Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Ooooo i wcięło mi wpisy:( Dorix dobrej nocki❤️ ja też idę na podusię;) DOBRANOC❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobuje podobuje! :D:D:D fajne torebki - no popatrz Dorixiu obie super przydadzą sie obie fajne. Takie czerwone torebki mi sie podobają, beżową też warto miec. I czarną i białą lub kremowa :P:D Zulko - no i widać ortopeda ma strategiczny plan - słuchaj sie go :P❤️ Bastylko - raz się jest na wozie innym razem pod wozem. Powiedz sobie, że zawsze sie z opresji wychodzi - nigdy nie trwa to wiecznie. U Ciebie też los sie odwróci ❤️ ❤️ ❤️ Jeszcze troche, poczujesz sie lepiej, innym okiem na świat spojrzysz. Dobrze że idziesz do dohtóra - czas najwyższy 👄 Śpijcie dobrze Dziewczynki - Majeczko nie bój sie badań. ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️pozdrawiam wiosennie:) Kawusia i herbatka UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUu Zapraszam udanego dnia zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest! Vanilko - dzięki za kawusie wiosenną :D ❤️ 👄 Będziesz obserwowała zaćmienie słońca? Najbezpieczniej przez klisze ze zdjęciem RTG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Vanilka skoro świt przyleciała z kawą, dzięki 👄:D Tekla za śniadanie👄 biorę się rybkę:D dzięki 👄 Dzisiaj na obiad będzie dorsz w warzywach:D i jajko sadzone z kopytkami i surówka z kapusty. Dzisiaj ostatni słoneczny dzień w tym tygodniu, trzeba to wykorzystać i pójść na długi spacer:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest Terixiu - wsiadam za chwile na rower a o 12.00 siadam na fotelu u fryzjera i 1,5 godziny wiosennego relaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www forumdyskusyjne y0 pl W miejsce spacji wstaw kropki!  Serdecznie zapraszamy do ciekawych dyskusji i rozmów :D Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko🖐️ U mnie słonecznie ;) zrobiłam dziś już porządne zakupy kasiorki poszłoooooo :( i na tym jeszcze nie koniec:( Stawiam obiadek może któraś się skusi;) dziś pstrąg smażony (&&&&&&&&&&) z ziemniaczkami (OOOOOOO) i surówką chrzanową i kapustką :) SMACZNEGO👄 Jak byłam na zakupach to było zaćmienie ale, nie odważyłam się patrzeć bez okularów na dworze zrobiło się ponuro, szaro jakoś tak buuuuuu no, ale na szczęście nie trwało to długo i znowu świeci słoneczko:) :)❤️ pozdrawiam i życzę miłego dzionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko za kawusię👄 Teklunio śniadanko pucioooooo👄 Terix masz rację trzeba skorzystać jeszcze z pięknej pogody ja też za godzinkę idę na spacerek;) paaaaaaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak u was bo zaćmienie oglądałam właśnie Teko przez kliszę rtg super i z tarasu miałam taki widok. A u mnie sadzone jajeczko ziemniaczki i surówrka z pekińskej z sosem koperkowo -ziołowym zapraszam (@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek w pierwszy dzien wiosny:) Bylam u dochtora i mam antybiotyk. Zaczynam kuracje. Najwyzsza pora bo juz ucho mi "atakowalo" Leze sobie w lozeczku i choruje na calego. Kawe juz wypilam, ciastko zjadlam. Mam wielka "zachciewajke" na kakao. Zawsze kiedy jestem chora. A wiem ze nie mozna bo mleko i antybiotyk nie pasuje:O Pewnie to wspomnienie z dziecinstwa gdzies zakodowane w pamieci. Zawsze kiedy bylam chora mama gotowala mi kakao. A zacmienie slonca u mnie bylo malo spektakularne. Troche szarawo sie zrobilo na godzinke. Ale nie bylo zupelnie ciemno jak 15 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladam sniadanko ktore przygotowala nam Tekla. Ciekawe czy duzo zab trzeba nalapac na ten omlet?:P Pewnie bardzo spasowalo by mi takie danie. Na obiad byla u mnie tez ryba. Plastuga albo fladra ? Dzisiaj smakowala nijak:O normalnie lubie ta rybke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko kuruj się i zdrowiej szybciutko❤️ Dobrej nocki dziewczynki❤️ i bajkowych snów;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Wczoraj posłałam wam buziaka na dobranoc i nie znalazłam wpisu:-o. Ja jestem wciąż w ruchu pomiędzy mamą, ew. pracą i Polną (budową). Nie czuję się najlepiej - chyba stress mnie zżera 😭. Mama słabiutka, z woskową cerą - wyniki fatalne. Mamy nadzieję, że doczekamy wymiany rozrusznika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix, jutro będę w aptece i jeśli będą złuszczacze to kupię a jeśli nie będzie to zamówię. Panie są miłe i sprowadzają większość zachcianek ;-). Mnie pięknie złuszczyły się stopy teraz mam ochotę na maskę regenerującą :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo :-), maska złuszczająca do stóp wygląda tak: są 2 wielkie foliowe skarpety z małymi fizelinowymi ;-) otoczkami stóp zanurzone w pachnącym preparacie. :-). Przed zabiegiem trzeba wymyć nogi, wysuszyć i zanurzyć się błogo w kaloszach ;-) na 60 - 90 min. Najlepiej otulić całość jakimiś skarpetami. Znalazłam w necie opisy pod hasłem - L'biotica, maska złuszczająca do stóp. Mnie złuszczyło dopiero po 6-7 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×