Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Ja dzisiaj chodziłam po doktorach.U rodzinnego straciłam pół dnia bo system padł,nawet recepty nie mogli wypisać.Chorzy się wściekali a ja se cierpliwie siedziałam i czekałam.No chora w sumie nie byłam więc pewnie mnie to czekanie nie męczyło i nie stresowało zbytnio.Ba nawet mnie ciut ubawiły te stresy obłożnie chorych po których jakoś tej choroby widać nie było Dostałam lek na mój cholesterol,przed chwilą połknęłam pierwszą tabletkę.A że zapobiegawczo przeczytałam na ulotce o skutkach ubocznych już mam je wszystkie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiu wszystkiego najlepszego w dniu urodzin🌼👄🌼.Dzisiaj i moja córka ma urodziny,obie jesteście niezłe baranki.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dziewczynki ja wcale nie powiedziałam, że podejmuje sie zorganizowania forum. Wręcz przeciwnie - wczoraj pisałam, że nie powinnyśmy sie spieszyć a ze swej strony podjęłam się tylko wklejenia Wam informacji o potencjalnym forum. Chcę to zrobić abyście miały jaki-taki pogląd. Ale żadna to przyjemność "słuchać" wybrzydzania: "a to" "a śmo" "to mi nie pasuje" "tamto mi sie nie podoba", "to za wolne" "a to za duże" "a to za małe"..... ANI MI SIE ŚNI PODEJMOWAĆ DECYZJĘ ZA KOGOKOLWIEK!!!!! Same musicie sie zdecydować. Bo może być tak jak Terix napisała: -te co najbardziej wybrzydzają będą zaglądać raz na dwa dni albo raz na pare dni....a cała reszta będzie sie przejmować i denerwować. Ja juz to przerobiłam na Was Dziewczynki :O:O:O. Z całym szacunkiem ale naoglądałam sie w tym roku do woli co potraficie. Tak jak pisze Terix: -może połowa z Was sie teraz obrazi ale cała ta połowa codziennie czyta nasze forum, codziennie wchodzi i śledzi wpisy ale doopy nie ruszyła i wpis łaskawie raz na pare dni zrobiła i jeszcze z rozbrajającą szczerością, że jej sie "nie chciało" To przepraszam bardzo ale mnie sie już w "takie coś" nie chce bawić. Albo - albo inaczej nie ma o czym w ogóle rozprawiać. Do obsługi forum nie potrzeba żadnych umiejętności informatycznych!!! nie przesadzajcie. Forum jest dla zwykłych prostych ludzi. Proste i logiczne. Wystarczy czytać ze zrozumieniem ale nie wygłaszać sądów jeśli się nawet nie zrobiło wysiłku żeby poznać zasady. eeehhhh brak słów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Ty się hi,hi nie złość niektóre z nas autentycznie kuleją w sprawach informatycznych a jak jeszcze do tego wszystkiego dochodzi lenistwo,oj wtedy się łatwiej hi,hi na gotowe wepchać;). Ja nie przeczytałam w życiu żadnego regulaminu,czasem pierwsze kilka linijek.Za nudna to lektura:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiu! wszystkiego Najlepszego w Dniu Urodzin 🌻 🌻 🌻 myslałam, że jakaś kawa urodzinowa nam skapnie....:O a tu nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko w porządku Daisy ❤️ można nie przeczytać Wiesz dobrze Daisy, że wcale w tej wypowiedzi nie chodziło mi o informatyke :O ...tylko o coś zupełnie innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Zaraz zaparzę Ci meliski bo nerwy Ci puszczają;).Teraz będę się bała napisać że może pozostańmy na tej naszej głupiej kafeterii tylko załóżmy nową wyspę.Oczywiście możemy całkiem zmienić nazwę,może to być hi,hi zdobyty szczyt góry,czy sielska dolina.Chodzi o to że już wszystkie kafeterię znamy,mimo szwankowania ja osobiście czuję doń sentyment.W sumie wszak to ,,ona ,,nas połączyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sobie poszła...... Ja także się odmelduję bo mam bardzo ciekawą książkę.W sumie jest to już trzecia tego autora.Odkryłam przez przypadek i przepadłam,bo bardzo się fajnie czyta. Zulka znasz Zygmunta Miłoszewskiego?,czytałaś coś?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jak sobie oglądałam fajny serial sensacyjny to mój chłop zajęty oczywiście czymś innym,podejrzał i skomentował A co z ciebie jest za baba?!.Inne kobiety oglądają jakieś romanse,dramaty z chusteczką w ręku a ty,co?!.Krew się leje,gardła sobie rozcinają,ganiają się z siekierami,no co ty oglądasz kobieto?! Głupi ten mój chłop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlam sobie na chwile Daisy bo mam sporo do zrobienia :O Przed południem jestem w K-cach a po popłudniu czasem nie wiem w co najpierw ręce wsadzić :O Zaczynam robić zupe na jutro lece już drugie pranie czeka na mnie prasowanie Wiecie co mnie boli? np jak Bastylka wybrzydza a to przecież właśnie Bastylka najgłośniej ostatnio krzyczy, że cafe jest wredna i do doopy i okropna i samo zło :O a jak przychodzi co do czego to uważa że właściwie to nie musimy zmieniać forum..... Ano pewnie że nie! ja jestem ostatnia z tych które psioczą na cafe nie narzekam jak sie cafe zacina nie wyklinam Ale jak temat wrzuciłyście to uczciwie do sprawy się zaczęłam przymierzać ...tylko, że troche skrzydła opadają kiedy sie czyta.... Wybacz Bastylko że Ciebie sobie "wypożyczyłam" ❤️ - wybacz 👄 ide robić te zupe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorowo . Niewiele z tego wszystkiego rozumiem :O Ale robi się u nas mniej ciekawie. ;( Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa - coś znowu źle powiedziałam i znów samoocena mi spadła - jak przez całe życie zresztą :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×