Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Kobitki zatem do jutra bo dzisiaj już raczej nie zasiędę hi,hi przed komputerkiem.Wiadomo druga zmiana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczyny Mialam dzisiaj pracowity dzien. Michal umyty, termin do zmiany oponek tez jest zarezerwowany. Poza tym uprzatnelam dekoracje swiateczne i najlepsze sprzatanie....zjadlam barana:P(Jeszcze zostalo tylko sprzatanie dekoracji z okna i nie bedzie znaku po swietach(moze tylko waga da znak:P) Teraz ogladam dywany w necie. Juz nie wiem:O W sklepach naogladalam sie mase i zawsze cos nie cos mi nie pasowalo... albo kolor, albo wielkosc, albo cena:O Moze kupie z netu...tylko jak nie spasuje to jak odmienie? A musze to zrobic bo za 10 dni bedzie "wystawka" i okazja do pozbycia sie starej "derki" Juz nie moge sie patrzec na ten stary dywan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przyzwyczailam sie tak do spokoju w swieta ze nie bardzo moge sobie wyobrazic duzo gosci w domu. Dlatego rozumie Ciebie Orsejko bardzo. A tak z 10-15 at temu to ja bylam gospodynia i przyjmowalam szwagierke z dziecmi. Teraz mam spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie jestem na wizji... szkoda tylko ze sama:( No nic, bede ogladac dywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho,ho Bastylko👄 Ja kompletnie nie akceptuję tej pustki Normalnie chyba zainwestuję w bilety,pojeżdżę se po kraju i skopię na sino Wasze pupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja tam jestem a że planuję prace poza domem jestem teraz bo potem to już mogę nie być w stanie:p Autentycznie pewnie,ba na pewno mnie hi,hi połamie. Dziewczynki zapraszam na owsiankę i herbatkę ziołową,zaczynamy zdrowo dzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak już się posilimy,poczekamy jak słoneczko po niebie pójdzie do góry,zrobi się ciut cieplej.Zapraszam do mojego ogródka,będziemy grabić,przycinać i wyrywać.Każda sobie coś do roboty znajdzie:D. To będzie przyjemne acz ciężkie zajęcie bo ogród jest sporawy no ale dla atrakcji duchowej mamy koncert ptactwa przeróżnego.Jednym słowem tak cudownie że grzech siedzieć w domu.No nic miłego i udanego dnia,mam nadzieję że nie będę musiała Was za uszy na wyspę wyciągać i już za chwileczkę nasza plaża się zaludni;).A teraz całuski👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Zapraszam na kawę(_)> (_)> (_)> (_)> Daisy postawiła owsiankę i herbatkę a o kawie zapomniała:P Nie można tak od razu wszystko zdrowe zjadać, trzeba trochę używek:P Za dużo zdrowego też niezdrowo:D Betulka wysłałam pieniądze, jeszcze raz dzięki bardzo❤️ Już zrobiłam eksperyment, teraz czekam na rezultat:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Daisy,Terix i pozostałe niesmiałe. Ja też czekam na zaludnienie sie poświateczne wysepki. Daisy ja jednak wybieram kawusie od Terix ,nie lubie owsianki.Wiem ze zdrowsza ale złe nawyki mi towarzysza. Daisy u Ciebie i u mnie dzisiaj słoneczko .Na razie ide ogarnąć słoiki w spiżarce,przed świetami znowu zwiezli mi siaty pustych słoików musze ogarnąć. Małzyk ma mi dzisiaj odebrac wynik rezonansu ,dzwoniłam juz jest i troszke mam ciarki na plecach.Ale musze to przeżyc i tyle.Oby tylko dobrze opisali. No nic ide sie zając robotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko ja już wczoraj posprzątałam dekoracje świateczne,po swietach nie ma sladu ,jedynie jeszcze pełna lodówka przypomina o świętach.Nie musze gotowac nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie skarpet złuszczjacych mi córka kupiła w carfurze chyba za 14 zł.Jeszcze nie próbowałam,ponoć efekt ma byc po 7 dniach. gdybys Daisy potrzebowała w tym carfurze przed makro z naszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Melduję, że jestem ale wciąż zaangażowana w problemy zdrowotne. Po mamie przyszła pora na operację syna i to jest teraz temat przewodni mojej codzienności. Mój syn miał wczoraj rekonstrukcję więzadeł przednich kolana i reanimację łąkotki (urazy narciarskie) - na razie jest bardzo cierpiący 😭. No i Teo urlopuje się w domu co skutkuj***ałaganem i innymi rozrywkami :-p ;-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny przepraszam ,ż e nie kukłam przed wyjazdem na święta. Jestem od wtorku w domku. Zostałam czarną owcą ,a męża wygrałam na loterii ,wiecie nie wiedziałam ,że prawda tak boli jak się mówi w oczy ,mój chłopina stwierdził ,że wszystko tam zatrzymało się przed 18wiekiem i panuje ciemnogród zawis zazdrość. Już długo się nie pojawimy u teściowej ,chyba ,że naprawdę cos będzie z mamą nie tak. Miłego dzionka wszystkim życzę ,a i u mnie śliczna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia gość
Czesc dziewczyny U mnie tez piekniusia pogoda. Dzisiaj troszke uprzatalam w ogrodku, jutro musze wyszczotkowac tarasik i bede otwierac sezon ogrodkowy. Betulka, dla Ciebie ten rok tez zaczol sie pechowo:O Wypadek syna a potem problemy u Mamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bastylia
Vanilko, bedziesz miala z glowy odwiedziny u Tesciowej na jakis czas. I tak chyba specjalnie nie przepadalas za tymi wyjazdami robilas to tylko ze wzgledu na malzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko ja tez nie robilam jeszcze zakupow spozywczych. Wyjadamy z lodowki:P Bardzo praktyczne. A Tekla cos strajkuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wieczorkiem Betulko życzę zdrowia dla syna,by w pełni powrócił do sprawności. Vanilko czyli Ciebie tez dotycza sprawy rodzinne,może miałas do tej pory łatwiej bo mieszkasz dalej od wspaniałej rodziny.Ale widac i daleko nie pomaga. Oj napiszę krótko cięzkie jest bardzo zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa stronka chyba ,a wczesniej sie nie zalogowałam,ten wpis przed chwilą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....dziewczyny chyba cos niedobrego dzieje sie na kafe ? Wpisy sie zawieszaja. To zniecheca bardzo. Moze trzeba wiac stad szybciutko bo jeszcze zatonie nasza wyspa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorem kiedy wiekszosc z nas byla na forum prawie niemozliwe jest wylanie postu. Dlaczego tak jest? Ciekawe czy tylko u nas tak jest? Nie wiem jak jest na innych forach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×