Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość Olivier
Dzień dobry, wietrzny ;) Jak zawsze dużo czytania ...;) :D i bardzo dobrze...;) Liness :) poproszę o odłożenie dżinsów w ciemnym kolorze ...;):D o rozmiarze..."M" tj 32/32 ...;) spryciarko ;):D Daa:) i ja dziękuje za życzenia ;) trzymasz się widzę dzielnie ...i tak trzymaj :) Ferdzi to chyba tylko pozdrowię serdecznie, bo nie wiem do czego się ustosunkować ...;):D Magdo ;) no machnij łapką, ładnie proszę ;):D Saam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olivier, jak miło że jesteś Nie musisz się ustosunkowywać :D chyba że chcesz poruszyć dylemat- gdzie kobieta ma czułki :P:D Fajną muzę zapodałeś, akurat też mam zielone oczy i podobne poglądy jak Anita, dzięki👄 Daa, no przecież gdyby było źle to by Ci powiedział, nie wytrzymałby napięcia. Teraz już chyba masz pewność że jest w porządku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez nic zlego nie zrobilismy ,a zwalaja sie na nas rozne chorobska .Nie mam juz sil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filter z filtrowni
Wątek który zawsze czytam żonie do poduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Ferdżi :) , i mnie równie miło ;) Podobno znam się na kobietach...;) wiec odpowiem tak... Kobieta ma czułki W głowie ...;) :D Ps. Ja też lubię Anitkę słuchać ...;) Daa :) tak mi przykro...współczuj***ardzo ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrze na tego mojego bidoka ,spi ,to taki dobry czlowiek ,ciezko pracuje ,martwi sie mna (widze to )i jeszcze jego chorobska dopadaja . Ferdzi ,maz gdyby mogl ,ukrylby swoje dolegliwosci ,nie powiedzialby mi .Kiedys bylam z synem u kardiologa i zapytal sie mnie 'jak maz teraz sie czuje ',ja pytam 'a dlaczego .No i okazalo sie ,ze ciezko mu sie oddychalo i nic mi nie mowiac .pognal do tego kardiologa . Olivier ,jestes szczuplutki jak moj maz ,tez nosi podobny rozmiar spodni ,tylko bodajze dlugosc 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wszystkich w ostatni dzien marca. Jutro prima aprilis. Szykujecie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to masz Zuzka wyczucie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Mnie po całym dniu zostało tylko tyle siły aby przesłać wiązkę dobrej energii tym którzy mają zmartwienia, pozdrowić wszystkich którzy dzisiaj swoją obecnością zaszczycili progi filtrowni a także życzyć spokojnej, dobrej nocy :) l kolorowych budyniowych .... l do zobaczenia w kwietniu l l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ! ale wieje!!!! właśnie 2 godziny temu, przed moim powrotem wichura złamała 20-letniego świerka na podwórku, uszkodził trochę dach domu i stoczył się na samochód😭 na szczęście w nieszczęściu na masce są tylko wgniecenia i urwane lusterko. Rano będzie lepiej widać uszkodzenia. Drzewo złamało się jak zapałka metr nad ziemią :( o Dobrej nocy mam nadzieje, że drugi świerk w nocy nie zawita czubkiem do mojego pokoju :D :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m agdaa
późno zaglądam, więc rzeczywiście tylko machnę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani mała jeszcze śpi, więc zaglądam na chwilę by się przywitać. Choć dziś 1 kwietnia i powinniśmy żartować i sprawiać sobie psikusy, to niestety wczorajsze wieści nie są wesołe. Daa, kochana, przykro mi, że masz jeszcze kolejny kłopot, współczuję bardzo, ale proszę nie czytaj tego co piszą w necie. Lekarze apelują, by tego nie robić, ważne co lekarz mówi. Nie wolno się nakręcać, może wcale tak nie jest. Calinessa, piszesz że wichura uszkodziła dach? Napisz co się stało, spadła dachówka, czy jakieś większe uszkodzenia? Świerk za pewne miał gruby pień, skoro miał 20 lat, to widać siłę wiatru, który złamał tak grube drzewo. Dobrze, że nie spadł na auto, tylko pewnie zaczepił go gałęziami. Mam nadzieję, że jednak uszkodzenia nie są duże. Niestety, mała się obudziła i już mnie molestuje, więc się pożegnam, życząc wszystkim miłego bezwietrznego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Cholercia !!! nie mogłam spać przez te wczorajsze wydarzenie😭 szkoda mi tego świerka:( był najpiękniejszy i miał najgrubszy pień ze wszystkich sześciu, które rosną wokół domu.. Nawet ptaki gołębie cukrówki co rok wychowywały swoje pisklaczki na nim. Ciekawe czy już były jajeczka? bo gołębie już gr***ały od jakiegoś czasu nad podwórkiem. Taka katastrofa dla ptaków na dzisiejszy Międzynarodowy Dzień Ptaka :( Samochód rano pojechał do pracy więc pewnie obrażenia powierzchowne a dach jest z blachy więc podobnie...dziury nie ma. Dach zamortyzował siłę upadku i auto dużo nie ucierpiało. Syn z synową byli akurat na tarasie gdy to się działo i w pewnym stopniu upadek drzewa z był sterowany... o miłego dnia :) :) ;)na przekór by przełamać niedobry czas dla przyrody i nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) porteczki już wiszą w szafie od przedwczoraj ale będę je zwracać bo jakoś mi nie leżą. Jednak lepiej się czuję w spodniach typu jeansy ewentualnie wieczorowe a te są jakieś takie innego kroju, jakby do jazdy konnej :D zauroczył mnie kolor a teraz przejrzałam na oczy :D W pracy faktycznie odległość z miejsca pracy do pomieszczeń socjalnych jest spora więc potrzeba czasu na dojście. Po drodze jest bistro-grill więc często posiłek jest ciepły. Nawet całkiem zdrowo można wybrać bo mięsa grilowane, przeróżne kotlety, kiełbaski, warzywa na parze, surówki, sałatki, ryż, kasza, ziemniaki, frytki, kopytka itd...full-wypas :D o Daaa :) mam nadzieję, że tak jak piszesz zmiana u M okaże się łagodną i będzie dobrze. Najgorzej się podłamać bo psychika nakręca chorobę. Wiem, że łatwo mówić... i już nic nie mówię bo wiem, że nie lubisz pouczeń...przytulam cieplutko 👄 daacie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ja dzisiaj dolacze wczesniej. Szkoda swierka. I szkoda ptakow. Stracily swoje mieszkanie. Dla nich to tez katastrofa. Stare wielkie drzewa sa piekne. Maja swoj urok i swoja historie. Ale wlasnie moga sie zlamac w czasie wichury. Dobrze ze nikogo nie zranilo Sniadanie dla zglodnialych http://hotelinwindermere.net/wp-content/uploads/2014/11/Breakfast-Not-Cooked-300x199.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, pora na śniadanie. Widzę że czeka. Roboty dzisiaj po uszy, jakby się wszyscy zmówili. l dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Celinko 🌻 l witaj Zuziu 🌻 l Madzię nocną pozdrawiam 🌻 l U mnie noc była spokojna. Dziwne bo słyszałem rano że na Bałtyku fale 10 metrów. Może bardziej w okolicach Szczecina. l Nie wiem czy już doczytaliscie ale ja uważam że to dobry krok ta zmiana w regulaminie. Wreszcie na kafeterii coś zmienia się na lepsze. Konieczność umieszczania od maja tego roku dla tych którzy chcą pisać na forum własnego zdjęcia w miejscu avatara pozwoli nam wszystkim lepiej się poznać i w myślach zobrazować rozmówców. Trzeba będzie się wybrać do dobrego fotografa. l U mnie pada, można powiedzieć że leje l Udanej środy wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia :) dzięki :) ja już po jajecznicy...a Ty co? urlopik Ci dali przed świętami? o Olivier :) masz jak banku :D w dodatku ze specjalnym rabatem :) obym tylko miała przy sobie kartę rabatową bo zostaniesz bez portek :D i się jeszcze wściekniesz na mnie :-O o Madziu :) jeśli już machnęłaś to dzisiaj pewnie skrobniesz ;) o Saam :) ciekawe czy na swojej drodze do pracy nie miałeś powalonych drzew? bo zdaje się, że jedziesz częściowo przez las. Pierwsze słyszę o tych zdjęciach!!! aaa...już wiem....to prima-żart :D:D figlarzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ca - jaki urlopik... u mnie urlopik...? Choroba mnie zmogla i zaleglam. Nie pasuje troche bo to zly czas na chorowanie ale co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) myślisz że to żart? A tak się cieszyłem że będę mógł czytając Twój każdy post zerkać na Twoją uśmiechniętą buzię. W sumie to nikt nie mówił że to ma być zdjęcie dowodowe, tylko głowy ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Sam - zdjecie glowy z gory albo od tylu. To bedzie ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz Zuziu rację, od tyłu jest zawsze ciekawie. Pod warunkiem że ostrość jest odpowiednia ;) Swoją drogą zastanawiam się ilu ludzi zrezygnuje z pisania na tym forum jeżeli będzie musiało pokazać swoją twarz. Albo raczej ilu zostanie :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Sam - forum zyje dzieki ilosci wyswietlen. Jesli warunki beda takie ze pisanie tutaj stanie sie uciazliwe to ludzie pojda gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×