Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Ja nie zakładałam konta, zrobił mi to Szczęście ponad 5 lat temu. On sprzedawał za mnie buty, które kupiłam na allegro i okazały się za małe. Teklo, nieraz tak bywa, że się zamykamy w sobie, Wyspa działa jak amplituda, raz nas dużo, a nieraz pustka. No to juz taka nasza uroda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka żegna się czule z mężem, na całe 6 tygodni, pisała, że czeka na samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to idę pozmywać i ogarnąć chałupę, buziaki👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uciekłam stawiam drugiegoYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYy byśmy pion trzymały Bardzie się moim zajmowałam trochę jak gówniarze ,ześmy sobie poszali,randka była super kolacja tez deserek tez był:P:)mina niedźwiadka była bezcenna.:P:):)niespodzianka się udała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uciekłam stawiam drugiego byśmy równowagę miałyYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Vanilio! ❤️ ❤️ ❤️ tak trzymaj, pielęgnuj i czerp z uczucia siłę wypijam wódeczke którą nalałaś tak obficie! :D:D:D NA ZDROWIE! YYYYYYYY za miłość za przyjaźń i za Wyspe z wszystkimi Wyspiarkami ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! :P teraz Vanilko moge iść obie nóżki idą równo :P tzn..... hep! :O obie nózie idom kszywo :O:O heep! raz! dwa! raz! dwwwwaa!.. hep! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedziele zrobiliśmy sobie same staruszki wycieczkę ja kierowałam ,bo tak ustaliśmy pozwiedzaliśmy okolice, a potem z mężusiem wylądowaliśmy przyjemnej knajpce na obiadku było bardzo przyjemnie Właśnie m zadzwonił startują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pod ile nóżek było już pite?.Ktoś może pomyśleć że na wyspie same stonogi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem szerokiego nieba niedźwiadkowi.A tak na marginesie to jakiś nowy gatunek fruwający niedźwiedź.No ja napchałam swój brzuszek,teraz mogę pić pod moje sto nóżek;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek ostatkowo🖐️ Znowu zjadlam poltora paczka! Ale sie "karnawaluje" paczkami w tym roku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwej podrozy dla malzyka Vanilki. Nie rozumie tylko dlaczego tym razem tak krotko byl w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam konto na Allegro:) Zobaczylam tam pokrowce na siedzenia do michala, szyte na miare:). No i zalozylam konto ale nie potwierdzilam, czy cos tam:O A pokrowce kupilam "przez telefon" pieniadze wyslane w kopercie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko ja mam przesyt pączków jeszcze po tłustym czwartku.Wtedy to pojadałam,hi,hi I powiem że moje pączki były jeszcze lepsze na drugi dzień.Smakowały mi bardziej co pierwszy raz się zdarzyło choć przepis zawsze ten sam:p.Mąka była inna bo nie udało mi się kupić tej którą dawałam zazwyczaj.Zrobiłam na tortowej no i pierwszego dnia były takie lekko kitowate;):D.A na drugi dzień pyszniutkie hi,hi i wcale nie podsuszone,czy twarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko ,bo mój chłop jest nikt kogo nie zastąpi,bo też za dużo pokazał,ale tak to jest:) Daysi i dziewczyny za latające niedźwiadki:P:)YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy :D nieważne po ile nóżek :D ważne że wódzia dobra :D hep! :O Wszystkiego Najpiękniejszego Dziewczynki z okazji ostatków :D:D:D potem asceza (?) tylko zaznaczam, że ja się nie ascezuję! uważam że życie za krótkie i niełatwe jest żeby jeszcze sobie smutków dokładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za link i przepis na chlebek z serkiem🌼 Ten upieke z polowy porcji. Tylko nie wiem dlaczego znowu tak malo drozdzy w przepisie? Wiem ze potrzeba dodac 5 deko drozdzy na pol kilo maki. Pewnie u nas sa jakies slabe drozdze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za niedźwiadki! cokolwiek to znaczy! :P:D YYYYYYYY Daisy, Vanilko, Bastylko Dorixiu NA ZDROWIE ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cholerka cos wpis porwało to za latające niedzwiatka:P:)YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra pijemy! Jednym okiem patrze na karnawal w Rio. Tam karnawal potrwa jeszcze do soboty. Alez piekne sa te tancerki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za latające niedźwiadki do samego dnaYYYYYYYYYYYYYYYY. Bastylko No nie wiem jakie drożdże macie ale na ogół tak idzie hi,hi 5 dag na pół kilo.Jak za dużo to potem je czuć w chlebku,no te nasze hi,hi przynajmniej:D Teeklo No niedźwiadkiem nazywamy Wanilki M a teraz leci,zatem fruwający jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby nam postanowienia postowe wyszły :) Ja od jutro odpalam swoje kijaszki, trzeba spalić co nie co:) Pod ostatki YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko A my piękniejsze:p.Gdybyśmy se powtykały w tyłki pióra,odkryły cycki to i od nas oczy oderwać by nie można było:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 8 marca - na wyspie bal samiczek zrobimy Vanilko ;) A teraz grzecznie ide zrobić kolacje małżowinie ;) ide... tup tup... no iide ideee :O dobra dobra robie te kolacje.. phfff.... :P Bastylio - mam jedno pióro łabędzie w domu - wsadze se :D :D może ujdzie w tłoku :D mam też kilka piórek w zabawce od mojego kota :D No ide już bo zaczyna moja wyobraźnia pracować :D Miłego wieczoru 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Days zgadzam się ,że my ładniejsze ,a jeszcze po tych kieliszeczkach jak byśmy kanka za tańcowały:)jakiś turniej byśmy wygraly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo nie tylko twoja wyobraznia działa ja zaczynam być w głupkowatym nastoroju:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×