Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Wybacz CA "niezrozumiały najazd". Więcej nie będzie na pewno. Jestem bardzo poważna i przypomnę Ci tylko, że sama mówiłaś, że należy cafe traktować żartem czyli z "przymrużeniem oka" :D:p Nie wiem czemu czujesz się obrażona ? przecież piszesz w F z własnej woli. Nieprawdaż ? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twa :) oczywiście, że wybaczam ;) i przymrużam oko ;) :D podobnie jak Ferdzi pragnę tu znaleźć miłą rozrywkę i znajduję :) Ty też byś mogła ale masz w sobie jakiś fenomen, że zawsze kończy się fochami :-O i to jest dla mnie niezrozumiałe...niby przychodzisz do nas pogadać o "żarciu" a wciąż chcesz coś udowodnić Saamowi ;) wiem, nie moja sprawa ale przy okazji wtrąciłaś zdanie, które obraża piszące tu dziewczyny więc zareagowałam i tyle. pozdrawiam również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) z tego wszystkiego nie pomachałam Ci nawet :( Dobrze, że chociaż wnusia dodaje Ci siły. Niedobrze gdy tak łatwo dajesz się stressowi ale też wiem, że łatwo komuś mówić gdy nie jest w sytuacji zestresowanego. Pewnie wiesz co dla Ciebie dobre w takim wypadku więc nic nie doradzam tylko życzę jak najszybszego powrotu do równowagi i ....do nas :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Wioli nie odpowiedziałam 😭 a pytała o Daa. Niestety mam coraz gorsze wieści, Daa leży w szpitalu pod kroplówkami, ma mieć bardzo poważną operację i prawdopodobnie zmieni szpital. Najgorzej bo straciła już nadzieję na powrót do zdrowia i domu :-O zaczyna chcieć umrzeć i to jest straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla Daa🌼 i duzo cieplych mysli............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l A ja wierzę że nasza Danusia wsparta przez bliskich i naszymi cieplymi myślami podejmie walkę jak to już wcześniej bywało. Życzymy aby wszystko jej sprzyjało. Bukiecik dla Danusi 🌻 🌻 🌻 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się zbieram na dzisiaj aby do północy dotrzeć do poduszek. Jeszcze tylko podziękuję za emocjonalne wsparcie i poproszę o utrzymanie dystansu do topikowych spraw. l Zuzię pozdrawiam 🌻 l l Dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych bezpiecznych .... l do jutra ll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca Was
Witam cieplutko A cóż to za burza przeszła na topiku?:D Caal ja mam nadzieję,że to chwilowy kryzys i Daa szybko przepędzi swe czarne myśli i weźmie się do roboty.Mocno w to wierzę,że wszystko będzie ok,chodź łatwo nie jest.Pozdrów mocno Daa ode mnie[ i prześlij Jej❤️ Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) o Ferdzi dzisiaj jeszcze nic nie zapodała więc zrobię to ja http://id.joe.pl/sub_images/pictures/2cb4db7a3589d199b3527b70a3ef439f_th2.gif o Wiola :) ciesze się że na luzie podchodzisz do wczorajszego dnia ;), ja w sumie też ale nie każdy tak ma i trzeba to uszanować. Pozdrowię i przekażę Daa wszystko po południu bo przed południem tabuny lekarzy robią konsultacje itd.. o Saam :) dzisiaj wskakuję w moje fajne jeansy z wykorzystaniem Twojego patentu na rozpinający się zamek. Już zamontowane, rewelacja!!!!, że ja wcześniej na to nie wpadłam :D Nawet mój M mnie pochwalił za pomysł ;) o miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile czasu potrzebuje facet po pięćdziesiątce na seks? - Trzy godziny... Przez godzinę prosi, godzinę próbuje i potem godzinę przeprasza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry sposób na udany małżeński seks :D Nowak dobiera się do żony. Ale ta narzeka: - Oj, kochanie, dzisiaj boli mnie głowa. - To może ja skoczę do sąsiadki po tabletkę i wrócę za godzinkę...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona woła męża i mówi do niego: - mężu kupiłam pół litra wódki, wkładam ją do lodówki i ma tam być do Bożego Narodzenia. Zrozumiano? Mąż: - no tak. Po chwili opuszcza spodnie do kolan i mówi do żony: - widzisz? Wisi i będzie wisieć do ósmego marca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he widzę, że mamy Gościa(ówe ?) z humorem :D fajnie, witaj Wesoła Osobo :) o a ciekawe gdzie się podziała nasza Gośćinna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nocy mąż chodzi nerwowo w tę i z powrotem. Rozbudzona żona pyta: – Co tak chodzisz? – Mam ochotę na seks. – No to chodź. – Właśnie chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody, niedoświadczony ksiądz spowiada. Pewna kobieta wyznaje grzechy, w tym cielesne, i mówi, że robiła to „po francusku”. Ksiądz nie wie, jaka należy się za to pokuta, więc idzie do konfesjonału obok, gdzie spowiada doświadczony kolega: - Powiedz mi, ile się daje za miłość „po francusku”? - Ja daję stówę, ale ty się targuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor mówi do pacjenta: - No no, jest pan zdrowy jak byk! Wszystkie wyniki w porządku! Z seksem też pan chyba nie ma problemów? - Cóż, tak ze trzy razy w tygodniu to sobie dogodzę. - Trzy razy w tygodniu? Z pana kondycją to i trzy razy dziennie można by było. - Niby tak, ale pan doktor wie, jaki jest los proboszcza na wiejskiej parafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo, matko!!! ale się uśmiałam :D :D :D teraz wyluzowana mogę iść na jazde, dzięki Gość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Liness, przekaż proszę Duże Buziaczki 😍 dla Danusi. Tak mi przykro, że Daa jest taka chora, tak mi Jej szkoda. :( Niech się trzyma dzielnie i szybko wraca do zdrowia i pełni sił. Tęsknimy tu wszyscy za Nią i ja tęsknię. Pogodnego dnia Liness. Wszystkim zaglądającym pogodnego dnia. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie można sniadaniować i dostać sie do topikowej kawy l dzień dobry ! :) l cześć Wiola 🌻 taka burza to nie burza. Kiedyś bywało że pomarańcze po kilka dni wulgarnie przeszkadzały w topikowych rozmowach l hej Celinko 🌻 nie mogę wystąpić o prawa autorskie bo to sposób stary jak świat .... znaczy jak spodnie z zamkiem. l witaj Gość dzięki za dobre dow/c/ipy l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meri ????? witaj 👄 aż jdąc w tramwaju muszę Cię przywitać i uściskać !!!! do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do potem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Marii 🌻 o mały włos bym nie zauważył literki i potraktował Cię jak gościa a nie jak domownika ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celince życzymy szerokości .... a także ostrości widzenia i właściwej koordynacji ruchów ;) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Gospodarzu. ;) I Tylko Was czytałam, nie wchodziłam w dyskusję ale wiadomość o Danusi po prostu mną wstrząsnęła, ufam, że podejmie walkę o zdrowie i szybko do nas wróci. I Dużo sił i spokoju nie tylko pracującym. :) Pa. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii :) mam nadzieję że czasem do nas zagadasz także w radośniejszych sprawach. Skąd będziemy wiedzieć że nas czytasz ? ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak domownika Marek mówisz, ;) o, to bardzo miłe co powiedziałeś. :) Dziękuje za śliczną różyczkę. :) I OK Marek, zagadam. ;) I Dołączam się do życzeń Marka, udanej jazdy Liness. :) I Wracam do realu, obowiązki. Jeszcze tylko pozdrowię pozostałych domowników topiku. ;) 🖐️ I M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×