Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier :D oj teraz to mi głupio ;) że się napraszałam na czułości :P Magda wybaczysz chyba że odwzajemnię Olivierowi👄 zresztą powinnaś go bardziej pilnować :D kto nie przychodzi ten saam sobie szkodzi ;) zaraz puszcze sms do Meri bo może gdzieś tam w Rynku sie miniecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ferdżi :) rację masz, nie da się w ten sposób nadrobić zaległości ...;) Po prostu będę tu teraz cześciej ...;) Liness ;) czułości nigdy dosyć ...;):D a jak dają to nadstawiać policzek ...;):D ...a Magda również będzie zadowolona zapewne :) ...i nie nawołuje Jej, Ferdżi, po prostu pamietam ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liness:) może u się miniemy na ulicy/Rynku...;) choć Jej nie rozpoznam, to i tak miło będzie/jest wiedzieć, że jest tusz tusz ...w zasięgu ręki ...;) ...a postaram się wydłużyć tu moją wizytę aż do piątku ...z tego powodu ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Gościa pozdrawiającego ...:) ...Gość w dom, Bóg w dom ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Czesc Oli. Bardzo dawno Cie nie bylo. Milo ze zagladasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Niezwykle przebiegly i wredny wpis j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zuzanno :) dziękuje, od razu miło się na serduchu robi...;) mnie też jest miło Cię widzieć ...;) ...no dawno mnie nie było ...postaram się bywać cześciej ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Liness :) to tym bardziej fajnie...jak mówiłem ...będę się rozglądał całym sobą ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier , trzymam Cię za słowo, że będziesz bywał częściej. Aż do piątku we wrocku? No to nie przegap okazji na spotkanie z Calinessą , Mirablell i oczywiście z Magdą, tylko czy wystarczy Ci czasu? Też się zastanawiam Zuuzanno, skąd się wziął tutaj taki Twój antagonista? Gościu, bardzo brzydkie zachowanie, pytam dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ferdzi - to na pewno z milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoł ,ile tu czulosci :-) Witam przybylych 🖐️ Po lekarzu bylam tez na zakupach ,moja biedna zamrazarka :-) Ferdzi ,moja piekna babka troche u spodu zakalcowata,nic to ,gosci raczej teraz miec nie bede .Jednak nie ma co robic tak na 'wariata' :-) Moj lekarz dzis mial lekki stan niewazkosci i zachcialo mu sie ze mna dyskutowac o pierdolach .Zna moje strony rodzinne i zawsze wypytuje co tam slychac :-) Ferdzi ,znasz moj wiek i nie tylko Ty :-p Tylko Ciiiiiiiii!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Daa, fajnie że udało Ci się bezboleśnie załatwić sprawę u rodzinnego a że gaduła z niego to może i lepiej, strasznie nie lubię lekarzy sztywniaków. Dobrze jest mieć dobrą komitywę z lekarzem:D Babka mówisz lekko zakalcowata, pewnie się spieszyłaś za bardzo z wyjęciem, mnie czasem tak się zdarza. Twój wiek znam, ale wklepując fotkę sprawdzasz czy masz tyle samo według maszyny, czy może jednak jesteś młodsza. Kiedyś robiłam taki test na fejsie i wyszło mi że według moich poglądów i wiedzy mam 24 lata :D:P cokolwiek to znaczy :D Zuzanno, muszę przyznać, że nie rozumiem tego gościa. Na mnie wpis pod nickiem-"gość", działa jak czerwona płachta na byka, ale oduczyłam się reagować na te wpisy, bo im bardziej się odpowiada, tym wpisy są bezczelniejsze. Dlatego polecam zawsze skuteczną ignorancję. Moje paluszki już mają się trochę lepiej...całe szczęście. Wklepałam zdjęcia z dzisiejszych wyczynów kuchennych ale teraz ciekawe czy ktoś tam wejdzie bez linka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,kiedys przed choroba (ok 15 lat temu )lekarz nie potrafil utrzymac raczek przy sobie :-p Bylam tam za chlebem ,ale nie widze biezacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ferdzi - to ze ludzie sa bardzo chamscy jesli sa anonimowi nie jest zadna tajemnica. I to nie tylko na kafe. To znane zjawisko w necie. Czlowiek potrafi byc bardzo podly dla innych jesli uwaza , ze nie zostanie za to "zlapany" czy ukarany. Wtedy hamulce puszczaja. Masz racje , ze nie reagujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, pochwal się co jeszcze zakupiłaś do swojej przecież już pełnej zamrażarki ? Ja na razie muszę przystopować, bo znów przeszłam tylko na jedną zamrażarkę. Włączę ją dopiero kiedy zacznie się zbiór truskawek i innych owoców. Obiecałam sobie że w tym roku, zamrożę bardzo dużo owoców i przede wszystkim dużo fasolki szparagowej. Fasolka szczególnie dla małej, bo ona ją uwielbia. Zuzanno, masz rację, niektórzy myślą że jeśli są anonimowi, to mogą pisać wszystko. Owszem tak, ale do pewnego momentu, jeśli komuś będzie zależało, to znajdzie hakera by mu odczytał IP komputera i łatwo będzie znaleźć pomarańczowego gościa. W ostateczności, zgłasza się sprawę na policję, tam mają z tym 5 minut roboty by znaleźć osobnika po IP. Dlatego niech się nikomu nie zdaje że pisząc jako gość, trudniej go znaleźć niż tego kto jest zalogowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,znalazlam ,no ladny chlebek ,a raczej dwa .Troche wpadly ,ale bez zakalca :-) A jakie rolady ,ho,ho :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ferdzi - najlepiej olac albo wykorzystac. Ja kiedys mialam peletony podszywow. Kilka osob dziwilo sie dlaczego nic z tym nie robie. Ale te podszywy nieswiadomie robily dla mnie bardzo dobra robote. Pisaly rzeczy , ktorych ja w zyciu bym nie napisala. Pisaly w godzinach w jakich ja na pewno nigdy nie pisze. Innymi slowy genialnie dbaly o moja anonimowosc. Sama bym nic lepszego nie wymyslila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam schabowe sztuk 6 ,piersi sztuk 7 ,mieso lopatkowe na mielone .Wedlinki 3 rodzaje po kilka plasterkow ,sera krolewskiego z Sierpca ,pomidory malinowe ,kiwi ,banany ,jablka ,winogrona ,wafle ryzowe ,twarog klinek ,jogurty naturalne i greckie ,cytryny ,soki naturalne 100% ,czekolady na polewe ,maslo ,cebule .Pewnie cos jeszcze ,ale juz nie pamietam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Daa - to brzmi jak zapasy na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D cukier puder ,pieprz mielony ,kawe Astre niskodrazniaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się Daa, że jednak trafiłaś :D w smaku chlebki są bardzo pyszne. Jeden jest żytni, drugi razowy. W obu są dodatki ale tylko do jednego(żytniego dałam resztę pasty z pomidorów suszonych. Bardzo mi smakuje chlebuś z takimi dodatkami jak ; siemię lniane, pestki dyni, słonecznika, otręby owsiane, i płatki owsiane i jeszcze pasta z pomidorów :D często posypuje jeszcze makiem, ale dziś dla odmiany dałam inną posypkę. Rolada jest tylko jedna, zdjęcie przed pieczeniem i po upieczeniu. Wklepałam więcej zdjęć, z myślą że kiedy otworzę to wybiorę najlepsze, niestety, nie umiem tam usunąć zdjęcia. Na pewno się da, tylko jakoś nie umiem trafić na ten guziczek. Zuzanno, podszywy jeśli były to chyba dlatego, że wciąż jesteś pomarańczowa. Może dobrze byłoby się wreszcie zalogować ? Dziewczyny i chłopaki, muszę odpaść. Nie myślcie tylko że idę spać, ale mój kręgosłup woła już o ratunek. Dlatego, zaliczę szybki prysznic (hehehe Saam znów będzie zachodził w głowę jak można zaliczać prysznic:P:P) i zmykam pod kołderkę, choćby tylko po to by ułożyć się w pozycji horyzontalnej na twardym materacu. Tak że dobrej nocy Wam życzę, miłych i kolorowych snów. Olivierowi -upojnej nocy :P Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrazacie sobie Korwina Mike jako rzadzacego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ,robiac zakupy tez tak mysle ,ze starczy na dluzej ,a potem sie okazuje ,ze czegos brak .Ja nie chodze codziennie po miescie ,najczesciej kupuje raz w tygodniu . Dobrej nocy Ferdzi ,moze ja kiedys tez upieke taki chlebus ,ale Zonkil nie lubi ziaren w czymkolwiek ,ja bardzo lubie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wieczorek :) więc dobrego... Ja bez linka nie wejde na chlebki bo w telefonie szukać poprzednie strony to tylko Saam potrafi po mistrzowsku ;) dobranoc Ferdzi, twardego...materaca :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...upojnej ...?:D dziękuje ;) Tobie relaksacyjnej i spokojnej Ferdżi ...:) Trzymaj się cieplutko ..:) Liness...ile razy można okrążać Rynek...? pytanie retoryczne ...;):D ale mnie już nogi bolą ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×