Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

no nic, dobranoc dziewczyny nieobecne usilnie proszę o podpisanie listy!!!!! co się dzieje z Majką??? Pysiu wiesz coś? na tej wysepce jeszcze nie była:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, miało być Ploteczko czy wiesz coś o Majce, dlaczego się nie pojawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana;Od razu kawusia zapraszam dziewczynki ja własnie tez nie wiem o czym pisac,jakos tak schodzi Moze napisze odnosnie snów,Daisy mi czesto cos sie tam sni jak uda mi sie zasnąć.I oczywiscie spac.W ogóle to zle spie caly czas sie budze,jestem niewyspana.Rano od razy kapiel bo jestem cała mokra,chyba za słabe mam hormony a i tak te co mam powinnam odstawiac i sie nie udaje. Zuleczko rozmawiałam z Majeczka we wtorek,pozdrawia Was wszystkie tylko kłopoty ją nie opuszczaja. Daisy bede trzymała kciuki za Twoje usg,ja zreszta tez następny tydzien mam przechlapany,w poniedziałek neurolog a w środe inny kardiolog bo ostatnio walcze dalej z cisnieniem i chyba sie zdecyduje na te próby wysiłkowe. Bastylko na schorzenia te co mamy rehabiltacja chyba powinna byc ciagle,sa ludzie co chodzą dbaja i im to pomaga. No nic czekam na sniadanie kolorowe Tekli bo juz zgłodniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze jeszcze,Dziewczynki jutro trzymajcie kciuki za moje młodsze dziecie ,jutro obrona inzynierki.Planowalismy jutro z malzykiem pojechac z tortem,ale chyba w sobote młodzież zjedzie. Starsza ma w sobote zarezerwoawac sale na weselisko i osateczny termin.U nas płaci sie od osoby w lokalach a ceny zabójcze. No nic miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ploteczko .. oczywiście trzymać bedę kciukasy od rana :) Na kiedy termin wesela macie ..duzę wesele robisz .? Jeśli chodzi o spanie to ja od lat wstaje o5'4 tej i juz nie zwracam na to uwagi .jak pośpię do 6tej to jestem zmęczona :).. Też jak w nocy tak iw dzień bardzo często robi się mi bardzo gorąco ..zresztą chodzę na letniaka w domu ..a do sklepu idę pod kurtką jedynie w bluzeczce ..zapomniałam jak się chodzi w sweterkach . w rajstopach pod spodniami nigdy nie chodziłam ..czapki nigdy nie nosiłam ....:).w pracy tylko w krótkim rękawku a i tak mokra zawsze jestem ... a już się przyzwyczaiłam do tego ..:O Milusiego dnia dla wszystkich .....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i za kawusie dziękuje U mnie minus 3 i wstało słońce - będzie ciepło Plotko - czeka Cię wielkie wydarzenie. Kiedy ślub? Przypomnij mi Plotko dlaczego musisz odstawiać hormony? Troche szkoda bo wyrównywanie poziomu hormonów jest na prawde korzystne dla samopoczucia. No i konsekwentne systematyczne stosowanie leków - żeby nie zrobić sobie huśtawki z organizmu. Nie wolno zapominać i pomijać dawek, lub lekceważyć i na własną rękę rezygnować albo zmieniać dawki. Żeby osiągnąć stabilizacje organizmu czasem czeka się długo. U mnie trwało to ze 2 lata zanim unormowało się wszystko - ale warto było. Śniadanko: http://www.kwestiasmaku.com/dania_dla_dwojga/kanapki/serbialy_pomidory/files/kanapka_ser_bialy_pomidory03.jpg i troche awokado http://www.kwestiasmaku.com/dania_dla_dwojga/kanapki/ser_bialy_awokado/files/page259_5.jpg szczególnie awokado polecam - przed chwilą wpinkoliłam takie kanapki z twarożkiem i awokado i zapadam w błogostan :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - ja mam tak dużo snów, że nieraz myśle, że to jakaś patologia :D Sny kolorowe, często fabularne, czasem koszmary i lęki, wojny, podróże, miłości, smutki, spotkania z przeszłością. A szczególnie kiedy coś w ciągu dnia bardzo przeżywam - wszystko ma odbicie w snach. Kiedyś miałam we snach napady strasznej pustki - ale po pogodzeniu sie z utratą - pustka przestała mnie nękać pare lat temu. Ale wstaje wypoczęta i przeważnie o snach nie myśle, chyba że mnie coś naprawde poruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu gdzie sie zawieruszyłaś? nie ma Cię od niedzieli ❤️ Czuje sie wiosne :classic_cool: Najchętniej zostawiłabym wszystko i wsiadła na rower - ale jest snieg i nici z kręcenia nóżkami Miłego dnia życzę! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo,Orsejko Czyli mam to samo co Wy,tez mi goraco,za chwilke zimno ale jakos daje rade.' Teklo lekarz zalecał mi stosowanie pól plastra,niestety przegrałam taka dawkę,wrócilam do całego.Zalecenie było bo mam torbiele w obu piersiach i miedzy innymi jest to efekt hormonów tak stwierdził.Tak wiec próbuje.A meka straszna pod tym wzgledem,najgorsze jednak sa noce.Czasem jak juz musze sie wyspac biore Hydroxizine i przesypiam. Dziewczynki weselisko planowane jest na czerwiec 2016 rok.Takze czasu mamy duzo Wesele nie duze ,ale licze ze z dwu stron około 140-150osób ,planuja w lokalu a wstępnie cena za osobe tam gdzie chca 225zł Łacznie z alkoholem ,ciastami,dekoracja ze wszystkim) Do tego tylko kamerzysta.Myslałam ze bedzie to w tym roku ale sale zajete juz do konca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie dzisiaj powrót zimy,niby śnieg nie pada ale mróz i szron na drzewach. Zulka Ojej miałam wczoraj wieczorem wolny komp i wielką ochotę na pogaduchy.Gdybym wiedziała że jednak zajrzysz posiedziałabym dłużej:( Ploteczko Ojej 140-150 osób to małe wesele?!.Jak dla mnie ogromne:). Moje dziecko jak na razie konsekwentnie twierdzi że ona wesela nie chce,najwyżej skromne przyjęcie w grupie najbliższych.No i ja hi,hi nie namawiam jej do zmiany planów,ba mam nadzieję że jej się nie odmieni:p Teeklo Śniadanko jak zwykle zasmaczyste.Ja kiedyś robiłam pastę kanapkowa z awokado,smaczna była.No ale na słodko ten owoc jakoś bardziej mi podchodzi.O kolorku już nie będę pisała bo znowu będę w opozycji:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko Jednym słowem gorąca z Ciebie dziewczynka.A ja tej zimy nareszcie zaczęłam marznąć.Mam nadzieję że to początki końca menopauzy,choć trafiają mi się jeszcze uderzenia.Wcześniej miałam jak Ty,ciągle spocona choć rozebrana jak do rosołu.Teraz hi,hi zaczynam się ubierać i mimo ciepłych sweterków,szaliczków rękawiczek jest mi zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dzisiaj telefon od mojej ,,ukochanej szwagierki,, przebywa obecnie we Włoszech.Mówi że zasypało ich kompletnie śniegiem a w Anglii gdzie mieszka obecnie jej córka także śnieżyca. No i mam nadzieję ze wypada się TAM a do nas hi,hi nie przyjdzie,nie chcę już śniegu.Chce wiosny,śpiewu ptaków i kwitnących krokusów.Mogą być nawet mlecze byle nie śnieg😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd zmarł teść szwagierka zapałała do nas wielką sympatią.No jest to dosyć uciążliwe bo jakoś nie umiem wyrzucić z pamięci jej postępowania ale nie tylko oto chodzi.W sumie nie jestem pamiętliwa i łatwo ludziom wybaczam.Wiem jednak że ona jest bardzo interesowna i zastanawiam się co też planuje,bo ta słodycz musi mieć jakąś przyczynę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic teraz się odmelduję,bo zagadam Was na śmierć;) Całuski posyłam i mocne prądy które mają na celu wygnanie zimy precz!.Sio,won zimo zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim śmigne na gimnastyke to jeszcze wpisze: Ploteczko - spore to wesele ❤️ A nie żal Wam wywalać tyle kasy na impreze? Nie lepiej zrobić skromniejsze przyjęcie a troche dać Młodym? Z drugiej zaś strony takie wesele troche grosza nazbiera dla młodej pary. Kto decyduje o całej oprawie i wielkości ceremonii? Zaczynamy odliczać do 1016 roku :D będzie Wielka Uroczystość na Wyspie :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wpadłam przesłać Wam buziaka. Jestem zalatana, piekę ciacha na jutrzejsze imieniny. Muszę ze 4 blachy, robotę już zaczęłam wczoraj.' Pozdrawiam, całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor dziewczyny. Plotko dopiero zasiadlam do kompa i nie przyczytalam o obronie pracy Syna. Przyznaje sie ze tez nie trzymalam kciukasow. Ale jestem pewna ze i bez tego wszystko poszlo dobrze bo nasze topikowe dzieci sa zdolne:) U mnie zimno. Jest wiatr i pewnie dlatego mroz odczuwa sie podwojnie. Wrocilismy z meblowego. Dzisiaj byly rolady wolowe, ale niespecjalnie dobre:O choc zjadliwe. Ja jestem lepsza kucharka. Plotko jak fajnie ze szykuje Ci sie weselisko. Ostatnio duza czasc czasu spedzam na ogladaniu kreacji weselnych. Ja latem mam wesele w rodzinie. Duze bardzo duzeee!!!! Na okolo 250-300 osob. Podobno mlodzi maja takie zyczenie a i do tego jeszcze dochodza zobowiazania rodzinne i zawodowe rodzicow:O Dziwne:O Nie powiem co mysle na ten temat, bo to nie jest moj problem. Ja nie mialam wesela i nie mozna powiedziec zeby moje malzenstwo bylo nieudane ale kazdy robi tak jak lubi. I to jest w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z sukienkami to jest straszny proble. Ja zdecydowanie nie mam sukienkowej figury. Najlepiej by mi pasowalo cos dwuczesciowego. W takim ubraniu mozna bezkarnie podjesc do syta, dla mnie jedna waznych z atrakcji weselnych:P Przewaznie te wszystkie ubrania sa straszliwie kiczowate:O Juz myslalam sobie ze zamowie cos szytego na miare u krawcowej:O Choc wychodzi to strasznie drogo, chyba ze zamowie online kreacje szyte na miare w Hongkongu albo w Chinach? Duzo rzeczy ogladalam i dziwne:O Te z katalogow nawet bardzo markowe kreacje sa identyczne. To znaczy ze sa tez tam szyte:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka moje hiacyny sa tez rozowe. Ale jeszcze nie pachna. Dopiero "wykluwaja" sie paczki:) No i nie sa podwojne:O Nic dziwnego, byly w promocji tylko po 2 euro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix zeby tylko udaly sie ciastka:) Pewnie tak bo Ty potrafisz. Pamietam te imieninowe ciacha z ubieglego roku. Ze 4 blachy zrobilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak smakuje kombinacja avokado z serem? Zaintrygowaly mnie te kanapki serwowane przez Tekle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc milego dnia zycze.Zapraszamna kawke iherbatkeUUUUUUUUUU. Doris i Pysiu wszystkiego najlepszego duzo zdrowka,spelnienia marzen🌼🌼🌼 Dziewczyny stolik zarezerwowany . Sroda o18 trzymajcie kciuki by niespodzianka sie udala. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki ;) Dziś stawiam kawunię i herbatkę , oczywiście jest i inusia. Od rana przyjmuję całuski i życzenia . Jest miło.Upiekłam orzechowca, bananowca, rodzynkowca i Panią Walewską. Ciacha udane. koleżanka zrobiła zdjęcia, może uda mi się je upublicznić ;D. Kochana Pysiu! Życzę Ci zdrówka, spełnienia wszystkich marzeń i duuuużo, duuuużo szczęścia :) 🌻🌻🌻🌻🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nam Dorixiu imieninowa Solenizantko 🖐️ na dzień dobry ide już z buziakami 👄 👄 👄 👄 👄 x100 i życzeniami Wszystkiego Co Najlepsze i Najpiękniejsze ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Dziękuje za kawusie Jak przyjemnie jest wstać rano kiedy pachnie kawa. Dzisiaj pachnie podwójnie bo i Vanilka zaparzyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiu Babusiu - dla Ciebie też buziaków moc z tej pięknej okazji 👄 👄 👄 👄i Życzenia Wszystkiego Najlepszego i Najpiękniejszego ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko - sukienka bardzo elegancka. Podoba mi sie. Fajnie byś wyglądała w tym fasonie. Latem może być jednak w ten dzień upalnie - może coś cieńszego i jaśniejszego z tego fasonu? np w beżach i kremach, pudrowych różach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ drogie solenizantki Dorix..Pysiu ..zyczę wam wszystkiego Najlepszego 🌼🌼🌼 Vanilko.. dziękuję za pyszną kawunie 👄 Teklo ..dziękuję za sniadanie :) U mnie zrobilo się zimowo :( trochę posypalo i wieje zimny wiatr ..podobnie jak uBastylki :) Ploteczko... ja tam lubie takie wesela ..ale moje dziecko nie chce takiego dużego jakby co ,,,na razie się nie martwie bo jest sama :O Masz sporo czasu także spokojnie wsio dopniesz na ostatni guzik ...:) milego dnia kochane ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×