Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość ferdżi
Hej Daa miło że się wreszcie pokazałaś, ale jak wiesz, potrzebujemy tu słoneczka, więc bywaj częściej pliss👄 Saam, fajnie przetłumaczone, ciekawe skąd znasz romski język ? K/ r / u/ c/ h/ a/ czy r /u/c/h/a no litości, przecież nowe topiki zatytułowane są nie raz takimi ostrymi wulgaryzmami, że tam niech skierują swoją durną cenzurą a nie gwiazdkują zwykłe słowo Masz rację Saam, nie jestem dziś usposobiona seksualnie, chyba że do jakiejkolwiek pracy :P Masz też rację że trochę go wkurzyłam :P ale to żaden powód by wrzeszczeć na mnie jak na swoich uczniów. Głuchy nie jest, tylko miejsca mu się mylą:O Wyobraź sobie że we wtorek na zakupach też się na mnie wydarł przy kasie:O Kasjerka patrzy o co facetowi chodzi a on na mnie że jestem za nerwowa :P No kur...nie ma dla mnie nic bardziej wkurzającego jak bezmyślność a w jego przypadku dodam jeszcze ślamazarność Najbardziej lubię robić sama zakupy i nie raz mam pełen wózek i jakoś szybko się spakuję nawet sortując od razu a przy nim wszystko pomieszane i jeszcze te myśli słonia :O eh. Nie ważne, czy go wkurzyłam czy nie nie ma prawa podnosić na mnie głosu, choćby dlatego że ja nie mogę tym samym odpowiedzieć :P:P Dziś po powrocie z pracy zapytał czy nadal się nie odzywam a że się nie odezwałam, to powiedział - to możesz się nie odzywać wcale- tak też robię i mam go w nosie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zrudziałam :O Durna kaffe najpierw mnie wyloguje bez ostrzeżenia a po zalogowaniu nadal uważa za intruza :O Daa, zapomniałam Ci napisać że nabyłam dziś kolejną torebusię :D Jest jakby beżowa ale raczej ciemniejszy beż, nie mylić z camelem, i jest dość duża, tz większa niż ta czerwona torebusia. Nie miałam zamiaru kupować, ale jakoś sama wpadła mi w ręce:D O dziwo, po przyjściu do domu nadal mi się podoba :D:P Uciekam teraz na podusię, całe popołudnie głowa mnie boli:( Nie brałam procha,ale teraz chyba wezmę, bo ból się nasila. Pożegnam się więc, życząc dobrej nocy i kolorowych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Saam :-) .Faktycznie gdy wlączam swiatlo przylustrzane ,zmienia mi sie nastroj .Patrzac w lustro ,mowie sobie 'nie jest jeszcze tak tragicznie ,zmarszczek nie widac ':-).Natomiast przy swietle sufitowym jest juz gorzej i z tego powodu nie właczam tego oswietlenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Ferdzi ,coraz bardziej mi sie podobasz :-) Szkoda ,ze u nas nie rzucamy miesem :D,teraz to juz tak nie ,ale kiedys gdy ktos mnie wkurzyl ,to nie umiejac sie klocic ,byla krotka pilka K,H,P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,alez sie rozbrykala z tymi zakupami ,no,no .Tez musialabym sobie kupic nowa torebke ,ale ja nie potrafie chodzic po sklepach ,ogladac i sie zastanawiac .Wchodze ,biore ,niby mi sie podoba ,przychodze do domu i juz mi sie nie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa
dobry wieczór :) machnę tylko na dobranoc bo mi zaraz bateria padnie😭 a do domu daleko...znaczy blisko ale jeszcze parę godzin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Nie znam definicji żyrandola ale wydawało mi się że to przestrzenna konstrukcja do oswietlania pomieszczeń z kilkoma punktami świetlnymi. Okazuje się że może mieć tylko jeden punkt. Mój upatrzony typ ma cztery punkty w tym dwa ruchome. Niby jest plafonem ale zupełnie płaski nie jest. Niestety jest do zwrotu bo kolor światła nie jest kompatybilny z lustrem. Ale już mam upatrzony w necie. Tańszy zakup pozwoli na wymianę led na odpowiednie. Oczywiście o ile moja propozycja przejdzie eliminacje. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam definicji żyrandola ale wydawało mi się że to przestrzenna konstrukcja do oswietlania pomieszczeń z kilkoma punktami świetlnymi. Okazuje się że może mieć tylko jeden punkt. Mój upatrzony typ ma cztery punkty w tym dwa ruchome. Niby jest plafonem ale zupełnie płaski nie jest. Niestety jest do zwrotu bo kolor światła nie jest kompatybilny z lustrem. Ale już mam upatrzony w necie. Tańszy zakup pozwoli na wymianę led na odpowiednie. Oczywiście o ile moja propozycja przejdzie eliminacje. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,pokaz to cudo ktore upatrzyles w necie ,a dam Ci loda :-) Z zamrazarki ma sie rozumiec :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) nie wiem czy w telefonie znajdę. Jeśli już to jutro bo nawet nazwy nie pamiętam. Mam nadzieję że lody nie ulegną przeterminowaniu ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) ja kurczaka w całośc****ekłem tylko raz w życiu. To było dawno temu i na rożnie elektrycznym. Nie podzielę się więc doświadczeniem Myślę że pieczenie kurczaka z piwem to dobry pomysł. Przy piekarniku jest dość ciepło i często zasycha w gardle. Poza tym zdecydowanie skraca się czas oczekiwania. Podobnie zresztą jak to jest przy grillu. Po piwie wzmaga się apetyt więc kurczak powinien smakować znakomicie ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) myślę że po wyjeciu szuflad jakoś dasz radę zmieścić się w zamrażarce. Mam nadzieję że niska temperatura nie zaszkodzi Tobie. Zwłaszcza że drzwi będą otwarte ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Saam ,Ty zberezniku :-) Kurczaka nie pieklabym na puszce ,lecz na butelce ,bo z puszki aluminium przechodzi do miesa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej Nocy Saam ,wszak jestesmy tu we dwoje :-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Liness :) zawsze z przyjemnością przyjeżdżam do Twojego City... ;) to była dwudniowa podróż...;) wczoraj całe popołudnie i wieczór przesiedziałem w okolicach Rynku...;) :D Dziś myślałem, że wstąpię po spodnie... ale niestety musiałem pedzić już gdzie indziej...;) także odbiorę jak znów będę, i sądzę, że będzie to niebawem...;) bo mi wykupią..:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdżi :) miło Cię znów tu czytać...;) fajnie, że podobała Ci się muzyczka... staram się, staram odpowiednio ją dobierać ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olivier ,czulam ,ze ktos sie odezwie :-) Nie szkoda Ci tych spodni ? :-) Cal z pewnoscia wypatrywala Ciebie :-) ,bedzie zawiedziona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdo ;) myślisz, że Cię tu nie ma...? ale ja i tak wyczuwam Twoją obecność...;) 👄 pozdrawiam i oczywiście ściskam mocno... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Daa :) ...no wiem właśnie...:( i tak mi głupio i niezręcznie...:( ale u mnie tak właśnie to wygląda...jeden tel. zmienia wszystko ...;( przeproszę Ją jak tylko tu przyjdzie ...;) a spodnie może mi odłoży pod ladę ...;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Daa :) spokojnej i dobrej nocy ... poczekam na Nią... ja jeszcze nie idę spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m agda
Czesc:) Zaglądam wieczorem a tu niespodzianka, Olivier:) dziękuję za serdeczności i pozdrowienia 👄 co słychać Oli, miło Cię czytać;) Danusię, Celinkę Ferdżi Zuzannę i naszego sympatycznego gospodarza Saama również pozdrawiam i życzę wszystkim dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ... Magda się ukrywała na nast. stronie...;) :D dobrze, że przepchnąłem Karoliną... ;) :D No miło i Ciebie czytać, Magdo ...;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dobrze, dziękuję, że zapytałaś ;) najważniejsze,że ciepełko się robi... a w weekend ma być już naprawdę wiosennie... musowo odwiedzę swój ulubiony las bukowy... ;) U Ciebie też wiosna rządzi w sercu, jak i u mnie...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×