Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

dzień dobry ! :) l Pamietałem o tym że dzisiaj trzynasty. Ale dopiero na topiku sie dowiedziałem że jest w łączności z piątkiem. Wieczorem będziemy mogli podsumować czy ta zbieżność przyniosła zwiększonego pecha l cześć Ferdzi 🌻 wysłuchałem Ciebie jak radia.I wcale mi się nie dłużyło. Zjadąc wczoraj jeszcze jednego pączka wypracowalaś sobie ponadprzeciętne szczęście :D Dzisiaj to już tylko dla częstej przyjemności można zjeść te co zostały. l udanego trzynastego wszystkim życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, dzisiaj Światowy Dzień Radia l cześć Gość później poczytam bo teraz muszę popracować. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesnowieczorne czołem :) l Sprawdzę czy kafe nie działa czy też może wszyscy zajęci przedweekendowymi zakupami :p l Gość :) najbardziej podobał mi sie dowcip o blondynce z pistoletem :D l Mam teraz do przejechania 50 km z małym postojem na półmetku. Będę mógł przez godzinkę posłuchać co tam radio nadaje. A Wy jakiego radia sluchacie najczęściej? W moim przypadku o czym niedawno mówiłem to Jedynka PR. A w pracy to regionalne Radio Koszalin bo tylko ono dobrze odbiera. A jak chcę w aucie posluchac muzyki tl wlączam RMF Maxxx najczęściej. l miłego wieczoru :) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćprzypadkowy
A j a słucham Z-ki, ale ja jestem przypqadkowym gościem💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem wpadłam tylko na moment, bom zmęczona okrutnie dzisiejszą łazęgą,ale zapewne nie tak bardzo jak Saam. U mnie najlepiej słychać RMF FM bo mieszkam blisko Krakowa. Kiedyś w moim mieście też było radio, niestety podkradł nam go Śląsk:( a często brałam udział w różnych konkursach i często udawało mi się coś wygrać. Niestety, to były czasy, kiedy nawet nie każdy miał w domu stacjonarny telefon a o komórce nie było nawet co marzyć, więc łatwo było się dodzwonić. Nomen omen, swoją pierwszą komórkę wygrałam właśnie w tym radio :D Czasem też go słucham, ale najczęściej nie słucham radia, tylko włączam swoją muzyczkę z pendriva . Gość ma poczucie humoru i to dobrze, czasem trzeba się pośmiać. Dobrej nocy Wam życzę i idę poszukać podusi .... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór piątkowy :) Jak dotychczas odnotowałam brak pecha:classic_cool: o Ferdzi :) ech...moja firma ma korzenie w Anglii i stamtąd odgórnie przychodzą dyrektywy co do szkoleń pracowników. Z jednej strony wygląda to na pranie mózgów a z drugiej uczy nas wytyczania sobie celów, realizacji, traktowania siebie tak jak byśmy sami chcieli być traktowani i takie tam...wszystko by dogodzić klientom :D Owszem piszę artykuły ale to nie ma związku z moją pracą, to co innego, mam swoją strone www o zdrowiu i naturalnych suplementach. Internetowo współpracuję z pewną firmą i kiedyś zaczęłam tu na kafe sobie spamować :D wstawiając link do mojej strony i w ten sposób utkwiłam tu na dłużej ;) spokojnego snu Ferdzi👄 o Gość :) a mnie najbardziej rozśmieszył kawał o mężu-wibratorze :D o Saam :) ja jestem nie radiowa zupełnie. W pracy wciąż lecą piosenki nad głową więc potem wolę błogą ciszę w uszach. Autem jeszcze nie jeżdżę, a na rowerze to tylko wiatr mi gra ;) o ale na topiku może grać Budka Suflera - Twoje Radio https://www.youtube.com/watch?v=Zlw1F6z1M9o o miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 nie zwracałem na to uwagj ale teraz po przemyśleniach również mogę powiedzieć że dzisiaj nic pechowego mnie nie spotkało. Ale pechowców widziałem a dokładniej mówiąc tylko pechowe miejsce. Wypadek na mojej dość spokojnej drodze musiał mieć fatalne skutki, auto źle wyglądało a policja robiła pomiary. Mówię o tym bo wlasnie w tym samym miejscu kilka lat temu przeżyłem najgroźniejszą sytuację jaka mnie spotkała za kółkiem. Ale na szczęście dzięki mojej szybkiej reakcji a przede wszystkim innego kierowcy nic się nie stało. Dużo było w tym mojej winy ale od tamtej pory jeżdże rozwazniej ..... chyba. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćprzypadkowy :) nie dość że przypadkowy to jeszcze o nie ustalonej płci. Niby teoretycznie nie ma to nic do rzeczy ale od gospodarza zamiast kwiatka dostaniesz piątkę l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) myślę że przy tak atrakcyjnej nagrodzie jakim był telefon oprócz szczęścia trzeba było się wykazać wiedzą. Ja w radiu wygrałem tylko bilet na koncert. Nie była potrzebna wiedza :p szczegółów nie pamiętam ale drugi bilet musiałem kupić bo nie wypadało małżowinki w domu zostawić :D Fajnych snów dla Ciebie, oczywiście jak już dotrzesz na poduszkę :) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już kończę na dzisiaj filtrowanie bo jutro od rana pracująca sobota, na dodatek niepłatna. Chyba że wieczorem saam sobie wypłaci :D l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych falowych .... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiechnięty Walenty
Choć nie jestem milionerem, Choć nie jeżdżę land roverem. Chociaż rzadko pijam whisky, Nie wyglądam jak Olbrychski. Chociaż nie używam Ace, Ani ubrań od Versace. W piłkę nie gram jak Gadocha, To z sił całych Ciebie kocham. ❤️ l witam z głębokim ukłonem :classic_cool: l W Dniu Świętego Walentego wszystkie dziewczyny przychodzące na ten topik zapewniam o wielkim i ciągle rosnącym uczuciu jakie dla Was mam w swoim sercu. Ogarniam Panie ciepłymi promieniami i przytulam :) Pełen podziwu dla Waszej urody a także ośmielony nastrojem dnia zostawiam mnóstwo buziaków, sereduszek i kwiatków ❤️ 👄 🌻 Wasz Walenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćprzypadkowy
a nie sądzisz Saam, że w dobie obecnej pytanie kogokolwiek o płeć staje się nietaktem? Przecież pytasz o najbardziej intymną sprawę: o to , co mam w majtkach. Nieładnie pytać o wiek, o wagę też nieładnie, a co dopiero pytać o genitalia. Dziękuję za kwiatek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćprzypadkowy
Po namyśle dodam jeszcze, że właściwie może nie do końca mam rację powyżej. Przecież teraz to, co w tych majtkach mamy, wcale nie musi zaświadczać o naszej płci. Ale to takie luźne rozważania w kontekście gender...Dobrze, że wiek emerytalny zrównano, bo kobiet mielibyśmy ze 3 razy więcej wśród osób po po 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
cześć Gośćprzypadkowy 🌻 dla mnie to zasadnicza różnica czy nawiązuje kontakt z kobietą czy z mężczyzną. Dlatego wolę dwa razy sprawdzić niż raz się pomylić. A że tutaj możliwości są ograniczone to nie pozostaje mi nic innego jak słownie dopytać. Płeć to nie tylko to co zakrywają majtki. Na topiku i tak nie mamy jak do nich zajrzeć. Jak saama mówisz pierwsze spostrzeżenia mogą dać błędne wnioski. Ważniejsze jest jeżeli ktoś sam określi swoją płeć. Może to być jedno słowo np. przyniosłam, przyniosłem. W świecie wirtualnym tym bardziej to istotne bo cześć zmysłów pomocna w takim przypadku tu nam nie może pomóc. Przypadek może się zdarzyć raz. Może pora się zalogować na stały nick ;) albo go założyć. Zapraszam Cię do częstszego filtrowania :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej GośćWalentynka 🌻 dziękuję za serduszkowy poczęstunek a także za to że jesteś i rozsiewasz ciepło ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po mroznej nocy piękny słoneczny dzień. Wygląda to na przedwiośnie ale na to chyba średnie dobowe temperatury jeszcze za niskie. Śnieg nawet ten który był na hałdach już w śladowych ilościach się ostał. Ciekawe czy jeszcze się pojawi w tym roku. Lodu nie było wcale, łyżwy przeleżały bezużyteczne. Zabieram się za pracę bo dzień ucieka. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam, pewnie przykro trochę w tak piękną sobotę iśc do pracy, tym bardziej że gdyby nie to, to skończyłbyś problem łazienkowy. No, ale trudno, widać siła wyższa. Jeśli chodzi o moją wygraną, to dziś już nie pamiętam jakie były pytania, ale wiem na 100% że jako pierwsza miałam komórkowy telefon, wśród znajomych i rodziny :D Pamiętam go dokładnie bo miałam do wyboru kilka modeli a ja wybrałam eriksona w kolorze fioletu a raczej bakłażana. Bardzo lubiłam ten telefon i byłam w wielkiej rozpaczy kiedy upadł mi i uszkodził, musiałam kupić nowy. Pozostałam wierna tej marce do dziś, choć z czasem erikson połączył się z Sony, a teraz została tylko Sony. Mam jeszcze kilka egzemplarzy sonyeriksonów, których już nie używam, ale wciąż ciężko mi się z nimi rozstać:D Calinessa, to nie wiedziałam że Twoja firma jest tak wymagająca wobec swoich pracowników. Zaskoczyłaś mnie też że piszesz artykuły na swoją stronę internetową. Byłabym wdzięczna o jakieś bliższe namiary, chętnie poczytam. Czy ta strona to forma bloga ? Od jakiegoś czasu, myślę nad założeniem bloga, ale mam sporo wątpliwości. Największa moja rozterka bierze się stąd, że nie wiem, czy prowadząc bloga mogę być anonimowa? Jakoś nie bardzo chciałabym się ujawniać całemu światu,tym bardziej że tematyka byłaby dość nietypowa :D Słońce za oknem lampi na całego, dodaje więc energii i myśl o wiośnie coraz częściej kiełkuje w mojej głowie. Niektórych to pewnie zbulwersuje, ale napiszę że za bardzo mnie to nie cieszy. Nie cieszy, bo przyjście wiosny zapowiada prace w ogródku, których ostatnio nie lubiem, ale muszem :D:P No ale słoneczko zawsze lubię:D Zmykam teraz do jakichś domowych zajęć. Byłam już na zakupach, teraz mogę zająć się domem. Zostawiam kawusię i herbatkę, do tego pierniczki w kształcie serduszek... Trzymajcie się cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ferdzi 🌻 ja mam taką propozycję że jeżeli ktoś nie chce nie może lub nie lubi Dnia Zakochanych to niech świętuje Dzień Miłości. Miłowanie to bardzo szeroki temat i każdy znajdzie w nim swoje miejsce. Dziękuję za serce i daję swoje ❤️ l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) ja miałem na myśli pracę w domu, dlatego mówiłem że niepłatna. Właśnie się zabieram za moją podłogę. A tak by się chciało poleniuc/h/o/wać. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ferdzi :) u mnie też słońca pod dostatkiem i oby tak było bo... „Jak Walenty nie poleje, to na wiosnę masz nadzieję” i myślę, że tu chodzi o deszcz :P :D No niestety mając stronę/bloga nie jest się anonimowym dlatego nie wklejam tu adresu, zreszta sama widzisz jak to jest patrząc na Maćkowy blog. Jeśli zapamiętałaś i masz mój adres mailowy bo kiedyś pośredniczyłam nim między Tobą a Daa to napisz a wtedy podam Ci adres mojej strony. Ja dzisiaj pichcę gołąbki bo chodzą za mną ostatnio i nareszcie przyszedł moment na realizację :) Ja też nie nie obchodzę Walentynek w formie specjalnie oprawionej imprezy. W domu narazie były usteczka złożone w serduszko i delikatny😭 całusek. I to chyba będzie tyle moich Walentynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l Miłość to żaden film w żadnym kinie ani róże ani całusy małe, duże. Ale miłość - kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze. l happysad - Zanim pójdę l http://www.youtube.com/watch?v=W1jIuwYGIrU l p.s. w klipie udział wzięła zula, moja kotka (tak myślę). Wiem że stać ją na wiele ale o aktorskie zapędy to jej nie podejrzewałem. A gdzie honorarium ? :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) gołąbki, szczególnie dwa przytulone to niewątpliwie jeden z ważniejszych miłosnych symboli. Takie ich ułożenie na obiadowym talerzu da małżowinkowi wiele radości ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam, no to mi ulżyło, praca w domu, czyli jest nadzieja ukończenia bałaganu:D a już myślałam że jakieś "czyny społeczne" :P masz do wykonania w pracy :D Ja na Twoja piosenkę mam taką odpowiedź :D tz chciałabym aby dla mnie ktoś tak zaśpiewał :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=76RuYhKSkcM Calinessa, no to mnie zmartwiłaś, bo jednak wciąż się jakoś tam kamufluję, a pisać oficjalnie o nietypowych tematach :P nie byłoby mi łatwo. Sama wiesz, ile mnie stresu kosztowało, podanie prawdziwego imienia na kaffe:) a co dopiero podać dokładne swoje dane :O Oczywiście mam zachowane adresy i Twoje i Daa, postaram się napisać do Ciebie, bo ciekawa jestem. Piszesz że gołąbki, a u mnie jeszcze dwa fruwają w lodówce, gdyż jak wiesz, ja nie mrożę gołąbków. Dlatego nie robię ich dużo, a co za tym idzie nie za często:D Sama nie mam pomysłu na dzisiejszy obiad, choć pora byłaby już ku temu, ale co tam najwyżej wyjmę jakiegoś gotowca, może bigosik, albo pieczeń, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam jeszcze napisać do Saama że kicia z klipu to wypisz wymaluj mój kocurek :D:P czyli mamy podobne kociaki:D Nie pisałam że nie lubię 14 lutego, takie święto mi nie przeszkadza, jedynie jakoś nie szczególnie go przeżywam, zresztą w moim wieku to nic dziwnego. Nawet dziś będąc na zakupach, pokazałam żonkilowi całe wiadra kwiatów, ale raczej chłodno obojętnie koło nich przeszedł :D tak że na jakieś walentynkowe uniesienia to nie mam co liczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, ę prowadząc bloga możesz być anonimowa. Wszystko zależy od tego, co napiszesz. Jeśli nie podasz imienia, miejscowości, nawet wieku czy płci, to kto miałby Cię rozpoznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gołąbki się udały nadzwyczaj, wołowinka w farszu dodaje niezwykłej smakowitości. Ale trochę ptaka w ptaszkach też było bo pól na pół z mielonym indyczym. Ferdzi :) z zagraniem to u mnie nie ma problemów, już dzisiaj odsłuchałam ,,Czy te oczy mogą kłamać ?,, :P zagrane dla mnie na gitarze :D ale kwiatka też nie dostałam...nawet nie chcę bo mój M nie patrzy na ceny tylko na to co mu się podoba. Dlatego jego karta płatnicza jest pod moją opieką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×