Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

a jednak nie jednocześnie, ale jak robiłam swój wpis to byłam na poprzedniej stronie i nie widziałam Twojego. mnie pierwsza też wyszła równiutka, kolejne już nie, środek wybrzuszał się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz spadam faktycznie, za pół godziny mam seans - dziś puszczają Grand Budapest hotel, zaciekawił mnie zwiastun no to raz jeszcze paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Od wczoraj mamy synka "filipińczyka" i słuchamy opowieści. Załapałam się na Grand Budapest Hotel....no nie, to nie moja bajka - mimo, ze lubię bajki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam świątecznie 🖐️ Zostawiam kawunie (__)? (__)? (__)? (__)? bezkofeinową i Inusie również (_)? (_)? (_)? (_)? Jest też coś zjeść: kiełbaski i twarożek http://restaurantica.pl/wp-content/uploads/2012/08/Cafe_du_Monde_sniadanie.jpg troche ziół http://www.studio1.nazwa.pl/spa/wordpress/wp-content/uploads/2014/04/spa-smaczne-przepisy-ani-twarozek-ziolowy-sniadaniowy-2.jpg i na twarożek słodko http://3.bp.blogspot.com/-bTxxBttY1Zg/T9gJYSR976I/AAAAAAAABNk/Job_3HGHB7Q/s1600/1.JPG Zajadajcie i odpoczywajcie U mnie przecudna pogoda! nareszcie! dwa tygodnie bardzo ponure mam za sobą więc ciesze sie jak dziecko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko ❤️ - kiełbaski rzeczywiście troche perwersyjne :D:D:D jak je wklejałam to myślałam czy zaakceptujecie tą całą "otoczkę" a nie przyszło mi do głowy że może być gorzej :D:D:D Terixiu ❤️- teraz na mnie kolej pieczenia babki majonezowej :D Nie mam w lodówce majonezu i upieke na popołudniową kawę babke kokosową z ananasem. A w poniedziałek kupuje majonez. Miłego dnia! 🖐️ wybieramy sie z małżowina nad jezioro na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Tekla dzięki za kawę i śniadanie 👄 zjadłam troszkę twarożku:D Życzę pięknej pogody w czasie spaceru. U mnie pochmurno i prószy śnieżek. Tekla babka naprawdę jest bardzo dobra. Nie robiłam polewy ani lukru, bo moje chłopaki nie lubią. Zulka trzymałam się przepisu, tylko zamiast 3 dałam 4 jajka, bo były małe. Teraz dam pół szklanki cukru, bo dla mnie było za słodkie. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki kochane👄👄 Tak Was czytam i się chichram jak postrzelona jakaś. Zulka Ja jestem jakaś opóźniona ale nic nie wypatrzyłam w kiełbaskach Teekli.Albo mam wzrok nie ostry albo wyobraźni brak ale dla mnie kiełbaska to kiełbaska,nic więcej ani mniej;) Dorix Musiałaś biednej Teekli obrzydzić produkty od chłopa,musiałaś. Teraz już jej hi,hi nie będą smakowały:p Dziewczyny u mnie także dzisiaj był piękny dzień i ja miałam słoneczko. Miałam również placka takiego mojego hi,hi czyli bez przepisu ale chwalą więc smaczny.Ciągle nie mam aparatu więc fotki nie zrobię,musicie mi wierzyć na słowo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dowiedziałam się że będę mieć dodatkowe zlecenie na tort u drugiego siostrzeńca,więc znowu za darmo. Ale spokojnie najpierw wyrobię sobie renomę hi,hi potem zacznę zarabiać;):p Łoj optymistką jestem ale aż taką to nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic na razie zmykam tulę mocno do serducha i udanego wieczoru,potem nocy.Księżyc blisko pełni zatem może to być bezsenna noc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Chyba mam malo wyobrazni:O W kielbaskach Tekli nic zdroznego sie nie dopatruje:P A moze juz dobrze nie widze. Wiekszosc czasu lezakuje. Wytrzymuje tylko 2-3 godziny i musze do lozka. Tym razem przeziebienie dopadlo mnie niezle. Nawet nie gotuje bo nie mam sil. Wyjadamy zapasy z zamrazarki. Daisy znowu bedzie zielony tort? Czy tym razem masz zamowienie na niebieski? Dziewczyny jak ozdrowieje musze chyba i ja sprobowac majonezowej babki. Jak tak zachwalacie musi byc dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Zapraszam wszystkie na kawunię i herbatkę ;) Inusię , oczywiście też. Czas zacząć nowy tydzień. Oby był dobry i udany dla każdej z nas ;)Pysiu...wnuś cudny 👄. Wstawajcie , wstawajcie....życie czeka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam! :D Dorix ❤️ 🖐️ kawunia pucio :classic_cool: sporo słońca mam ale minus 5 na termometrze za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obaw Daisy - nie zniechęciła mnie Dorix do płodów rolnych :D ale w sklepach baaardzo dokładnie czytam jaki jest skład: ile mięsa w mięsie, ile chemikaliów. Na nasze szczęście producenci zobowiązani są podawać skład. Jak go nie ma - nie kupuję i szlus. Śniadanko: https://lepszysmak.files.wordpress.com/2012/01/dsc_3090.jpg i http://www.narzedzia.pl/photo/article/f465x620/sniadanie-do-lozka-czyli-jak-zrobic-stolik-sniadaniowy-z-narzedziami-bosch-9543.jpg i https://www.winiary.pl/image.ashx/salatka-z-kiszonego-ogorka-i-pomidorow.jpg?fileID=101192 Pasztet z ogóreczkiem, dobre pieczywko i może jajeczka na miękko dla Terix Zajadajcie życze miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo 👄. Poprosimy te fantazyjne kiełbaski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) dorix.. dzięki za kawunie 👄 Teklo... ano z moim komp. jest tak ze wyrzuciłam moziile mam exspoler ale nadal mam problemy z garnuszkiem ..teraz zmieniło się na tyle że widzę miniaturki ale jak kliknę na nie to niestety nie mam już poglądu na powiększenie komentarz widoczny i reszta tez ale fotki nie :O Pysiu ..dzięki za fotki wnusia cudny maluszek a jak ma na imię ? Wszystkim milusiego dnia . U mnie swieci słonko sniegu brak i dobrze w nocy było zero -1 da się zyc czekam nadal na wiosnę ... Idę kopać dół bo będę przesadzać buka ..muszę bo ciągle mam mszyce od mego sąsiada on nie pryska ani też podlewa niczym na mszyce a ma jakies cudo wiecznie oblepione mszycą .muszę zabrać i dosadzić duzą tuje w to miejsce dla oslony ...uciekam już nie zawracam glowy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko - widze Twój profil w garze dokładnie i bez ubytków. Wniosek z tego jest taki, że to wina Twoich ustawień w komputerze. Najprawdopodobniej walnięte masz sterowniki odpowiedzialne za grafike. Sprawdź czy masz włączone wtyczki w explorerze: Adobe i Java A teraz do wszystkich Dziewcząt: od tego roku Microsoft NIE WSPIERA "Windowsa7" !!! oznacza to, że nie będą robione aktualizacje do tych systemów operacyjnych. Skutkować może to tym, że niektóre programy lub aplikacje mogą pracować gorzej lub w ogóle. Microsoft przechodzi na Windows8, Windows 8,1 a idealnie i podobno to ostateczny system: na Windows10 Ci którzy mają legalny system Win7 i Win8.1 mogą ubiegać się o przejście do Win10 bezpłatnie. Niestety - czy nam sie to podoba czy nie - Windows10 jest faktem i powrotu do starych windowsów nie będzie. Wszystko to dość szybko zmierza do obsługi ekranów dotykowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo .. podaj link jak mam to zainstalować ?bo nie mam ani Adobe i Java

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko - chyba masz ale posyłam Ci przez @ bo cafeteria nie przepuszcza tych linków, robi błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teklo :D:D:D Wszystkie kiełbaski doskonałe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta wyżej to ja, dorix...pracuję na sekretariacie na koleżanki komputerze i nie chcę zostawiać śladu po wyspie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Dorixiu :D ;) ide pomysleć o obiedzie ale póki co to gęba mi sie śmieje do tych kiełbasek hi hi Zulka wie co widzi :P:D Orsejko - gdyby to nie poprawiło sytuacji to poproś jakiegoś zaprzyjaźnionego "migusia" albo podejdź z laptoczkiem do serwisu - szybko Ci to zrobią - zwykle biorą 5 dych za taką robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. Sniadanko super! Tylko prosimy o wiecej kielbasek:) Dorix ma racje:) Ja jeszcze nie czuje sie dobrze. Tym razem dorwalo mnie porzadnie:( Po poludniu musze do dochtora bo nie wiem czy z barkiem juz zakonczone zabiegi. Jest lepiej ale nie na 100%. Nie wiem? moze juz nigdy nie bedzie. Orsejowo ja tez mialam problemy z garnkiem jak zainstalowalam nowa wersje Eksplorera a raczej ta nowa weresja "sama sie zainstalowala:). W starej wersji byl taki symbol(zdjecie, kwadracik przedarty na pol) trzeba bylo kliknac i zdjecia sie naprawialy. W nowej nie ma tej funkcji. Podobno ma sie automatycznie ustawiac, a sie nie ustawia. Wrocilam do starej wersji tez byly problemy. Pozniej zdesperowana zainstalowalam Gogle Chrome i ostatnio uzywam tylko tej przegladarki. Uwazam ze jest bardzo dobra i o wiele szybsza jak IE. Wczesniej uzywalam tylko Eksplorer bo innej przegladarki nie znalam:O Radze Tobie tez zainstaluj sobie Chrome na probe. Eksplorer niech tez zostanie. Mozesz zmieniac przegladarki. Eksplorer to uniwersalna przegladarka, przyzwyczailam sie i lubie , ale jest slaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze napisze Orsejowo ze w Eksplorerze nie moglam wgrac avatara do kafeterii. Dopiero po zmianie przegladarki mi sie udalo. Mozesz i Ty zrobic test. Spruboj do kafeterii wgrac nowy avatar. Jesli Ci sie to nie uda, jest to definitywnie wina przegladarki i nie pomoze Ci instalacja Javy i innych programow. Ja nie jestem komputerowym specem ale pare miesiecy temu wiele nocy spedzilam na majsterkowaniu i dopiero zmiana przegladarki rozwiazala moj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko mozesz sprobuj jeszcze w ustawieniach: Kliknij na kolo zebate z prawej strony strony. Otworzy sie okienko z ustawieniami. Kliknij na 4 funkcje od dolu: "ustawienia obrazu" u mnie pisze Kompatibilitet? znowu otworzy sie okienko tym razem z lewej strony, gdzie mozna wpisac adresy stron wymagajace naprawy graficznej obrazu. Wpisz do okienka www. garnek/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Sprawdzilam. U mnie garnek na Explorerze tez funkcjomuje bez zastrzezen:O Cos za mi sie widzi ze za dobrze posprzatalas swoj komputerek Orsejowo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek👄 Dziewczynki pytałyście o lek jaki biorę,więc najpierw napiszę że ja nie mam typowej arytmii,choć podobnie toto się odbywa.Ja mam częstoskurcze w sercu występuje dodatkowa ścieżka przewodzenia impulsów.Właśnie ablacją dosłownie nazywając przypalając prądem tą ścieżkę,usuwa się ten problem na ogół na jakiś hi,hi czas.Bo najczęściej ponoć tworzy się w jakimś innym miejscu nowa ,,dróżka,, i wracamy do starych tematów z częstoskurczem.No i dlatego jakoś mi do tego zabiegu nie śpieszno:p No i najpierw brałam atenolol było dobrze,w miarę dobrze.Potem betaloc a teraz całkiem niedawno nowy kardiolog dał mi nowy lek,,biosotal,,.No i jak na razie jest:classic_cool: Odnośnie betalocu kiedyś brała Orsejka,nie wiem czy jeszcze bierze.Pytałam ale nie odpowiedziała a ja dowiedziałam się że ten lek u wielu pacjentów wywołuje przyrost wagi.Spowalnia metabolizm i właśnie to bardzo często skutkuje przyrostem wagi.Przypomniałam sobie jak Orsejka mówiła że kiedyś zawsze była jak ptaszek drobniutka teraz ma kłopoty z nadwagą.Może to właśnie betaloc i może czas zmienić lek na inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×