, słońce za oknem więc jest się z czego cieszyć:D 7 maja –, Dzień Radia (Rosja) to w jednym kalendarzu, w drugim nie ma nic, jedynie; Imieniny obchodzą: Gizela, Róża oraz August, Bogdała, Domicela, Domicjan, Domicjana, Flawia, Florian, Jan, Ludmiła, Ludomiła, Ludomira, Piotr, Stanimir, Wincenty, Wirginia Przysłowie: „Gizela święta zimy nie pamięta” No i dobrze że nie pamięta, bo w końcu trochę ciepełka i słoneczka nam się należy:D Sory, dziś nie zdążę zaparzyć kawy ani innych napojów, muszę mykać na autobus,więc chyba że jak wrócę, ale może mnie ktoś wyręczy ? Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! l :) l cześć Ferdzi 🌻 dziękujemy za kalendarzowe wprowadzenie w nowy dzień. Ja oczywiście dołożę swoje trzy grosze ze swojego. Dzisiaj Topikowy Dzień Herbologii. Uprzedzam że z herbami nie ma to nic wspólnego. Ale z herbatami chyba można się doszukać wspolnych korzeni. W moim tłumaczeniu herba to zioło, zielsko, zielicho. Herbologia to dział nauki zajmujący się chwastami, znaczy głównie walką z nimi. Przekladając z obcego na nasze dzisiaj Dzień Walki z Chwastami. l Chwasty to rośliny niechciane w danym miejscu. Na przykład w ogródku,na trawniku czy też pomiędzy płytkami chodnikowymi. Ale chwastów nie można definitywnie przekreslać bo spełniają również pożyteczną rolę. Dajmy na przykład taką pokrzywę. Chwasty pojawiają się również wśród ludzi i tacy lądują najczęściej za kratkami. Bywają jeszcze chwasty językowe i z tymi również walczymy. l Tymczasem udanego dnia życzę wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napojów dla wszystkich w zastępstwie nie będę przyrzadzał, nie czuję się aż tak mocnym. Ale nastawię cały czajnik wody a dalej to już saamoobsluga. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×