Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Jestem popołedniową pora 🖐️ Daisy - zgłaszam sie na "okrągłe" ciasteczko :D ❤️ Dzisiaj punktualnie o 9.00 pan dohtór nauk medycznych zrobił mi biopsję - pobrał próbki w 3 miejscach. Nie bolało specjalnie - tyle co zwykły zastrzyk. Wyniki za tydzień. Vanilko - trudno powiedzieć Ci jakie menu bo to zależy co poleca restauracja. No i co to za restauracja? No ale powiedzmy że ja bym wzięła na kolację jakąś dobrą sałatkę i krewetki z masłem i czosnkiem a do tego dobre białe wino. Albo jak coś konkretniejszego to najpewniej jagnięcine albo kaczke z warzywami i czerwone wino. A na starter np krem z borowików jeśli nie zupa to może jakieś grzanki z sosem czosnkowym (czosnek to afrodyzjak :P) A na deser jakiś dobry krem np brulee bo lekki i nie zafajda żołądka. Vanilko zamówisz stolik czy tak na chybił-trafił? (troche ryzykowne bo teraz najskromniejsza nawet restauracja może nie mieć wolnych stolików i wtedy wieczór nieudany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) Teklo wsio zrobione ..wyczyszczone co trzeba było ... wydaje się mi że już będzie ok. garnek działa i tu i tu ..milutkiego wieczorku ..🖐️ kochane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Orsejko! :D:D:D Dzielna Dziewczynka :D Miłego wieczoru ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia42
Witanko dziękuję za mile słowa co do wnusia mojego byli dzisiaj u lekarza na pierwszej wizycie mały waży 4kilogramy ja po pracy jutro idę na cały dzień a wstaje już o 4 i będę w pracy do 18 ale co tam i tyle pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ kawe zaparzyłam - kto ma chęć, zapraszam (_)? (_)? (_)? (_)? u mnie minus 2 i troche prószy śnieg Spało mi sie dobrze choć mam zawsze tyle snów, że to chyba nienormalne jest :O Na śniadanie sery w roli głównej: http://4.bp.blogspot.com/-gMp_Zi2IZgU/UOmPI3esUmI/AAAAAAAAA5Q/OvHgaUw5nq8/s1600/DSC03757.JPG i http://kotlet.tv/wp-content/uploads/2011/03/deska-serow-998x360.jpg i http://www.ucanevolvefit.com/cottage-cheese-evolvefit.jpg Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Teklo dziekuje za kolorowe,pyszne sniadanko.pomidorki ,wedlinka ,sery Teklo dobrze,że juz jestes po biopsji,teraz wynik i masz świety spokój na pewno .Piszesz ,że czułas biopsje jak zastrzyki,ja moze ledwo jakies ukucie i tyle.Przeszłam bezbolesnie wtedy. Chciałam dzisiaj przepis na bake kokosowoananasowa i pojawia sie bład nawet po wpisaniu w przepisach ewywachowicz. Bastylko czy juz przeziebieniei przeszło?U nas w domu nikogo nie bierze nic z tych rzeczy juz drugi rok. Daisy widze ,ze jestes wyspecjalizowaną kobietą w pieczeniu pysznych ciast.Ja tez zawsze rozdaje ciasta,choc i do mnie jak ktos przychodzi to przewaznie z jakims ciasteczkiem. W sobote z córka smazyłysmy chrus,oczywiscie cały duzy pojemnik pojechał do L... Musze co tydzien piec w sobote cos słodkiego ,juz sie przekonałam ,ze jak ni mam nic upieczonego to ktos na pewno zajrzy do domu z gości. Orsejko jak sie czują rodzice?Jest poprawa? Odnosnie przybierania na wadze,tez niby nie jem a waga nie ubywa.Sama odstawiłam leki na piersi bo one tez powoduja przyrost wagi.Chyba należałoby wszystko odstawic do jedzenia,żeby schudnąć,juz czekam na wiosenkę zeby zacząć sie więcej ruszac. U mnie słoneczko pieknie świeci,sniegu mało,pogoda wymarzona.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko wejdź na strone Ewy Wachowicz, w zakładke "przepisy" i w jej wyszukiwarce wpisz "kokosowiec z ananasem" Dziwna jest ta strona, troche za dużo ma ramek i ozdobników - ale da się odszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Teklo poszukam na pewno,ja wpisywałam babka kokosowo ananasowa i pojawiał sie bład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja👄 Dziewczynki aż mi skóra cierpnie na plecach jak piszecie o tej biopsji.Take kłucie w szyję nie jest niczym przyjemnym nawet jak pod znieczuleniem.No i nakłucia zostają a znieczulenie przestaje działać,jak to potem z tym jest,czy boli?. Jakoś niemiło mi się o tym myśli choć nie jestem znowu taka strachliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 11 będę miała usg tarczycy trzymać zatem kciuki by nic tam nie było:p.Niech się hi,hi okaże że moje dziwne objawy to hipochondria:p Jak chodzi o pogodę to u mnie fajny dziś dzień,leciuteńki mrozik i słoneczko.Jutro muszę wyjść na dłuższy spacer więc mam nadzieję że i jutro pogoda dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Ja bym tak chciała mieć nienormalną ilość snów.U mnie po operacji wszystko w temacie marzeń sennych się popierniczyło.Nie mam snów:(.No sny pewnie mam tylko że jak się budzę nic nie pamiętam,więc można powiedzieć ,,nie mam snów,,. Czasem mi się zdarzy raz na jakiś czas ze coś tam przemycę na jawę hi,hi ale tak rzadko że jak już się zdarzy to mam wielkie wydarzenie.I zaraz rozpamiętywanie i polemika co też ten sen może oznaczać?:p Bardzo mi brakuje tych moich snów,czyje się taka okradziona😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic teraz zmykam bo znowu mam pranie,dzisiaj swoje hi,hi piorę fatałaszki;) Zatem udanego dnia👄 .Aha i zapraszam na obiadek żeberka pieczone z cebulką i ziemniaczki no i surówka z sałaty lodowej z papryką cebulka i jabłkiem.Jak same widzicie dieta na całego:p no ale ten smak,ten smak,mmm Choćta pal licho kalorie:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj ,daisy Daisy ja naprawde nic nie czułam,ani w czasie a tym bardziej potem.Moze dlatego,ze robił mi bardzo dobry lekarz i byłam prywatnie.Lekarz który naprawde zajmuje sie pacjentem,kazdy pacjent jak wchodzi do gabinetu czy na fundusz czy prywatnie zostaje powitany przez podanie ręki itp.Takich ekarzy naprawde nie ma.No moze w Lesnej górze sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuleczko pisałas o pojemniach,ja mam tego typu kilka róznych salterek okragłych i podłuznych pojemników.Kilka lat temu dawali za darmo to wycietych kodów kreskowych z serków Hochland.Jako,że u mniedzieci bardzo duzo tego jadły ,kodów miałam bardzo duzo ,wymieniała sie to w punktach immedio(cos takiego) Sa bardzo dobre,maja pokrywki nawet i takie odsysanie.Uzywam i ch czesto .Musze sprawdzic wiem ze kiedys były sprzedawane na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczynki🖐️ Drogie sa Plotko ale nie wszystkie tylko z niektorych firm. Te akurat sa amerykanskie;) Kurcze dziewczynki przez przeziebienie i podsypianie po poludniu rozlegulowalam sobie jeszcze bardziej sen. Zasypiam o 4-5. Dzisiaj musialam wstac wczesniej na zastrzyk i teraz jestem padnieta. Ale nie bede spac przyrzeklam sobie, tylko dzisiaj o przyzwoitej godzinie np o 22, pojde do lozka. Nie wiem czy mi sie uda:O Zastrzyki pomagaja ale tylko troszke. Nie wiem? moze trzeba bedzie pojsc na rehabilitycje:O Nie chce mi sie tam lazic. Zreszta nie wierze specjalnie w te cuda:O Tekla bylas bardzo dzielna na biopsji. Teraz trzymamy kciukasy za wyniki, choc to tylko formalnosc i wsio bedzie w porzadku. U mnie jest troszke sniegu ale sloneczko swieci na dworze jest jasno i jakos od razu robi sie fajniej. Kupilam sobie piekna kwiatnaca azalie i hiacynty i w domu zrobilo sie prawie wiosennie. Jeszcze tylko wytrzymac 2 miesiace i bedzie fajnie. Choc zima w tym roku niespecjalnie dokuczyla, ale ja czekam juz na cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w necie przyczytalam ze azalie nalezy podlewac przegotowana ostudzona woda. Robie tak i o dziwo.... Stoi juz 3 dni nie stracila zadnego listeczka ani kwiatuszka:) Nie mam co wiecej pisac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko Jak nie ma o czym pisać to trzeba nawijać o pupie Maryni:p Tak sobie żartuję ale sama mam zastój twórczy choć tego po moich wpisach nie widać:D Byłam przed chwilką na dworze i taki fajny mrozik,hi,hi. Bastylko masz rację zima była w zasadzie jeszcze jest,łagodna.No i takie zimy możemy mieć a do wiosny jak sama mówisz już tuż,tuż. Wystarczy tylko troszkę słoneczka a ptaszki tak zaczynają śpiewać jakby już czuły wiosnę w powietrzu,zachciewa im się amorów.No i mam nadzieję ze ptaszki wiedzą co robią bo ponoć Bieliki już zaczęły gody i budują gniazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nawet sama myśl o zbliżającej się wiośnie sprawia że człowiek inaczej patrzy na świat i chce mu się żyć. A jak już się zacznie wiosna znowu ugrzęznę w pracach polowych i nie będę miała czasu na nic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Daisy wiosna i latem bedziemy mialy wiecej obowiazkow:O Zeby tylko moje ramie i bark "wydobrzal" do sezonu ogrodkowego:( Tak sobie mysle ....Betulce tez sprzyjala pogoda. Planowana przerwa w budowie wypadla akurat na czas sniegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo Betulki coś jej ostatnio nie widać. Bastylko bardzo jesteś senna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nudy połaziłam po innych tematach na kafeteri ależ tam się tępaki trafiają.Poczytać to człowiek zadaje sobie pytanie,,dokąd zmierza ten świat?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic w związku z lekkim zastojem na wyspie,oczywiście chwilowym i ja się oddalę Bardzo lubię swoje towarzystwo no ale nie aż tak:p Nie będę się sama ze sobą zabawiać:p Zulki nie ma:(. Filmoteka widać jest bogata No nic dobrej nocy a jutro udanego dnia Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł, heloł Daisy masz rację, filmoteka bogata;) - nabrałam nowych filmów ile wlezie i teraz terminy gonią, muszę wyoglądać:P Teklo wiedziałam, że dzielna z Ciebie dziewczyna:) Ploteczko ano moim zdaniem zbyt drogie są te naczynia, plastik jakiś i taka cena;) Bastylko eee tam zagorzałą fanką nie jestem, mam raptem trzy na krzyż naczynia kupione z rozmysłem i jeden pojemniczek i dwie różne łyżki otrzymane w gratisie;) (ten gratis wliczony pewnie w cenę) przy okazji tych rozmyślnych zakupów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dopiero teraz, bo byłą u mnie koleżanka, o której pisałam, że nie byłą u gina 20 lat. no i niestety wyniki wyszły złe. dziś była już u onkolożki, dostała skierowania na różne inne badania (m.in cystoskopię i jeszcze jakieś, do którego musi zrobić sobie lewatywę, ale to nie kolonoskopia) i się zacznie... nie wiem tylko dlaczego doktorka nic nie powiedziała jej o operacji, tylko o radioterapii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprócz tego rtg płuc, badanie przesiewowe moczu itp. Betulka tak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz z innej beczki;) pisałam może, że dwa dni temu w końcu trochę więcej sypnęło śniegiem?, ależ było pięknie na dworze:) ale, że temperatura byłą na plusie, to długo ta pięknota się nie utrzymała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda wszystko jeszcze nie stopniało, na trawnikach wątły śnieżek leży i moja psiura co rano pychem w nim ryje i cieszy się przy tym jak szczeniak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko a jaki kolor hiacyntów kupiłaś? ja mam różowe, trzy cebule w donicy, a że każda wypuściła po dwa kwiaty to pachną jak tysiąc ogrodów:) szkoda tylko, że tak szybko przekwitają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×