Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Witam Teklo ja wybieram dzisiaj owoce i tyle. Fajny miałas nalot w niedziele. Daisy nie musisz sie odchudząc, myślę ze trzeba Cie podkarmic troszeczkę Pysiu gratulacje ,yeraz pewnie bedziesz musiął na poczatku troszke pomóc a przynajmniej pokazac jak sie maluszka kapie. Dorix kawunia biurowa pachnie i u mnie. U mnie jeszcze wieje ale juz mniej. Zaraz biore sie za prasowanie,pranie. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia42
Dziewczyny nie mam waszych adresów z poczty kompa nie mam a na tablecie tez to jakby któraś mogła mi podeslac wszystko na moja pocztę to proszę bo wyśle wam zdjęcia małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiu, ja dostałam zdjęcia wnusia. Chłopak jak ta la la ;) Nawet sobie pomyślałam, że podobny trochę do babci. Też ma krótkie włoski :D. Ślicznie razem wyglądacie ;) Qrcze, dziewczyny, jutro jadę na szkolenie do Kielców. Ależ mi się nie chce ruszać tyłka i intensywnie myśleć przez kilka godzin, wrrr ;( Pogoda taka, że nie wiadomo co założyć. Czy jesiennie, czy zimowo się ubrać. W każdym bądź razie pozdrawiam Was i ściskam wieczorowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix jedziesz swoim autkiem to spoko możesz ubrać się lżej, a jutro życzę wytrwałości w zdobywaniu wiedzy;) Pysiu maluszek uroczy:) a Ty jaka laska jesteś, przyznaj się ile zjechałaś z wagi? Etien dziękuję za fotki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy spoko ja też miałam obrazić się na słodkie;) i co? połowa babki majonezowej już na moich biodrach się odkłada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się kafe biesi:o raz widzę wpis Dorix i swoje, raz nie widzę:o o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo fajny deserek znalazłaś:) mrożone truskawki do tej pory zawsze traktowałam galaretką. takie wyjęte z zamrażarki zalewałam gorąca galaretką i truskawy były jak świeże,mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz już lecę, co rano jak wstaję - ledwo żywa - obiecuję sobie, że dziś na pewno pójdę wcześniej spać i jak zwykle zasypiam około północy:o może dzisiaj będzie lepiej?;) papapa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może nie zalogowana bede widoczna? To ja, dorix ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Walczylam z choineczka. Cale popoludnie:O Nareszcie sprzatnieta. W domu zrobilo sie widniej i duzo wiecej miejsca. Pysiu pozniej przesle Ci adresy. Teraz musze lodpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a co to za cudy? Przed minuta ostatnim wpisem jaki widzialam na naszym forum byl post Pysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku mam juz zdjecia Grzesia:) I polowy Pysi:) Taka "szprycha" z naszej Pysi. Szczuplutka.... Zdjecia przeslala nasza Etienn🌼 Dzieki🌼 za zdjecia. Etienn urwe Ci chyba glowe, co Ty kombinujesz? Wracaj na forum... . Zmeczona jestem. Zyciem i praca:O Teraz sobie poleniuszkuje. Dobranoc dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Tylko na momencik przyszłam Was uściskać 👄 Pysiu :-)! Szczęście od Ciebie aż bije gdy przytulasz Grzesia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etienn! Dzięki za fotki naszej Babci Pysi ;-) z Grzesiem 👄 - może się pokażą wpisy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Betulko? Tak sobie mysle.... Jak dobrze ze nie sprzedalas mieszkania Pysiu. Teraz potrzebujesz. Wszystko dobrze sie ulozylo. I jest maly Grzes na swiecie:) A mimo wszystko kurcze Pysia nie wygladasz mi na babcie:) Sciskam Was mocno. Dzisiaj nie mialam dobrego dnia. Musze sie odprezyc. Pobuszuje troszke po necie . Dobranoc dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Wczoraj mialam kolęde a zaraz potem gimnastyke nie mogłam uruchomić forum ani wczoraj ani dzisiaj - wczoraj nie odświeżała sie strona a dzisiaj był komunikat błędu. Ale zapraszam na kawe (__)? (__)? (__)? (__)? Bezkofeinową i inusie U? U? U? U? U? U mnie słońce jakby wiosna czy cuś? :P Pysiu śliczny maluszek! :D:D:D I Ty w dobrej formie jesteś ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy każdym wpisie wyskakuje sie do 1 strony :O Szybkie śniadanko http://www.szwecjadzisiaj.pl/wp-content/uploads/2012/11/sniadanie1.jpg i zmykam bo mam sprawy do załatwienia. Dzisiaj młodzi wracają do brna a ja powinnam jechać do Mikołowa bo mamy tam wystawe - ale tak mi sie nie chceee! :O:O:O Dobra może mi sie zachce :P Miłego dnia 🖐️ i znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Widzę, że nie ma wczorajszych wpisów, które dodałam - Wy też tak macie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie👄 Zaraz przetestuję kafe hi,hi.Trzeba sobie zadać Makbetowskie pytanie,,Widać moje wpisy,czy nie widać,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać ale jak pisała Teekla wypiernicza człowieka na pierwszą stronkę naszej rajskiej hi,hi 3 Betulka witaj👄 Teeklo Tobie się nie chce?,toż to niemożliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka No chyba muszę i ja tą majonezową babę zrobić,musi być pyszna skoro Ty polecasz całą sobą.Mi wczoraj oponki wyszły takie sobie ale i tak zeżarłam najwięcej ze wszystkich. Teekli śniadanko mniam oczywiście także zjem.Mimo wyjazdu naszykowała kochana dziewczyna👄 Jak chodzi o pogodę to gdyby nie wiatr można by powiedzieć wiosna w powietrzu.No ale od czasu do czasu tak zawieje że jednak hi,hi zima tyle że puki co łagodna i kapryśna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba za wcześnie pochwaliłam kafe bo teraz mi wpisów już nie widać ale smaruję,nie zniechęcam się może pojawią się potem;)? Etien dzięks za fotki naszego nowego wnusia👄 Mogłabyś przyjść poplotkować z nami.Tak dawno się nie widziałyśmy,tyle nowinek a Ty już nas nie lubisz😭 Pysiu No wielka radość zawita w Twoim domku ale także wielka praca.Teraz pewnie będziesz odpoczywać w pracy:p.Oczywiście czasem bywają grzeczne dzieciaczki,moja hi,hi taka nie była.Moja siostra jednak miała drugiego z kolei bobaska jak marzenie,tylko spał a budził się jak zgłodniał.W wózeczku był jak mały hipcio,prawie kwadratowy więc nakrzyczałyśmy na nią by go tak nie karmiła albo przynajmniej ciut pomiętosiła po jedzonku by miał ciut ruchu.Wszystko zrzucił jak zaczął chodzić no ale i dziś jest z niego niezły drab,kawał chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kończę bo konsekwentnie kafe nie dopuszcza hi,hi do wpisów,nie ma to,tamto uparła się i pass.Zatem udanego dnia i do potem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próba nie strzelba :-p - zobaczymy czy nasza wyspa jest konkretna czy moze fatamorgana :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×