Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Witajcie👄👄 Ja wieczorkiem i tylko na momencik ale miałam aktywny dzień.Jakoś tak mi się ułożył że od ranka miałam wyjazdy,potem nawet wyjście jedno się trafiło i tak cały dzień poza domem. A aura mimo że słoneczna to przejmująco chłodna no i nieźle mi zmarło pupsko:p Bardzo mnie zainteresowałyście tym fochem,no i co? będę musiała upiec!.Ale kurtka w czym? Martwi mnie nieobecność Orsejki mam nadzieję że u niej wszystko w porządku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz dziewczynki udanego wieczorku a potem nocy👄 Teraz zmykam otulę się kocykiem bo mnie trzęsie.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy, Bastylka chce upiec nasz pszenny chleb z żółtym serem i majerankiem. Niestety, ja mam tylko spisane produkty na kartce i z tego pieklam. Wiesz może gdzie był ten przepis w necie? Melduję, że upiekłam furę naleśników do dżemu, zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz jeszcze raz dobranoc Ach ależ maiłam latany dzień do tego ciągle mi zimno.Chyba już się nie rozgrzeję😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Ja tez wpadam tylko na moment przed spaniem. Podobnie jak Daisy caly dzien przelecial:O Karnowalowe szalenstwo u mnie trzema sie w normie. Zjadlam jeszcze jednego paczka i jutro tez zjem:P No wlasnie Daisy, co z nasza Orsejka? Mam nadziejeze nic sie nie stalo, ze to tylko brak czasu. Dziewczyny spijcie dobrze. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wyspo ;) Stawiam kawunię i herbatkę, oczywiście biurową. Tak, kochana Daisy, to ten przepis. Chlebuś pyszny i wersji z ziołami i serem, lub bez dodatków. Z tego przepisu wychodzą dwie keksówki chleba. Ja zwykle kawałek białka zostawiam, roztrzepię go widelcem z ciutką wody, posmaruję chlebus przed włożeniem do piekarnika i posypię makiem (wtedy mak nie odpada). A mąki używam lichej, typ 650. Jak wzięłam lepsza mąkę to chlebuś wyszedł bardzo jasny. A ja wolę ciemniejsze ;) Miłego dzionka dla wszystkich nas 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko!!! Co z Teklą???? Wszystkich może brakować....ale jak Tekli nie ma to od razu wieje chłodem na wyspie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głód, chłód i ubóstwo.... bez Tekli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nieee...... Dzisiaj przeca ostatki. Balujecie? Żeby z głodu zęby nie szczekały proponuję krupnik z dużą ilością marchewki a na drugie kluski śląskie faszerowane miąskiem polane sosem pieczarkowym. Do tego herbatka truskawkowa. Apropo's herbatek..... Lubicie marketowe owocówki? Różnie na ich temat się słyszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze zmartwienia o Was aż mi się czerwono zrobiło....ta wyżej to dorix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorixiu Kochana - dobrze, że chociaż Ty zajrzałaś na Wyspe 👄 Byłam dzisiaj u endokrynologa. Musiałam wstać o 6.00 bo o 7.30 kierowca juz czekał ;) Tak jak przewidywałam: wszystko w porządku, w dalszym ciągu najniższa daweczka na wyrównanie hormonów tarczycy. I okresowo raz w roku kontrolna wizyta z badaniem TSH. Czeka mnie jeszcze w tym roku kolonoskopia kontrolna po zabiegu wycięcia polipa. Nie chce mi się łokrutnie - ale zrobie to. Mam już skierowanie. Dorix - na ostatki mam pełen dom dzieci i wnuków :D:D:D Są drożdżówki, czekolada i herbatki, kawki a przede wszystkim śmiech naszych milusińskich. A ja rzucam sie na Twoje kluseczki z sosikiem mmmmmm..... :classic_cool: pycha ❤️ ❤️ ❤️ Mamy dzisiaj Międzynarodowy Dzień Kota :classic_cool: Mój Pan Kot uczcił to o 5 rano. Zapuścił swoje pazury w mój ukochany fotel z różami wrrrrr.... myślałam że mnie w łóżku szlag trafi jak usłyszałam to drapanie. Ale jak sie tak zastanowić.... to zdrowe odruchy! :D:D:D koci grzbiet, napinanie mięśni... :D:D:D jak sie tu długo gniewać na koci instynkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki? która z Was ma swoje konto na allegro i używa na co dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie👄 A ja dzisiaj byłam u rodzinnego no i mam skierowanie do endokrynologa.Ba nawet się już zapisałam na 23 lipca,szybciutko zleci:p.Rodzinny powiedział mi że i tak pierwsza wizytę będę musiała pójść prywatnie bo będę musiała długo czekać.Ale pierniczę będę cierpliwie czekała bo nie zamierzam za wszystko płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, ja mam konto na allegro i nawet trochę kupuję, 1 raz nawet sprzedałam ;) Czesć Daisy 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dożyję:p Teeklo Ja mam konto na Allegro i często korzystam ale czy stale?! Jak chodzi o ostatki to ja jakaś nieostatkowa dzisiaj jestem.Za każdym razem jak pójdę do rodzinnego to wracam wnerwiona.Dzisiaj znowu mam chęć rzucać garami a miałam rano taki dobry humor:( Martwi mnie również Orsejka:(. Jednym słowem mam nastrój raczej nie rozrywkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny pozdrawiam u mnie piękne słoneczko swieciło M czeka na samolot.Teraz za 6 tygodni. Teklo moje dzieci mają ja od nich korzystam wiele fajnych rzeczy sobie kupiłam. Stawiam śledziki i cosik do śledzika YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Daisy. Jak mam Ci poprawić humor? Zrobić dzióbka, małpkę czy połaskotać Cię. Daisy, nawet nie wiesz, że ludzie teraz potrafią wszystko sprzedać. Dziś widziałam ofertę sprzedaży 6 par używanych skarpet na 11 - latka za 2,99 zł.(szukałam getrów dla siebie:P), dostałam oczopląsu jak to zobaczyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka, kielicha dawaj, a śledzika zostaw na jutrzejszy popielec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta na allegro kupuje już d lat ale teraz chcę troche pohandlować :P Nie mam swojego konta bo do tej pory korzystałam z konta córki Czas założyć swoje i pewnie będę miała pytanie do tych sprzedających ;) Daisy - nie wkurzaj sie - juz jesteś w DOMU bezpieczna i otoczona przyjaznymi ludźmi ❤️ Ja tak samo zrobiłam: mogłam pójść do endo prywatnie - ale miałam to w doopie:P zaczekałam i poszłam na NFZ bo mi sie to po prostu należy jak psu buda :P Szybko zleciało i jestem już po biopsji i po konsultacjach Z Tobą też tak będzie Daisy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wanilko👄 Tak Dorix masz rację kiedyś było głośno o aukcji chyba butów,które wystawiła dziewczyna.Pochodziły z ostatniej randki na której zerwano zaręczyny,poszły za parę tysiaków.Czasem głupie aukcje przynoszą całkiem nie głupią sumkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka - polej bo jak pomyśle że Wyspa pusta bo ją olewacie to mnie cholera nosi :P:P:P I Ty Vanilio też nie zajrzałaś! :P Daisy usprawiedliwiona bo u dohtorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo No mądrze piszesz jak zawsze👄. Kobietom w naszym wieku hi,hi się już nigdzie nie śpieszy,się poczeka;).A konto na allegro zakładałam wieki temu ale jak nawet mnie się udało :p to i Tobie się uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - rzucamy sie na kluski śląskie Dorix - pyszne! mniam :classic_cool: wyżremy do dna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpadnę na momencik bo nie tylko ja mam burczenie w brzuszku ale i psiaki się dopominają.Fakt dzisiaj nie ich święto(koty dziś świętują)no ale to nie powód by je głodzić.Powinnam się pojawić za czas jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×