Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćnadziejabezlogowania

Mąż ALKOHOLIK DO CZASU NAPRAWY

Polecane posty

Gość ruda maupa
heheh 5,30 to moja pora wstawania. Milo być wzorem do naśladowania. Tylko sie nie zagalopuj bo ja ponoć wredna ruda małpa jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda maupa
Też bym się chciała wziąć;a nawet by mi się podobało,jakby mnie wziął ktoś inny .... oczko.gifsmiech.gif no to sie zaczyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnadziejabezlogowania
Kocham Was👄 Teraz,mi też się chce :P Mam,pewne źródło dobrej kapusty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda maupa
a własnie lecial u mnie kamień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju ja nie wiem skąd znaleźć tyle energii na sporty czy dodatkowe zajęcia, ja jestem bardzo zapracowana i ledwo zipie, koleżanka w szpitalu i nie wróci szybko do mnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Al-Anon nauczyłam się, że: 1. Nie mogę zmieniać, ani kontrolować nikogo poza sobą samą. 2. Jeśli będę postępowała tak jak zawsze dostanę to co zawsze. 3. Powinnam pytać "jak bardzo to jest ważne?" 4. Muszę przestać użalać się nad sobą, inaczej będę się długo nurzała w żałości. 5. Przebaczenie nie oznacza, że ktoś ma rację, ale daje mi wolność. 6. Ścieżką prowadzącą do tego, czego pragnie moje serce, jest poddanie się woli Boga. 7. Izolowanie się jest jak ciemny pokój, w którym pielęgnuję swoje wady. 8. Oczekiwania stanowią wstęp do rozczarowań. 9. Czasami lepiej jest być szczęśliwą niż mieć rację. 10. W służbie jest radość. 11. "NIE" stanowi pełne zdanie. 12. Śmiech jest uzdrawiającym balsamem dla duszy. 13. Zamartwianie się jest jak odsetki płacone od długu, którego jeszcze nie zaciągnęłam. 14. Ze spotkania gniewu z gniewem nie wynika nic konstruktywnego, nikt nie wygrywa bitwy, nad którą stracił kontrolę. 15. Jeśli liczę błogosławieństwa, którymi mnie obdarzono, niemożliwe staje się użalanie się nad sobą. 16. Jestem odpowiedzialna za siebie, by stać się tak dobrą osobą, jaką tylko potrafię być. Wtedy i tylko wtedy będę miała coś wartościowego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rude wredne
Nadzia...weź mi podeślij to coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda,mój bratanek jest dilerem:(:Oale to nie to....:);) To praca nad sobą=2 lata terapii,ileśdziesiąt przeczytanych publikacji,ileśtam wysłuchanych relacji,godziny wałkowania relaksacyjnej muzyki i pozytywnych afirmacji,całe tony wsparcia i otrzymanej+przyjętej pomocy od pozytywnych ludzi( ..wiadomo....;) ),kilkumiesięczne spotkania z psychologiem,chęć zmiany przekuta w czyn z wykorzystaniem wszelkich dostępnych narzędzi.....:)Tyle:classic_cool:❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda maupa
:P i po co pytałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_róża
ten link oczywiście jest dla nas tutaj, nie na spotkanie al-anon może się komuś przydać karta swoich praw mój mąż nie piwkuje codziennie, ostatnie piwo było jakiś tydzień temu wczoraj czytałam mu żarty na temat szkodliwości alkoholu uznał że jednak niedobre jest to picie, może dało mu to trochę do myślenia próbuje coś z tym robić jednakże chyba nie do końca radzi sobie z tym całkiem skoro czasem czuje potrzebę sięgania po alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to świetnie się czuję poza tym że brakuje mi czasu na chwilę dla siebie, hmmm ;) autkiem firmowym śmigam coraz pewniej, dzieci się rozbrykały i czasem korzystają, że zabieram ich ze szkoły kot i mąż grzecznie się zachowują:) nie mam powodów do zmartwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość do siebie samego - często ludzie tak źle o sobie myślą, że już w ogóle nie pamiętają, na czym to polega - kochać siebie. Czym jest taka miłość? Kochać siebie to chwalić siebie i werbalnie wyrażać dla siebie uznanie. Kochać siebie to akceptować wszystkie swoje działania. Kochać siebie to mieć zaufanie do swoich możliwości. Kochać siebie to sprawiać sobie przyjemność bez poczucia winy. Kochać siebie to kochać swoje ciało i zachwycać się swoim pięknem. Kochać siebie to dawać sobie to, czego pragniesz, z poczuciem, że na to zasługujesz. Kochać siebie to pozwalać sobie na wygrywanie. Kochać siebie to dopuszczać do siebie innych zamiast godzić się na samotność. Kochać siebie to kierować się własną intuicją. Kochać siebie to odpowiedzialnie tworzyć swoje własne zasady. Kochać siebie to dostrzegać własną doskonałość. Kochać siebie to przypisywać sobie zasługi za to, co się zrobiło. Kochać siebie to otaczać się pięknem. Kochać siebie to pozwolić sobie na zamożność zamiast życia w biedzie. Kochać siebie to otoczyć się mnóstwem przyjaciół. Kochać siebie to nagradzać się i nigdy siebie nie karać. Kochać siebie to mieć do siebie zaufanie. Kochać siebie to karmić się dobrym pożywieniem i dobrymi myślami. Kochać siebie to otaczać się ludźmi, których obecność Ci służy. Kochać siebie to czerpać radość z aktywności seksualnej. Kochać siebie to często dawać sobie robić masaż. Kochać siebie to uważać się za równego innym. Kochać siebie to wybaczać sobie. Kochać siebie to pozwalać na czułość. Kochać siebie to być dla siebie autorytetem, zamiast scedować to na kogo innego. Kochać siebie to rozwijać swoje twórcze impulsy. Kochać siebie to cały czas dobrze się bawić. Kochać siebie to przemawiać do siebie naprawdę łagodni i czule. Kochać siebie to stać się własnym akceptującym rodzicem wewnętrznym. . Najpierw musisz poczuć, że kochasz siebie, zanim naprawdę poczujesz, że kocha Cię ktoś inny. Sondra Ray - Zasługuję Na Miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Wiara
Nadziejo🌼 Kochac siebie wciaz sie ucze.:) Nie wiem,czy z wszystkim zadzam sie 100%,moze duzo zalezy tu od interpretacji.np.,,Kochać siebie to sprawiać sobie przyjemność bez poczucia winy.'' :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"np.,,Kochać siebie to sprawiać sobie przyjemność bez poczucia winy.'' jezyk.gif" &$$$& U mnie,Kwiatuszku❤️wyglądałoby to tak: "Kochać siebie to sprawiać sobie przyjemność bez poczucia winy...:classic_cool:👄🌼...mmmrrrrrrrrr......"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyk w lozku
Rozyczko czytajac Ciebie ,odnosnie picia piwa przez meza,przypomnialo mi sie jak zapisywalam ile niemaz pije:O codziennie notowalam ilosci i komentarze typu nie wiem ile ale wrocil o 22giej na bani:O:D dzis mi sie to wydaje smieszne nie wiem skad mialam wtedy taki pomysl w glowie ale skrupulatnie prowadzilam dziennie i bardzo duzo energii na to tracilam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyk nadal w lozku
mialo byc-skrupulatnie prowadzilam dziennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Was👄 Mąż mój ❤️ w ciepłych wodach oceanu nogi moczy....a ja tu sama 😭w listopadową ,deszczową sobotę:O https://www.youtube.com/watch?v=4sSCzjlMZio lalalalaaaaaa!!!!!👄👄👄 Cieszę się,że "życie" pozwala mu bywać w takich miejscach i choć odrobinę korzystać z tego, co ze względów finansowych jest dla nas nieosiągalne. 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rude wredne
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz dotyk
Nadzia polecam solarium.dzis wlasnie bylam Opalona,szczesliwa...jak prawdziwa solara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×