Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

no i przed 4-5 wpisów dobrze żarło i zdechło, znów nie będzie nic widać przez kilkanaście wpisów:o na dzisiaj mam dość. jak tak dalej pójdzie to zmieniamy adres, ok? ale to już zostawiam w rękach mądrzejszych w te klocki, byle za skomplikowane nie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to chyba dzisiaj nie ma sensu. Kafe ma fochy i my nic na to nie poradzimy:O Dobranoc dziewczyny, moze jutro bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulko syn ma studniówkę córka jeszcze 2,5roku zostało. Córcia jest w wieku twojego wnusia który jest w liceum ona też w liceum pierwsze półrocze zaliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokazal sie:O Szkoda tylko ze o tej porze kiedy nikt nie ma chceci na pogaduchy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ na kawe zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? bezkofeinową (_)? (_)? Inusie z mleczkiem U? U? U? U? U mnie dalej wiosna i w związku z tym dzisiaj wsiadam na rower - zrobie jedną runde dookoła jeziora A na śniadanie kanapki z tuńczykiem http://3.bp.blogspot.com/-OSgW51ERpkc/Tz0YTV63asI/AAAAAAAAA7A/c1xvrx5rfLE/s1600/DSC_0005.JPG i owoce http://papilot2.mykmyk.pl/img/660/0/salatka-owocowa-12920055.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że Kafeteria przeżywa jakieś zawirowania :O:O:O Musimy to przetrwać Życzę milego dnia i bez "nerw" :D 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Tekla zapachniało kawą:D dzięki👄 i tuńczykiem, kanapki pucio 👄 U mnie też wiosna +7 i nie pada:D Nie tylko na naszym topiku są problemy. Wczoraj przejrzałam kilka i było to samo. Pewnie wprowadzają jakieś zmiany, musimy to przeczekać:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×