Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Betula! Dawaj łapkę i nie żałuj! Powiedziałas prawdę i to co czujesz. Masz prawo! Nie oceniaj siebie za surowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, wlasciwie to powinnam zostawic Twoj wpis bez komentarza ale nie zrobie tego. Albo odpowiedziec w tym samym tonie, ale nie chce tego robic. Mysle ze niezbyt uwaznie przeczytalas moj dzisiejszy wpis z godziny 17:56. A jesli sobie chcesz mnie sobie "wypozyczyc" jak piszesz, to trafilas na bardzo zly moment. Akurat mam cienka skorupke i niespecjalnie jest mi dobrze. To by bylo na tyle. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowe Betulka co powiedziałaś? chyba przeoczyłam:o Teklo nie nerwujsia;) i nie uwierzysz, że taki gamoń kompowy ze mnie, że jeszcze nigdy nie zrobiłam żadnej wpłaty z konta via net:P nie umiem i mam lenia żeby to zmienić:P śmiej się śmiej, ale jestem niereformowalna, nie lubię czytać regulaminów i nie czytam:P taki ciężki kaliber ze mnie - jak ktoś mi pokaże to załapię;):P pewnie z założeniem nowego wątku na innym forum żadna z nas nie miałaby problemu, ale uczciwie powiem, że teraz brakuje mi czasu:o w pracy się kłębi (hihi tylko Bastylka skapowała kogo będziemy gościć przez dwa dni) i taka ogólnie jestem jakaś taka wymęczona:o i uczciwie mówię, że jak nie ma mnie na wyspie to znaczy, że wcale do kompa nie zajrzałam tego dnia. zawsze jak odpalę laptopka to coś skrobnę, nie ma to tamto;):P dlatego jeśli zdecydujemy się już na zmianę adresu to zdaję się na tę "odważną", która mnie poprowadzi jak dziecko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nic mądrego dziś nie napiszę:P przypominam jutro i pojutrze mnie nie będzie od rana do nocy będę w pracorze, więc mi tu nic nie imputować proszę, bo po raz trzeci o tym piszę;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla dziś nas trochę poustawiała;) najbardziej dostało się Bastylce:o a może powinnam to być ja;):P wierzę mocno, że jesteśmy mądre i wyjdziemy z tego w całości tego sobie i nam wszystkim życzę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożegnam się i mam nadzieję, ze w piątek będę miała dokąd wrócić, ok? trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna dziewczyny no :O nie zaczynajmy od fochów :( Bastylko unosisz sie a też dokładnie nie czytasz Nikogo nie chcę ustawiać ani sobie wypożyczać. Podałam Twój przykład i zaraz obok bardzo bardzo przeprosiłam za to określenie i pocałowałam też :( jeszcze raz Cię przepraszam Bastylko ❤️ 👄 Dorix ma racje że niedobrze sie dzieje na naszym forum :( - jesteśmy już zmęczone nierówną jego pracą Wierzcie mi Dziewczyny - nie mam już ochoty na fochy i dąsy już to przerabiałam i nie chce mi sie więcej Prosze Was - uważnie tylko czytajcie i będzie spoko. Bo ja sie boje troche że jak przyjdzie do wybrania i logowania mogą być kłopoty. Każde forum ma swoje zwyczaje niestety a my przyzwyczajone jesteśmy do zwyczajów kafeterii. 🌻 Obiecałam rozeznać i zrobie to Jest pytanie ważne: - chcemy być widziane w sieci? przez każdego kto sie nawinie? jeśli tak, to najlepszym forum będzie gazeta.pl bo jest najbardziej popularne. jeśli nie to najlepiej sięgnąć po fora specjalne np to: http://forumdyskusyjne.org/ (wygląda nieźle) albo to co Bastylka podała: http://www.forum.kobiet.pl/ lub http://www.fora.pl/ ale żeby tam cokolwiek przeczytać trzeba sie logować - nie ma zmiłuj. Za to ochrona jest lepsza i spokój większy Takie forum jak BeTulka podała na interii - troche bym sie go bała. Nie jestem pewna czy można się tam dobrze rozgościć bo dyskusje są krótkie. Interia chyba odpada. Jest niezłe forum dla kobiet http://wizaz.pl/forum/ do ktorego należe od wielu lat ale to jest forum kosmetyczne i modowe i tam takich długich pisanych spotkań-rozmów raczej nie ma 🌻 ktoś dzisiaj podpowiedział żeby jeszcze raz zrobić próbe na cafe tylko nowy topik z nową nazwą Chyba to jest dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - pamiętam z kim masz spotkania i co się dzieje w Twojej Firmie ❤️ nie udało mi się tylko o tym napisać Trzymam kciuki ❤️ Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko kochane :) jestem i kawunie zrobilam (_)(_)(_)(_)(_) Wczorajsza wizyta taty wypadla w miare dobrze /..w miare bo już ic lepszego nie da rady zrobić i oby tak zostało. Dzisiaj zasuwam z mamą do kardiologa ...starsi ludzie przynajmniej moja bardzo lubi odwiedzać lekarzy a jak ktoryś nie da na jakiś wyniki lub też czegoś nie przepisze to jest zły :D tato wręcz przeciwnie :D Zulka powodzenia podczas wizyty w pracy ...👄 Daisy ..moje dziecko też baranek ale jest z 21 marca :) oj niezły uparciuch z niej jest ..:) Terix..i jak Cezara ostrzygłaś sama ?a może fryzjerka ma takią maszynkę ...pytałaś ? Vanilko.. a ile kotow ma siostra ? i co się dzieje ..piszesz że ktoryś jest chory ...M już poleciał ? Teklo..spokojnie coś się wymyśli ułoży 👄 Dorix... Plotko ..Terix.. Teklo..zapraszam na kawunie :) Mam na 10tą z mamą więc czasu mam jeszcze ciut .. Wszystkim milusiego dnia życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. ja jestem za zmianami lepszymi rozwiązaniami naszego kafe bo jest bardzo męczące ..jedynie co to ja informatycznie jestem nie teges :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Orsejko ❤️ ciesze sie że jesteś i na Wyspie pachnie kawą jak zwykle Dobrze, że wizyte z T masz za sobą - teraz kolej na M, mam nadzieje, że nie będzie stania w kolejkach ❤️ ❤️ ❤️. Terixiu - skoro nie dostałaś nad morzem to żałuję, że nie w Beskidach ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Jestem Orsejka na kawę, dzięki 👄 Dobrze że u taty ustabilizowała się sytuacja. Mój syn też baran, ale nie mogę powiedzieć żeby był jakoś tak bardzo uparty:D raczej potulny jak baranek, ale czasami z różkami:D:D:D U mnie całą noc padało, teraz trochę przejaśnia się. A Doris nas olała, nawet kawy nie postawiła:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla 🖐️ Ja chyba za bardzo nastawiłam się na morze, stąd moje rozczarowanie. Ale jak się nie ma co się lubi, to trzeba polubić co się dostało:P Dobrze że w ciepłym(?) miesiącu, nie trzeba brać dużo ciuchów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×