Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

...wroc do starych wpisow sprzed lat. Wtedy mialas duzo wiecej problemow. Teraz jest o wiele lepiej:) Sciskam mocno wlantynkowo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł to dziś jest jakieś święto?;) nie używam, więc nie świętuję;):P Ploteczko wydaje mi się, że ciężko będzie cokolwiek włożyć Pusi na uszy:o moje koty nigdy nic nie dały sobie założyć, nawet obróżki. Dorix weź przestań. czas najwyższy pomyśleć o sobie, rozejrzeć się, zakręcić tu i tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś od rana bawiłam się w piekarza i cukiernika;) popełniłam FOCHa i bułeczki drożdżowe. teraz się opycham;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo dzięki za info o home&you:) ostatnio nie chadzam do sklepów, żeby mnie nie kusiły te wszystkie wyprzedaże, promocje itd. bo ciężko mi się oprzeć;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko co to za moda, że sukienka gotowa od ręki, a bolerko za miesiąc? pewnie szukasz dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka FOCH to inaczej fenomenalnie obłędny chleb;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taki obłędny to nie jest:P przynajmniej mój;) Terix powiedz ile go piekłaś? mnie się wydaje, że mój był zbyt krótko w piecu - 30 minut w 250 stopniach i przykrytym naczyniu, i 20 minut w 200 stopniach i bez pokrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no!!!! to jesteś "miszczu"! :-) Może w nowym domu (jeśli doczekam) to się dam porwać sztuce wypieków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj sprzątałam szafkę z przyprawami - pojawiły sie mole :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedną szafkę sprzątnęłam ale zrobiłam "armagedon" w kuchni :-p - jutro będę miała misz masz :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek ma wielką ranę pod lewą pachą, nie krwawi ale się rozlazła. Nic nie wiedziałam, wczoraj przyuważyłam :-(. jest rozcięcie i wylizane wokół futro. Chciałam go oglądnąć...i też mam dwie rany na ręce :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz, że samo się zagoi? czy jedna trzeba czyś popsikać? mam na myśli specjalny spray

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przede wszystkim gdzie on sobie tę ranę zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do moli może miałaś jakąś starą mąkę, albo makaron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem gdzie zrobił ranę, może się bił - dowiedziałam się od sąsiadki, że okrutny bandzior na zewnątrz jest :-p. A może nabił się na jakiś płot? pręt? Myślę, ze podjedziemy do lecznicy - tyle, ze on wciąż liże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie wyrzuciłam przeterminowaną paprykę w proszku i znalazłam kokona w szparze mebli. Mąki to u mnie nie znajdziesz :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie powinien lizać, bo tylko drażni to sobie. koniecznie jedźcie do weta, a jutro przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrzuciłam też troch przeterminowanych innych przypraw, mąki mam trochę - czasem trzeba zrobić troszkę tzw. oprószenia potrawy ;-). Makaron kupuję na bieżąco, kasze też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, skoro nie ma u Ciebie mąki to jak masz zrobić Teklowe leniwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka sprowadziła sobie do domu jakieś pszenne robactwo kupując tani makaron:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze ma dyżur - nie wiem czy zawsze. Ale mam bliziutko. No i jak zabezpieczyć ranę u kota i to na dodatek wychodzącego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×