Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

chociaż wciąż wywala mnie na 1 stronę:o naprawdę miałaś naleśniki ze srem?;) lubię takie podsmażone, chrupiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak dalej pójdzie to pewnie trzeba będzie jednak złożyć prywatne forum, syn Vanilki tak radził i mój Teo też tak mi powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w doopę palec;) chyba za wcześnie pochwaliłam kafe, że widzę wpisy. teraz nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś miałam na obiad ogórkową i placki ziemniaczane. lubię, choć ciężkie są i popełniam od czasu do czasu, nie za często jednak, bo ten późniejszy zapach smażeniny powala:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjdzie na to, że nową stronkę będzie widać pod koniec wpisów, które zrobimy będąc na obecnej stronie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, na dzisiaj się poddaję, bo nie mam już siły. zobaczymy co jutro przyniesie:P papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....widze Ciebie Betulko i juz napisalam to. Tylko nie widzie teraz swoich wpisow😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, jakby co to jest na co zwalić te problemy - dziś mamy 13-go, więc coś musiało się popierniczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety:( Nic sie dzisiaj nie udaje. Ale czuje wszystkimi zmyslami ze po drugiej stronie Della jest Zulka i Betulka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny pozdrawiam wszystkie u mnie też wiosna tylko wiało, ale po długim czasie auto wymyte na myjni. Pysiu gratulację❤️wnusio fajny U mnie w sobotę studniówka i zaczynamy ferie. Teściowa w domu za miesiąc do kontroli ma iść chodzi o kuli. tylko ma straszny kaszel ale przepisali jej cos na niego. Jeszcze w wolnej chwili pośle wam parę fotek. Teklo do tamtego klimatu szybko się przyzwyczaiłam gorzej do naszego mi było wrócić. Jutro mamy księdza. Córka w maju bierzmowanie. Miłego wieczoru i zdrówka wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, jest kolejna stronka, teraz pozwoli na jeden wpis, który zaraz się ukaże i znów się zatnie:o to nie robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam rację, ostatni wpis swój widzę, tego pewnie już nie zobaczę, bo przejdzie na kolejną stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach tak! mamy dzisiaj 13-ego:O Vanilko musisz koniecznie zrobic zdjecie corki w sukience. Nie mam pojecia jak dzisiaj dzieci ubieraja sie na studniowke. Za moich czasow byly dlugie suknie:P Ale to bylo cale wieki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×