Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćnadziejabezlogowania

Mąż ALKOHOLIK DO CZASU NAPRAWY

Polecane posty

Gość ja jestem nadzieja
Kocham Was👄 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_róża
Buziak 😘 Kawka z rana (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyk figlarz
niemaz sie napil,w sumie nawet meldowal,ze tak bedzie wracam a on siedzi pod drzwiami,sasiadka sie wychylila i mowi,zebym go do domu wpuscila bo chyba myslala,ze ja go nie wpuszczam :O no ta odzwierny przyjsc musial zemsta bedzie slodka:classic_cool: jutro rano bedzie zalowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Was👄 Nie lubię zemsty :(Nie lubię wszystkiego,co nie jest pozytywne....Czasem myślę,czy ja jeszcze jestem normalnym człowiekiem...? :O 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnadziejabezlogowania
to byłam oczywiście JA:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz dotyk
a ja tam lubie swini swinie wykrecic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_róża
Czesc kochani Mojemu mężowi nie zdarzyło się być pod drzwiami, ani leżeć gdzieś po pijaku, pije kulturalnie, ale regularnie Wczoraj nic nie pił przy stole bo ja chciałam z siostrą i teściowa saczyc likier, a nie tylko mężczyźni. Oni mieli prowadzić, i co? Wróciliśmy do domu i musiał dwa piwa wypić Ja już myślę czy zgłosić go na komisję Z tym że jego picie nie jest zauważalne dla osób z zewnątrz, nie pije dużo, nie ma 'moralniaka"... Sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnadziejabezlogowania
Kocham Was👄 Tęsknię🌼 Obejrzałam "Pożegnanie z Afryką",płakałam jak cholera.Już było sporo po filmie ,a ja wciąż ryczałam.Dwadzieścia lat później,wszystko rozumie się zupełnie inaczej,tzn. wgl się wtedy dopiero rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnadziejabezlogowania
Kocham Was👄 Marusia 🌼namawia mnie do założenia nowego topika,bez obciążenia w postaci męża alkoholika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry pomysł!możemy założyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wypiciu kolejnego kieliszka wódki na imprezie mężczyzna stracił świadomość. Kiedy przyjechała karetka, lekarze stwierdzili zgon i przewieźli Rosjanina do kostnicy. Jednak mężczyzna obudził się niebawem i... szybko wrócił na imprezę! We wsi Chasan w Rosji podczas imprezy jeden z mężczyzn po wypiciu kolejnego kieliszka wódki przewrócił się na ziemię. Koledzy nie potrafili go wybudzić, więc stwierdzili, że nie żyje. Kiedy przejechało pogotowie, ratownicy potwierdzili tę wersję, więc mężczyzna został przewieziony do kostnicy . Jednak imprezowicz niedługo się obudził: specyficzny zapach oraz chłód zadziałały na Rosjanina jak sole trzeźwiące. Mężczyzna zaczął krzyczeć i walić pięściami w drzwi. Dziwne dźwięki wydobywające się z kostnicy usłyszała kobieta, która pracuje tam jako stróż. Przerażona pobiegła do ratowników medycznych, ale tamci kazali wypić jej leki uspokajające. Kiedy w końcu na miejsce zdarzenia przyjechała policja i mężczyzna został wypuszczony z kostnicy, Rosjanin natychmiast udał się na imprezę sylwestrową do kolegów. Media podają, że jeden z uczestników zabawy stracił świadomość kiedy "zmarły" pojawił się w drzwiach. Imprezy jednak to nie zepsuło. Koledzy poszkodowanego zaproponowali ponownie wypić za jego"zmartwychwstanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×