Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

O ja pierdzielę Terix nie machaj tak łapką bo Cię ręka rozboli;) Hi,hi witam serdecznie i bardzo miłego,udanego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko No pizzę ja także wpitalam na kilogramy i tak sobie widzę że mi się chyba oponki odłożą tu i ówdzie:p Teeklo Mniam kanapeczki i owocki pierwsza klasa❤️ No dziewczynki ma razie czekamy cierpliwie ale jakby co zakładamy swoje forum.Mnie także córka mówiła że nie rozumie dlaczego się tak długo męczymy skoro można dużo łatwiej,hi,hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak chodzi o publiczne fora to jest ciekawiej,czasem się jakaś menda pojawi no i adrenalinka wzrośnie;). Jak chodzi o pogodę to ja mam ciepło ale bez słońca i z wiatrem.Zatem szału nie ma no ale nie narzekam bo nie pada puki co:) Dzisiejszej nocy znowu źle spałam,czytać także nie mogłam bo mnie ślepia rozbolały.No ale i takie hi,hi bezsenne noce być muszą by człowiek docenił te smacznie przespane i nie odbierał jako pewnik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic teraz zmykam robię kluchy ziemniaczane takie tradycyjne polskie szare.Zatem jak ktoś lubi zapraszam za jakieś pół godzinki.Będą z boczusiem wędzonym takim swojskim i cebulką na w/w podrumienioną.Jak same widzicie hi,hi robię co mogę by nie zrzucić ani deka.No ale chłop sobie zażyczył takowy obiadek więc robię a wiadomo jak zrobię nie będę tylko patrzeć,hi,hi mus zjeść.A jak się spróbuje to potem idzie jak Bastylce pizza i jeszcze jeden kluch,i jeszcze jeden....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki ...pomacham wam i ściskam kazdą z osobna ...u mnie wiosennie ..bardzo mi się to podoba ..milusiego dnia kochane ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terix .. przestan machać bo będą problemy :O ty wiesz że tobie nie wolno !!!!!wole jak jesteś zdrowa i niech tak zostanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×