Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Ja myślę, że miłość do drugiego dziecka sama przyjdzie i oboje maluchów będzie równie ważnych. Mój przepis na ładne włosy : rozgrzewam oliwę z oliwek w kąpieli wodnej. Wmasowuję we włosy od wysokości ucha. Na końcówki wcieram olejek z drzewa sandałowego. Trzymam włosy 3-4 godziny i myję. Końcówki zabezpieczam olejem kokosowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ciuchy dla małej napływają z każdej strony, kocham internetowe sklepy :D Xxxxx Ja myślę że u mnie nie będzie problemu Z obdarowaniem miłością.dwójki dzieciaków bo ja serce mam pojemne tylko mi przez głowę przechodzi myśl że nie będę mogła być tylko dla Tosi a ona jest do tego przyzwyczajona, mama jest na każde zawołanie i serce mi chyba pęknie jak będę musiała jej odmówić zabawy czy nawet pobycia z nią bo maluch będzie mnie bardziej potrzebować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tylko i wyłącznie profesjonalne kosmetyki fryzjerskie!!! Polecam odżywkę firmy montibello SMART 12w1 !!!!! Mega!!!! Trochę kosztuje koło 50zl ale efekt boski włosy jak nowe. A wiem bo pracuje na tej firmie i w tej odżywcze się zakochałam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
Alo laski! Ja już :D wróciłam do domu z pracy. Katar mnie przemęczył cały dzień, ale czuję się jakoś żywiej. Jeszcze tylko horrorek jutro i w piątek i wooolne ;D A w sobotę idziemy z mężem podensić ;D muszę obmyśleć co na siebie założę. Mam fazę na chałwę - część druga. Zastanawiam się nad naleśnikami na kolację. xxx eternalfly - gratulacje wielgachne! CUdne wieści, cuudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie i mi tez o to chodzi... Klusia przyzwyczajona ze ma mame na wylacznosc 24 h na dobe a tu nagle bedzie musiala sie mamą dzielić.. Echh za duza roznica wieku bedzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do zamawiania ciuchów przez internet to ja zamawiam nawet z Chin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Karo z aliexpress?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak, pewnie że tak :D Większośc to to samo co na allegro tyle, że 3 razy tańsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... a ja własnie dowiedzialam się, ze koleżanka jest w ciązy :) Ma już dwójkę odchowanych cudnych chłopaków ;D Micha mi się cieszy strasznie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo ja też miałam chęc ale jakoś się boje zamawiac bo to nie wiadomo co przyjdzie, ale podobno zara żywcem zerżnięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio spotkałam koleżankę z podstawówki i coś się zgadało o dzieciach i ona ma syna 1,5 rocznego i zaśmiałam się że nie tylko ja zaczełam późno macierzyństwo a ona do mnie że ma jeszcze syna 13 lat....i mnie zamurowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, niektóre rzeczy zdecydowanie. Ja szukam sprzedawców z dużą ilością pozytywów i realnymi fotkami. Czytam komentarze. Jeszcze ani razu się nie naciełam :) A ostatnio byłam bardzo mile zaskoczona, przesyłka dotarła już po 14 dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle jak tam jest z płatnością? Bo ja to w sumie to nie zagłebiałam się nigdy w to tylko kiedyś przegladałam i jest jakas grupa na facebooku która sprzedaje właśnie ciuchy stamtąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam są chyba trzy metody płatności, ale ja płace kartą kredytową bo tamte opcje to dla mnie kosmos. x Tak jest grupa na FB, ale Panie doliczają sobie 5 zł prowizji do każdego ciucha. W sumie to niedużo, bo jeśli ktoś sobie sam tego nie ogarnia to super rozwiązanie :) czasem zaglądam na tą grupe bo babki dodają tam real fotki i po prostu patrze czy cos jest warte uwagi i czy warto zamówić :) wiem wiem, istne chamstwo :P x zaraz podam linki do trzech sprzedawców u których zawsze jestem zadowolona i na wysyłkę nie czeka sie długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
Ale tu cisza znowu :( Ja czekam na męża. Niedługo wróci z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawialam w abrze dla corci. Kolor na zamowienie i musialam czekac do 6 tyg. Ale warto bylo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chce kupić od razu zestaw z łóżkiem szafa komoda itp. I ceny są powalające ale znalazłam to http://alegratka.pl/ogloszenie/bajkowy-zestaw-mebli-dzieciecych-bajka-24367411.html i mi się jakoś spodobało i cena przystępna :) tylko ciekawe jak to z wykonaniem tego ale firma jest z Poznania a moi teście mieszkają kolo poznania wiec podjechaliby i zobaczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja lubię takie normalne stonowane i klasyczne rzeczy w domu. Zawsze można poszaleć z dodatkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam meble po demontażu, tylko wymienię sobie fronty. Aneks jest malutki - bardziej taka wnęka do parzenia kawy, przechowalnia kubków, żeby nie trzeba było biegać z poddasza do kuchni. W ferie będzie na to czas. Uciekam, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście po demontazu to tylko te do aneksu :D Reszta ikea - bo tania była. Ale już zaczynam myslec o tym zeby coś powymieniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek ja to.zastanawiam się jeszcze nad Ikea z serii hemnes ale tam samo łóżko kosztuje ponad tysiąc ale jest super. Może mamcia zaszaleje i kupi córci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Dla mnie meble z IKEA są niestety do niczego, taka jest moja opinia. Miałam już do czynienia z nie jednymi mebelkami i niestety się zawiodłam. A szczególnie łóżkiem które złamało się w pół dosłownie (Nie, nie skakaliśmy mocno hihi) x Dziewczyny postanowiłam że nie będę się załamywać! Zaczynam nowy cykl i dam w nim czadu! Pragnę zobaczyć w lutym dwie grube kreseczki! I za chwile zamawiam 50 testów owulacyjnych na allegro, mam nadzieję że ten cykl będzie trochę dłuższy. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×