Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka32n

temat dla spóźnialskich 2reaktywacja zaczynamy od 7 stycznia

Polecane posty

Gość netoperek26
No i poćwiczone:) w sumie to mogłabym jeszcze na rower wejść ale nie będę przeginać bo się jutro nie ruszę;) zawzięta super że ćwiczysz:) ciało od razu inaczej wygląda:) no i super wynik, gratuluję:) olka na początku pisałam że nie pijam wody, ale w trakcie się to zmieniło, teraz wypijam te swoje 1,5 l wody o kawie nawet nie wspominam:P a na kolację będzie u mnie chrupki żytni chlebek z camembertem (3) i pomidor, albo twaróg kokosowy z siemieniem; jeszcze nie zdecydowałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawzięta ja się nie smaruję balsamami bo: -jak mam świeżo ogolone nogi to mnie szczypie i mam czerwone kropki:O - jak nie ogolę nóg to odrastające włoski plus zmiękczona skóra doprowadzają mnie do szału:O - z reguły mam bardzo ciepło w domu więc taki balsam się na mnie topi:O - po ćwiczeniach robię masaż bańką więc chociaż uda mam ujędrnione;) a nie wierzę że balsamy tak działają:P - cholernie mi się nie chce :classic_cool: tak mam 6 otwartych balsamów:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po kolacji dwa wafle ryżowe z chuda wędliną i pomidorem:-) Pytałam o wodę bo pije 2 butelki 2 litrowe muszyny i nie wiem czy to nie za dużo ;-) Do tego z 4 kawy w odstępach ,z 5 herbi zielonych i czerwonych czyli w sumie żołądek wypełnia mi woda i trochę kalorii z 3 dań.Waga coś mi stoi i stąd pytanie o wodę:-)Miałam ćwiczyć zumbę ale trenerka mi się rozchorowała. Nie wiem dlaczego ale po tygodniu kopenhaskiej widoczne było u mnie na buzi że chudnę a teraz lipa..Coś cholerka robię źle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawzięta ja zawsze smaruję się balsamem ,nawet jak nie biorę prysznicu bo mam bardzo suchą skórę.Jakoś do tej pory nie znalazłam dobrego balsamu do bardzo suchej skóry a wypróbowałam już wszystkie:-) Netoperek napisz coś maleńka więcej o bańkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka a nautrogenę granatową w słoiczku próbowałaś? a co, masz coś do baniek?:classic_cool: 4 sztuki, niebieskie, skośnych oczu nie mają, ryżem ich nie karmię:D nie wiem co chcesz wiedzieć:P ale uprzedzam, leżąc na półce nie działają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak próbowałam i po pół godzinie moja skóra dalej pragnie wody:-) Napisz mi jakie to bańki ,gdzie mogę je kupić i na co pomagają:-) Odnośnie mydlanych dużo wiem z dzieciństwa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Dobrze Dobrze Dziewczyny,gdybyście wiedziały ile pracy przede mną ;/ tyle.obwislej skóry na udach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Muszę wypróbować te bańki, rozmawiałam z siostrą kupiła je sobie jakiś czas temu. darija moja skóra również nie jest w dobrej kondycji. Nogi mam takie galaretowate. Muszę nad nimi bardziej popracować. No i po ciążach mój brzuch nie jest taki piękny, skóra trochę zwiotczała nad pępkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana :-) Wstałam dopiero i piję poranna kawę:-) Dziewczynki każda z nas ma zapewne jakieś medykamenty figury i skóry i jak zaczęłyśmy walkę z kg musimy i poćwiczyć aby pozbyć się obwisłej skóry,cellulitu i innych problemów.Anita ja mam straszne brzuszysko-jak schudnę to zapewne zostanie mi wór skóry ale jakoś mnie to nie przeraża:-) Grunt do powrócić do rozmiaru m:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) widzę że rozmawiacie o defektach kosmetycznych. Ja brzuch i piersi mam w porządku i nie obawiam się zbytnio efektów chudnięcia na tych partiach ciała, ale niestety nogi, zwłaszcza uda i tyłek to moja zmora. Cellulit i brak sprężystości. Zaraz spojrzę na allegro, ile takie banki kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinkabery odkąd przytyłam tez mam celulit okropny i ciesze się że mój facet jest krótkowidzem:-D i tego nie zauważa. Bańki już zamówiłam na allegro ,oby coś pomogły :-) Anita mam podobny masażer ale zawsze zapominam go użyć .Pracowałam w De i tam wszyscy mają co najmniej 4 różne masażery-nawet do oczu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzięta na dietę
cześć dziewczyny:) olka - to ja mam tak jak ty. Duży brzuch:( Pamiętam jeszcze czasy kiedy brzuszek miałam płaski jak deska, jaka ja byłam zadowolona z tego a teraz? Taka jedna wielka galareta dyndająca przede mną. Nogi i tyłek mam w miarę ok bo mieszczę się w rozmiar 38 ale góra to 44 jak nic. Szkoda, że ćwiczeniami nie da się rozstępów zneutralizować:D Dzisiaj na śniadanie jadłam owsiankę z jabłkiem. Ostatnio codziennie na śniadanie mam owsiankę, dodaję tylko różne owoce, żeby się tak szybko nie znudziła. Zapycha porządnie na kilka godzin:) A na przekąskę przed chwilą zjadłam 50 g pistacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawzięta ja nie mogę się patrzeć na siebie w lustrze.Brzuch mam jak w 5 miesiącu ciąży z tym że mogę go ciutkę wciagnąć. Na plecach fałdy tłuszczu i grube dupsko z celulitem:-(Nogi też galaretowate fuuj po prostu.Jestem wysoka więc w obranaich jako tako wyglądam ale wstyd mi za siebie -i to bardzo.Dwa lata temu nosiłam rozmiar s i jak widzę swoje zdjęcia to żal mnie ściska.Mój facet kwituje to jednym że lubi babki większe no ale bez przesady.Pracuje z atrakcyjnymi kobietkami i tym bardziej mi wstyd za siebie. Walczę ze sobą ,chce schudnąć ujędrnić skórę ale długa walka przede mną.Szykuje mi się w pracy duża zmiana ,wyższe stanowisko i chcę pokazać się z dobrej strony -nawet tej wizerunkowej.Cieszę się że Was poznałam bo samej ciężko jak wokoło pełno pokus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze o jednym zapomniałam.Przez połowę życia prowadziłam zdrowy tryb życia ,głodówki oczyszczające co kilka miechów a teraz jakoś nie mogę schudnąć szybko.Nie wiem ale chyba rozwaliłam metabolizm i mimo że dużo piję wody,mało jem nie chudnę,wagowo stoję w miejscu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, nie martw się za nadto. Ja mam figurę gruszki i też nie jestem zadowolona. Na twarzy według znajomych wyglądam juz tak jakbym z 6 kilo schudła, a centymetry mi tak wolno z pasa i doopki schodzą. Wszystko odkłada się na biodrach i udach, człowiek chciałby do tuniki jakieś legginsy założyć, a tu takie potężne nogi. Na szczęście ja sie już nie przejmuję i tuniki z legginsami i tak noszę :). Chyba doszłam do pierwszego zastoju, bo od niedzieli do dziś waga stoi w miejscu i ani drgnie. Ciekawe co będzie sobotę, czy waga pokaże jakikolwiek ubytek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie siedzę głodna bo dopiero za 20 min mają mi catering przywieźć ...grr rano czekałam 3 godziny bo myślałam że jakieś opóźnienia mają bo strasznie ślisko u nas dzisiaj ...no i musiałam jechać na egzamin ...wracam i myślę sobie że pewnie zajdę, braciszek odebrał i zjem sobie a tu niemiła niespodzianka...zadzwoniłam do nich żeby ich konkretnie ochrzanić co oni sobie wyobrażają ...nie za to płacę tyle pieniędzy ...to otrzymałam wiadomość że pewnie błąd kierowcy ...taaa na pewno ...3 tygodnie mi jedzenie przywozi i nagle zapomniał ...normalnie jakieś rabaty powinnam dostać za głodowanie do tej godziny ...no dobra przyznam się rano zjadłam batonika musli żeby mi nie burczało w brzuchu na egzaminie ale i tak głodna teraz jestem jak wilk ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez ślisko i sypie śnieg,Wyszłam po odśnieżać troszkę i wywinęłam kozła na śniegu;-) Vini batonik z rana nie zaszkodzi;-) Malinkabery dzięki za słowa otuchy ale muszę trzymać się postanowienia a wiem że lekko nie jest:-)Dzisiaj gotuje sobie na obiad mięsko i do tego mnóstwo sałaty z cytryną i oliwą z oliwek.Domownicy zjedzą pomidorówkę i sos z karkówki z ziemniaczkami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rybki:) Przepraszam że wam wczoraj nie odpisałam ale kapnęłam się która godzina:P Bańki chińskie- właśnie te niebieskie które są na allegro po około 16 zł (no ale dojdzie przesyłka) ja kupowałam w aptece bo nie chciało mi się czekać, za około 25 zł. Jakkolwiek nigdy nie wierzę w takie rzeczy to te bańki działają na cellulit (jeśli się używa:P). Czytałam kiedyś że się masuje np 2 tyg a potem przerwa albo co drugi dzień przez miesiąc. W każdym razie ja nie mogę aż tak zaplanować bo potem jak mi nie wyjdzie to się frustruję a i bez tego jestem kłębkiem nerwów:P Więc ja masuję docelowo codziennie (poza miesiączką) ale jak się nie pomasuję bo padam na pysk to nie robię z tego tragedii, robię też dzień przerwy jeśli mam za dużo siniaków. Jest dużo ostrzeżeń że nie powinno się stosować jak się ma pękające naczynka, przyznam że ja mam ale po prostu omijam to miejsce albo mam wtedy tam siniaka/krwiaka. Bałam się masować brzuch bo jednak narządy wewnętrzne i takie tam sprawy, ale spróbowałam. Bolał mnie trochę brzuch ale na 100% nie powiem że od masażu. Efekty takie widoczne to już zależy od stopnia cellulitu ale po 2 tygodniach nie da się nie zauważyć poprawy. Aha żebyście się nie wystraszyły jak po 1-3 masażach cellulit na chwilę będzie bardziej widoczny, przynajmniej człowiek wtedy nie przerwie bo wygląda to nieciekawie:P Sama technika to nie wiem czy gdzieś to napisali bo ja nie znalazłam takiej info a doszłam do tego po jakimś czasie walki z siniakami, mianowicie- siniaki najgorsze się robią w momencie kiedy zassaną bańkę się pociąga w górę zamiast dociskać. Jak się dociska to może i bardziej boli ciało (dlatego lepiej zassać lekko) ale siniaki występują sporadycznie, zazwyczaj od oderwania;) Nie wiem co jeszcze chcecie wiedzieć. Teraz produkcja własna: wczoraj na kolację były jednak chrupkie z serkiem pleśniowym i pomidorem (4 bo serek low fat) Dziś na sn jajecznica z 3 jajek i 2 czarnuchy aha i ketchup bez cukru na obiad zupka kalafiorowa (znowu coś dobrego mi wyszło:P) co dalej to pomyślę bo zależy od tego jak będę zmęczona a roboty mam całe mnóstwo. Póki co trzecia kawka więc zapraszam\_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak dostałam jeden dzień gratisowy ;D Przywieźli mi jedzonko ale dla diety 1500kcal bo tylko to mieli na składzie...niewiadomo gdzie przepadło moje jedzenie ...z tego co widzę to jest to po prostu podwójna porcja tego co dostaję na 1000 kcal także wszystko podzieliłam na 2 porcje i jedną zamroziłam po prostu i będę miała dodatkowy dzień diety ;p i podwieczorek dzisiaj odpuszczę za tego batonika porannego ;D Menu: ś: naleśnik żytni z twarogiem i rodzynkami 2ś: ciasto razowe z żurawiną o: pierś z kurczaka zapiekana z mozzarellą, kasza jęczmienna, surówka z białej kapusty p: ciastka owsiane ( odpuszczam) k: zupa krupnik z curry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się Was dzisiaj naczytałam na temat tych balsamów, że sama poleciałam do Rossmana. Kiedyś używałam jakiegoś, ale teraz nie wiedziałam kompletnie co kupić. Mój wybór padł na Slim Fit Perfecty "serum wyszczuplające - efekt rozgrzewania". Może i bym Wam o tym nie pisała, ale to rzeczywiście rozgrzewa. Napisane jest, że po 6 tygodniach stosowania można zgubić 2 cm, ale w to akurat nie wierzę. Natomiast zaskoczona jestem, że naprawdę rozgrzewa. A że ciepło lubię to uważam zakup za udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bańki są faktycznie niedrogie, spojrzałam na Allegro, tylko znając siebie boję się, że kupie je i będą leżały nieużywane. Zastanowię się nad nimi, jak mi waga spadnie tak, że zobaczę 5 z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Nie.wierzę w żadne specyfiki ani banki xd może dlatego że nie mam celulit... Dziś 1300 kalorii,na stepperze spaliłam 350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka32n
Założycielko wypróbuje ten balsam rozgrzewający.Jutro mam zamiar pobuszować po sklepach więc dzięki:-) Dzisiaj wzięłam się za porządki w domu i przed domem więc troszkę gimnastyki za mną:-)U mnie typowa zima:śnieg ,mrozik do minus 5 i ślisko ale w sumie przyjemnie:-) Ferie mam typowo zimowe . Co szykujecie na kolację? Vini dzięki za menu.Ja za obiady z cateringu płacę około 300 zł w zależności co zamówię ale i tak wolę samej ugotować. Netoperek co taka zabiegana? przystopuj boi za dużo schudniesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netoperek26
Wlazlam na chwilkę póki jem podwieczorek - banan i cappuccino. wcześniej był drugi talerz kalafiorowej. Zabiegana bo wreszcie przeprowadzilam się do końca i upchnięcie rzeczy graniczy z cudem a ja dostaje szału. zaraz się jedzenie przegryzie i wezmę się za ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×