Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćnadziejabezlogowania

Mąż ALKOHOLIK DO CZASU NAPRAWY

Polecane posty

Najgorsze że mówić jest łatwo, trudniej działać. Na początku trzeba wesprzeć swoje poczucie wartości tak, by nie dać sobą pomiatac, nie reagować na zaczepki To co robi twój mąż to przemoc. Nie można pozwalać na to by Cię ponizal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_róża
muszę Wam powiedzieć, że mój mąż zmienił sposób picia nie codziennie po jednym, ale co miesiąc jedno, dwa co o tym myślicie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jak się nad tym zastanawiam to nadal temat tabu w rodzinie męża jest jedna kuzynka, która jako nastolatka wyjechała za granicę i tak jakoś dziwnie jest... bo ona chyba jest w związku z kobietą mimo bardzo dobrych relacji po jej wyjeździe więzi rozluźniły się i jedynie jej najbliższa rodzina wie co U NIEJ słychać ja się mogę tylko domyślać o co chodzi, wszyscy niechętnie mówią jak jest i szepczą między sobą tylko więc coś jest na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie codziennie po jednym, ale co miesiąc jedno, dwa co o tym myślicie " &$$$& Trudno coś stwierdzić.Może siedzi na dupościsku,a może rzeczywiście nie jest uzależniony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Wiara
,,i tak jakoś dziwnie jest... bo ona chyba jest w związku z kobietą'' xxx U mnie w klasie jest dziewczyna,co zyje w zwiazku razem z kobieta. Wiem,bo kiedys byla moja sasiadka..i dosc glosno spaly.;) :D Wiem,ze kiedys miala meza co pil i wygonil ja na ulice z dzieckiem,czy jakos tak,albo moze od niego uciekla.W kazdym razie pamietam,ze mowila,ze zostala z dzieckiem na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_róża
temat tabu więc ludzie 'to robią" na lewo nie chwaląc się :) Xxx co do męża - wczoraj wypił jedno piwko :-o może to oznaczać że nie jest na dupościsku a jedynie zmienił sposób picia i chwilowo pije rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda maupa
Ja myślę ze bym zaakceptowała "inność " syna. Kiedyś z bratem na ten temat zeszło i mówiłam ze wolałabym syna geja niż alkoholika, to mało sie nie zapluł :P Dla mnie problemem byłaby nietolerancja innych ludzi, albo jakby się szlajał i puszczał z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Was👄 Autko dostałam od męża❤️Poprawne politycznie:PMam już moherowy beret i "KAczuszkę";)Co będzie następne??!!:D:D:D W domu jest tak gorąco,że wymiękamy :O ale gospodarz nie odpuszcza i wciąż pali w piecu😭:O Najprzyjemniej, siedzi się teraz w komórce:D😭:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeelinen
Wiecie,ze u alkoholików degradacji ulega ich osobowość, system wartości, wrażliwość, umiejętności intelektualne, zmieniają się priorytety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda maupa
a czym Ty dziś herbatke posłodziłaś? Coś za bardzo kochliwa jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda maupa
a jakoś tak mi sie ta piosenka z alkoholikami i ich zonami kojarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jelinek typuje pięć typów alkoholików.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda maupa
Nadzia jestem pewna ze coś wciagasz ;) tudzież susz palisz :D To nienaturalne ciągle być happy :D ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnadziejabezlogowania
Kocham Was👄 "To nienaturalne ciągle być happy smiech.gif ; " &$$$& Uczę się od najlepszych:)Fejs rulez :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnadziejabezlogowania
"Jelinek typuje pięć typów alkoholików.? " &$$$& W związku z użyciem 2 różnych znaków interpunkcyjnych,nie wiem czy pytasz,czy nas informujesz ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_róża
Mnie te typy alkoholikow nie interesują Nie ciekawi mnie interpretacja Jedlinka ani kogokolwiek Gdzie Wiara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit dotyk
Pozdrawiam Cie Rozo🌻 wzielam sie za sporty:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem nadzieja
Też bym się chciała wziąć;a nawet by mi się podobało,jakby mnie wziął ktoś inny .... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Wiara
Rozo nie wiem gdzie jestem.Biegam jak gupia od ,,przedszkola do Opola''.:D Zmieniam taktyke.Budzik na 4 i rano sie ucze.Wieczorem jestem zbyt zmeczona.Nie wyrabiam. Tak kolezanka robi z sasiedniej klasy,ona jeszcze na hiszpanski chodzi i prowadzi 2 razy wieczorem kursy z Niemieckiego. Nie mam czasu na depresje,taki plus jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Wiara
Wlasnie wstalam.. po godzinnej drzemce z wanny i natychmiast przestawilam budzik na 5 30- Bede soba i nie bede nikogo slepo nasladowac.:D:D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×