Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

witam kochane :) Pysiu dzieki za fotki ....gratuluj***abciu ...śliczny wnusio ..niech zdrowo rośnie .... Etienn.. serdecznie dziękuję za przesłanie fotek 👄 Dla wszystkich milusiego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ja nareszcie też dotarłam, wczoraj do południa miałam "błąd", po południu już nie wchodziłam, czekałam na wieści gdzie się przenosimy:P Dzisiaj od rana powtórka :( Ale teraz cieszę się bo to chyba tylko fanaberie cafe. Pysia dzięki za fotki, będzie nam rósł następny chłopak. A Grzegorz to moje ulubione imię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów po wysłaniu posta wyskakuje 1 strona, po powrocie na tę właściwą wpisu nie widać, wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś było jak na wiosnę, nawet słonko zaświeciło:D od razu serce się raduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kafe zamiast się doskonalić, uwstecznia się:P nadal nie widzę swoich wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczynki. Dzisiaj mialam odpoczynkowy dzien. Moze i dobrze bo boli mnie bark. Juz koncze 2 tubke zelu przeciwolowego, a efektow nie widac:o Tylko na ubranicch sztywne plamy po mazidle:O Chyba przyjdzie mi walaesac sie po lekarzach:( Ach jak ja tego nie znosze😠 U mnie tez wiosna. Cebulki krokusow posadzone pozna jesienia maja juz pare centymetow i widac juz paczek kwiatkow:O Dzisiaj po poludniu bylam w zastepstwie malzyka na spotkaniu jego grupy chorobowej. Poszlam bo grupa zaczyna sie rozpadac, po prostu przychodzi za malo ludzi. Bylo oczywiscie nudno i nieciekawie. Ale wrocilam "pieszkom" przez park, chociaz bylo juz ciemno. Ale ja to bardzo lubie i wcale sie nie boje. Zreszta nasze miasto jest bardzo bezpieczne. Zjadlam kolacje. Wieksza polowe pizzy. Chyba nie wytrzymam i zjem jeszcze ta mniejsza :P Bede objedzona jak Daisy oponkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu nie widać...;(. Kosmiczne uściski ;) i Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a Betulka "dzielila" (wiem powinnam napisac :czestowala)nalesnikami z serem ,a ja nic wiedzialam:O Kafe nie pokazywala wpisu. Moze kafe wie ze ja mam nadwage i nie powinnam tak duzo jesc:P sama juz nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha , ha Jak pieknie rozmieszczone sa wpisy na ostatniej stronie;) Same popatrzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie wścieklizny można dostać, jak pisałam wciąż i wciąż była strona 11 i nie widziałam swoich wpisów.dopiero teraz wskoczyła str. 12 i wpisy sprzed kilku godzin:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×