Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Wpadam na kawusie - pachnie od początku do końca kabla. Vanilko -dziękuje ❤️ Witajcie Terixiu ❤️ Dorixiu ❤️ :D Dorix - nie odpowiedziałaś mi czy lubisz te papierkowe robótki ?:P U mnie pogodnie i 10 stopni za chwile wyrywamy sie do lasu - jowejki już podrygują niecierpliwie Niedzielne śniadanko: dzisiaj niedzielne kanapki http://cdn.doradcasmaku.pl/dynamic/6/69ea/d509/998d/8711/43e6/7377/a765/e414/original_fit-978-460 🌻 http://www.studio-mody.com.pl/wp-content/uploads/2013/01/podawanie-kanapek.jpg Pozdrawiam Miłej niedzieli życzę ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek niedzielnie A kto tu narzeka na pogode? Pogoda ladna. Sloneczko swieci, wieje lekki wiaterek... Ale ja urzeduje w domu. Kuruje sie od poczatku. Przy okazji posprzatalam z okna reszte dekoracji wielkanocnych. Tak dlugo trzymalam bo na parapecie niestety w sezonie grzewczym niie moga stac zadne kwiatki. Dlatego juz w listopadzie robie dekoracje boze-narodzeniowe, a zaraz po tym wielkanocne. Teraz stoja dwa male kaktusy bo juz nie musimy non-stop ogrzewac pokoju. Dziewczyny mysle ze powinnysmy zdecydowac zostajemy tutaj i nie narzekamy, czy przenosimy sie w inne miejsce? Najlepiej niech kazda napisze co mysli na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś w chałupce leczę obtarte piętki nowe buty. Jutro idę po skierowanie do alergolog , bo wizytę mam w maju. Czekam na tel od m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielnie wczoraj nie poszłam na żadne zakupy, położyłam się żeby poczytać, owszem trochę poczytałam, ale zmorzył mnie sen i jak o 20 zasnęłam to obudził mnie mój osobisty o 23.30:P rozmalowałam się, umyłam i dalej w kimono, do 7 rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny rzućcie jakąś nazwę i zanim podejmiemy decyzję o odejściu z kafe spróbujmy otworzyć nowy wątek, co Wy na to? może na nowym nie będzie się zacinać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś u mnie pomysłów brak:o może jutro będzie lepiej;) teraz muszę spadać, do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;) Fajnie Zulko, że odpoczęłaś. Po maratonie pracorowym należało Ci się deko dobrego snu ;) U Bastylki piknie w ogrodzie. Nawet już stokrotki kwitną! Ja mam tak, że prawie co roku sadzę stokrotki ogrodowe i co roku mi znikają. Podobnie jak bratki :O. Teeklo....hm. Faktycznie gapa ze mnie, zapomniałam odpowiedzieć. Ja teraz kocham księgową robotę, wyłączam przy niej myślenie, działam jak automat. Księguję, rachuję, sumuję, wzywam do zapłaty. Żyć nie umierać. To robota Zulcyna czy niekiedy moja bywa bardziej stresująca. Nie możesz o niczym zapomnieć! Ileż trzeba uzgodnień by zorganizować niewielka imprezę! Ileż trzeba komunikacji międzyludzkiej! A przy papierkach..włączam spokojną muzyczkę z kompa i kilkam na kompie. Lubię to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe...stokrotki kwitna u mnie juz od miesiaca. Kupilam kwitnace. Doris stokrotki w sprzedazy sa to kwiaty jednoroczne i dlatego znikaja. Zulka ciesze sie ze wypoczelas po pracorowym maratonie. Pewnie za pare dni bedzie mozna poogladac fotki w necie, pewnie i Ty tam tez bedziesz:) Dziewczyny tez uwazam ze nie ma co chowac glowy w piach i nalezy podjac decyzje. Tekla i Vanilka sa juz na drugim topie i w forum inwestuja podwojnie swoj czas. Moze ostatni raz sprobujmy tutaj Zulko. Tylko nazwa nie powinna miec nic wspolnego z poprzednia, choc do konca nie wierze ze akurat nazwa moze byc winna :O Nie wiem? polwysep moze byc i dolina , nizina i depresja:P zreszta nie wazne. Dobranoc dziewczynki. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane kawunia podana zapraszam (_)_(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) U mnie zaczyna się ciepełko :D kochane mysle że mus podjąc jakąś bo tu nie ma czego oczekiwać .teraz pozostaje pytanie ? czy na Vanilkowy ląd czy nowy topik ..to jak dla mnie trudne ..nie ma pojęcia co wybrać :O ... zdaje się na was kochane ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Orsejko za poniedziałkową kawusie ❤️ ❤️ ❤️ Zaczynamy nowy tydzień nadchodzi maj będzie bujniej :D a póki co forsycja pod moim oknem pewnie nie zdąży rozbujać kwiatów bo przekwitnie. Potrzeba wilgoci i słońca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix - doskonale Cię rozumiem ❤️ ❤️ ❤️ Po 20 latach pracy "na świeczniku" wolałam dorabiać zwykłym upychaniem galaretek na półkach. Mogłam sie wyluzować, myśl błądziła swobodnie i nie musiałam pamiętać milionów drobiazgów, dat i terminów. Ciesze sie bardzo że tak jest jak lubisz Dorixiu ❤️ A teraz śniadanko poniedziałkowe: dzisiaj mozarella z szynką i pomidorami http://smaczneblogi.pl/i/blogaggregator/posts/22534_large.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i włoskie pieczywko Zajadamy włoskie śniadanko - smacznego ;) Miłego dnia! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Orsejka zjawiam się i ja na kawę, dzięki 👄 U mnie też dzień zaczął się pięknie, świeci słoneczko i przez okno to nawet bardzo ciepło:P ale na zewnątrz hula wiatr i jest chłodno:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ macham tylko szybciutko lapka i lece do zajec. Wieczorem sie zamelduje . Moze bedzie nas wiecej to cos zadecydujemy. Udanego tygodnia zycze wsiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×