Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Prawdziwe "po świętach" jest dopiero dzisiaj kiedy to trzeba solidnie wziąć się do roboty. A tej nie brakuje. Na szczęście tylko osiem godzin i do domu l dzień dobry ! :) l U mnie słońca jeszcze nie widać ale ma być podobno coraz cieplej. W sobotę nawet 20 stopni. l Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Romów. Zbyt dużo o nich nie wiem, jedynie jakieś stereotypy. Ale kiedyś z pewnością sobie nia nie zasłużyli. Zmienić je a zwłaszcza zmienić siebie nie jest łatwo. Od niedawna Romowie mają swoją flagę i hymn. Ale ojczyzny nie mają. l Udanego dnia filtrownikom życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze Saam ,samego Cie tu nie zostawie :-) Dzien Dobry 🖐️ Swieta minely spokojnie ,nikt sie nie pochorowal z przejedzenia i przepicia :-) Wczoraj bylam pochlonieta czytaniem ksiazki ,ale Was obserwowalam :-) Tak mnie ta ksiazka wciagnela ,ze przeroblam ja cala ,ponad 260 stron . Ciekawe czy ostatecznie nasza Celinka byla wczoraj puknieta ,czy jednak nie :-) Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,gdzie sie podziewasz ,wracaj dziewcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Danusiu 🌻 w pracy byłem zarobiony więc Ci dopiero teraz machnę tylko machnę bo jestem zabiegany l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa
Ja też tylko machne :) dzień dobry bom w pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) już po pracy...ale, ale ???? co to ? w telefonie widziałam kolację, którą postawiła Zuzia. Wchodze na laptop, kolacji nie ma😭 Czyżbyś Daa odzyskała apetyt i zjadła ? :D :D kto zjadł niech się przyzna a dostanie dokładkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
No co to za obyczaje.? Kolacja miala byc dla wszystkich a nie dla jednego zarloka. Prosze oddac kolacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie ! Wypraszam sobie .Cal ,co prawda apetyt juz odzyskalam ,ale nie zjadlabym wszystkiego co postawila Zuza i to jeszcze łacznie z talerzem :D.Akurat teraz jem kolacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata szarika
Nie wykąpię się w waszej pianie,bo mi nigdy nie stanie! Szacunek dla Sama,On jedyny w tej pianie miesza...biedne istoty pociesza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz i ciebie pocieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata szarika
Przeczytałem i przegrałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i paszoł won!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata szarika
Napisał on z którego się "wzion"...może napisała to ona?żona tego od wziona?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kundel zeżarł kolacje i jeszcze szczeka:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to o suchym pysku idziemy spac :-) Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l witam niewitanych i pocieszam żądnych pocieszenia 🌻 strapionych przytulam ❤️ a smutnym zostawiam uśmiech :) Jestem prawie jak kombajn ale co mi szkodzi :classic_cool: według anegdoty tylko w Zimnej Wodzie nie staje ale nie jest to w żaden sposób udowodnione. Dodam jeszcze że za błędy nie odpowiadam bom zmęczony okrutnie bieganiem po sklepach. Tym razem elektryczno - oswietleniowych bo ciemności egipskie w remontowanym a raczej odnawianym pomieszczeniu. W tym momencie uroczystoście zaswiadczam że oddałem dzisiaj zbędne lustro. Ostatecznie moje wisi na ścianie :classic_cool: Nieśmiało dodam że póki co oświetlenia są dwa, oczywiście znowu do roztrzygniecia. Pierwsze przymiarki już się odbyły. Remis póki co. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniła podpaskę i cwaniakuje...utylizujesz ekologicznie?czy do ścieków albo na śmietnik?Pytam poważnie,bo was są miliony i zgrywacie wierne żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;) Dawno mnie tu nie było ...:) ale przeczytałem wszystko ...;) Magdo :) no pięknie zagrałaś kiedyś tam ...:) lubię Jej głos i klimat jaki tworzy ...:) Zagram tym samym głosem ...:) http://youtu.be/lbjZPFBD6JU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liness :) trzymałem kciuki ...:) i nadal trzymam ...;) może nawet jutro, jeśli trzymasz też kierownicę, to mignie mi gdzieś Twoja postać ...;) ...bo przyjechałem po...spodnie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata szarika
Wypuścili małpę,Oliwiera co się "na drzewie" w Belgii poniewiera. Na drzewo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️ Olivier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×