Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Ferdżi :D widzę, że już mnie tu znasz...;):D no nie chciałem pisać, że właśnie ...lodami :D bo przecież to brzmi absurdalnie ...;) ale to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakoś skojarzyłam :D Bo ostatnio też rozgrzewałeś się lodami a później gardełko płakało :P No ale podobno trzeba je hartować, więc niech Ci te lody idą na zdrowie 👄 Sama też lubię, czasem się kuszę, ale te Twoje to pewnie na gałki a moje tylko pojedynczo pakowane :D Ciekawa jestem jakie smaki wybierasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,ta chwila trwa juz niemalze 15 lat :( Ale trudno ,przytulance tez sa przyjemne ,tylko jak prosi do tanca jakis przystojniak ktory rusza jak kon z kopyta to moge zalapac glebe :D:D:D Gdybys slyszala jak sie teraz smieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, na pewno nie będzie tak źle, zawsze przed tańcem, powiedz że -ze mną proszę delikatnie jak z jajkiem :D Pan na pewno się dostosuje. Gorzej jak już będzie miał trochę w czubie, wtedy lepiej delikatnie jednak odmówić. Potrenuj trochę w domu, żeby rozruszać kolanka, włącz dobrą muzę, miotła do ręki i wywijaj ile sił....oczywiście zawsze możesz poprosić żonkila do białego walca, albo jakiegoś fajnego sąsiada, chyba, że liczysz na listonosza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,moj Zonkil jest tanczacy ,takze nie musze prosic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolanka sa ok . gorzej ze stopkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już chyba taka tradycja...że jak jestem we Wrocku to lody muszą być...;) a wiesz jakie one niezdrowe...ile cukru itd. a fee :P :D muszę tak mowić (ale to prawda) bo słowo się rzekło ...powiedziałem Liness, że prowadzę zdrowy tryb życia (i to też prawda) ale mam do nich słabość ...;):D Tak lody tylko gałkowe ... smaki? już mowię ... ostatnio nagminnie : tiramisu...trufla...mięta...kawa...(choć kawy nie pijam) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, to jakiś masaż stóp by się przydał, balsamy, kremy już sama nie wiem, ale musi się poprawić. Olivier, a to mnie zaskoczyłeś ...kawy nie pijesz ? a dlaczegóż ? Przecież kawa to napój leczniczy, nie słyszałeś o tym :D:P Ja tam kawę uwielbiam , tyle że piję tylko jedną , rano, ale rzeczywiście siekierę. Tylko czasem, bardzo rzadko wypijam drugą, no ale bez kawy ? Jak żyć ? jak żyć ? jak żyć ? :D Poza tym wybór smaków tez nie typowy jak na faceta:D Faceci najczęściej zamawiają -waniliowy , czekoladowy, ewentualnie truskawkowy :D Ty widocznie jesteś wyjątkiem :D Jeśli Ci smakują , to co sobie odmawiać, no przecież nie zjadasz ich codziennie tonami, a od czasu do czasu, to nikomu jeszcze nie zaszkodziło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, dzięki za info...:) nast. razem postaram sie odwiedzić którąś z podanych przez Ciebie...a może wszystkie ? :D żartuje ;) i porównam ze smakami które tu w ,mojej, mają ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdżi :) no ze mnie taki nietypowy facet...;) taki typ indywidualisty ...(nie lubię o sobie mowić) ... No ja jakoś daje radę bez kawy...(choć zapach uwielbiam) ...50 pompek po przebudzeniu wystarczajaco mnie pobudza ...;):D i wieczorem:P :D ...a o zdrowotnych właściwościach kawy pierwsze słyszę ...;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, też mam ten problem, jestem indywidualistką :D Jeśli chodzi o kawę, to niedawno naukowcy stwierdzili że więcej w niej dobrego niż złego. A jeśli chodzi pompki .....tylko 50 ? myślałam że porządne "rozbudzenie" :P wymaga trochę większego wysiłku:P:D Wiem, wiem, zboczona jestem :P Dobra, na razie uciekam, mam jeszcze trochę roboty, a chmury zrobiły mnie w konia, uciekły gdzieś choć miał być deszcz:O Nie obiecuję że się jeszcze pojawię, ale nie mówię że nie :D Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że kawosze zachwalają kawe bo są po prostu od niej uzależnieni :) Można żyć bez kawy, zupełnie tak jak bez papierosów ;) Gdy gdzieś w towarzystwie mówię, że nie piję kawy to jednak słyszę wyrazy zazdrości a nie politowania ;) Ferdz :) wiem o czym mówisz odnośnie tańców. Gdy się trafi na "swojego" tancerza to impreza jest podwójnie udana. Kilka razy mi się trafiło bo np. z moim M tylko w przytulańcu jesteśmy zgrani. Do wywijańców ze mną sie nie nadawał bo mnie irytyje a z innymi mu czasem nieźle szło. Widocznie jest ćoś takiego jak zgranie taneczne i potwierdzam to z ręką na sercu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier :) dzięki za gratulacje:) egzamin wewnętrzny to pikuś, państwowy dopiero będzie wyzwaniem. Wybacz, jak się domyślasz niestety z Witaminki będą nici :( Meri ma problem zdrowotny, ja zresztą też a w Rynku wieje jak w kieleckim :D To Ty z tymi pompkami zupełnie jak mój M kiedyś ;) ale to chyba jedyne co zdrowego robił sam dla siebie :D Tak trzymaj, będziesz miał długo fajną figurkę i kondycję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) wygląda na to, że Madzia z wiosną ma inne zainteresowania niż kafe i żyje bardziej realem. Ale może akurat dzisiaj usłyszy Twoją piosenkę ;) Nie ubrałam się jak na wesele bo mi wciąż zimno. Ubrałam się na cebulkę ale nic nie musiałam zrzucać z siebie prócz wiedzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :) Twoje podwórko pewnie dawno takich pieszczot nie dostało jak dzisiaj o ile masz tam pogodę ;) a może znowu buszujesz w C ? :D bo taka cisza z Twojej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Liness :) tak przeczuwałem, że Witaminka pozostanie dalej w sferze marzeń, nie tylko Naszych tu... :) bo Wszyscy tu na to czekają...nie tylko My... ;) :D ale zdrowie jest najważniejsze, ponad wszystko inne...i Twoje i Jej, ja to doskonałe rozumiem :) Hmm.. ferdżi chce więcej pompek...? Okej.. Będzie 150,dla mnie to nie problem... ;) byle nie chciała więcej, bo już polegnę.. . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Magdy.. ona chodzi swoimi drogami... zupełnie jak ja... pojawia się i znika we właściwym tylko dla Niej czasie... nie do uchwycenia... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie ,kto zgadnie gdzie bylam ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem nie ,bylam w Lidlu :-) ,nie planowalam , ale nadarzyla sie okazja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeskocze i ide do kuchni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) ja też byłam w Lidlu po egzaminie, właśnie łupię orzeszki pistacjowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz ugryzlam kawalek chalwy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×