Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka32n

temat dla spóźnialskich 2reaktywacja zaczynamy od 7 stycznia

Polecane posty

Gość gość
Netoperek26 jak wyliczasz kalorie w chlebie? Z góry dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, skorzystaj ze strony ileważy.pl, są tam podane kalorie dla wielu produktów, także różnych rodzajów chleba. Korzystałam tam z kalkulatora i można było sobie przeliczyć chleb na wagę (kromka o wadze np. 40 gram albo przestawić na inną wagę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już widać Malinabery:-) Tak mnie zmogło że usnęłam na siedząco i spałam z ponad 2 godziny.Odpuszczam kolację bo za późno już jest i uciekam spać jak na człeka przystało w łóżku;-) Netoperek tak myślałam że miewasz podglądaczy:-) Miłego dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
pa olka ta pogoda taka mi dzieciaki też w dzień się pospały co rzadko się zdarza a teraz będą siedzieć do późna... ale ponoć od weekendu poprawa i znowu całkiem ciepło ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po ćwiczeniach kolacja- wiejski z cynamonem co do chleba to liczylam tak jak w przypadku ryzu. policzylam kcal suchych produktow a potem zwazylam caly gotowy bochenek i przeliczylam na 100g gotowego produktu. Wychodzi na to ze ja też lekko nieprzytomna jestem bo idę sobie spokojnie po drewno A tu śnieg leży:P nie mam pojęcia kiedy spadl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
cześć dziewczyny... ja kawke dopijam, myślałam że sobie dziś pośpię skoro córka do przedszkola nie idzie a maluch wleciały do sypialni po 6tej tak zakatarzone że szok. Już mi ręce opadają jedno od drugiego łapie ehh :/ . Dziewczyny ja mam jakąś manie ważenia nie mogę się powstrzymać żeby nie stanąc na wadze z rana dziś znów -0.6kg fajnie a podsumowanie dopiero w niedziele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam również przy kawie ;-) Ja się nie ważę często-raz w miesiącu wystarczy bo kg nie leci mi ale widać że chudnę. Spałam bardzo długo wczoraj ale jakaś znowu chodzę niewydarzona.Tak myślę że będę piła codziennie soki ze świeżych warzyw -może to da mi kopa.Na śniadanie naszykowałam sobie wafel ryżowy z serem białym ,pomidorem i sałatą.Jakoś na razie te warzywa są beż smaku albo ja nie mam smaku?Fluu.. dzieciaki chorują często -u mnie w szkole grypa panuje od stycznia-jedno wyzdrowieje ,następne choruje i tak wkoło. Smacznego i zapraszam na kawę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Oj dziewczyny wczoraj do samego wieczora chodziłam jak na rzęsach. Poszłam spać przed 22 bo nie widziałam już na oczy. Nie wiem co się ze mną dzieje, dawno tak nie miałam. Dzisiaj rano weszłam na wagę byłam ciekawa ile pokaże, byłam przygotowana że będzie trochę więcej niż w poniedziałek ale miło mnie zaskoczyła bo pokazała 63,5 kg. Więc do celu zostało mi 4 kg. A później może wyznaczę sobie kolejny cel jakieś 2 kg mniej. Koleżanka uraczyła mnie błonnikiem naturalnym. Wypiłam szklankę tego specyfiku i myślałam że się schaftuję, fujjj jakie to było okropne pierwszy i ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka może dopadło Cię przesilenie wiosenne podobnie jak mnie? Dodatkowo jestem niskociśnieniowcem i meteopatką więc każda zmiana ciśnienia,pogody wpływa fatalnie na mnie.Wczoraj przespałam wieczór ,noc całą i dalej jestem śnięta.Oby już ta pogoda się unormowała bo nie da się tak funkcjonować.Gratuluje spadku wagi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Melduje skromny spadek w stosunku do sobotniej wagi. Pogoda faktycznie iście marcowa (w marcu jak w garncu), u nas wczoraj raz padał śnieg, za chwilę słońce świeciło, dzisiaj też najpierw ostre słońce, teraz chmurki na niebie... odchudzaćjak chudłam, to przede wszystkim mi z piersi leciało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ta, właśnie doczytałam Twojego posta. Jesteśmy niemal na tym samym poziomie wagowym, ja jestem dokładnie 200 gram cięższa do Ciebie. Gratuluje spadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FlutterShy, ja pamiętam, że jak moje starsze dziecko było malutkie to budziło się często o 5 rano budząc nas przy okazji. Trzeba było udawać że się śpi, bo jak tylko człowiek powiekę podniósł, dziecko od razu zaczynało szczebiotać i domagać się uwagi. Teraz wyrosło, jak przychodzi rano do szkoły wstawać, do niemal nie mogę dobudzić. Rozumiem, że masz oficjalne pomiary w niedziele i dlatego czekasz z podaniem wyniku do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinkabery dzisiaj normalnie się ubrałam czyli w tunikę namiot ale mam spodnie skórzane do tego;-) Kup sobie takie leginy bo fajnie wyglądają nawet z dłuższą tuniką;-) Ja kupiłam już spodnie w rozmiarze m i na razie mi nie wchodzą nawet na tyłek ale dążę do tego:-P.Zrobiłam sobie po śniadaniu herbi ale śnięta dalej jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie i ja :D co do wstawania rano to ja 2 malych dzieci mam i wstawanie o 6 rano o dla mnie norma niestety :P orbitek poszedl w ruch dodatkowo chce zaczac z chodakowska cwiczyc :P mam nadzieje ze przezyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
Malinka moje to 5 i 3 lata ta starsza to sobą zazwyczaj sama się zajmuje ale mały po 6tej wpadł z chusteczką i zaczą szturchać palcem żebym mu pomogła. Podsumowanie mojej 2 miesięcznej diety+ ćwiczenia w niedziele ale celu nr 1 i tak jeszcze nie osiągne bo 2kg raczej nie schudne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekret witaj;-)Podziwiam Was kobietki mamy :-) Ja jakoś nie mogę się zdecydować na dziecko. W ogóle nie mam cierpliwości do dzieci a te na dodatek się mnie boją(to zresztą zadecydowało na rozmowie kwalifikacyjnej do obecnej pracy -przyszłam na przerwie i dzieciaki zamarły-chyba z przerażenia a dyrektorka na to witamy w gronie pracowników :-D)Może kiedyś się zdecyduje ale na razie wychowuje se chłopa silną kobiecą ręką:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
sekret007 ja z chodakowską zaczynałam a właściwie z jej killerem fajnie chudłam teraz sama sobie układam zestawy tak żeby co miesiąc zmieniać bo się organizm przyzwyczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
netoperek26 i ile kalorii wyszlo Ci na 100g gotowego chleba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wiem ? teraz na przerwach przychodzą do mnie grupkami i a to się pytają co robię ,a to patrzą na mnie jak na ufo lub przyklejają mi karteczki do ubrania np jestem gruba lub minki .Na respekt mi to nie wygląda ale fakt jak za bardzo krzyczą na przerwach-wychodzę i tylko powiem coś podniesionym tonem a już cisza panuje jak makiem zasiał. Nauczyciele to cenią a dzieciaki jak to dzieci ..ale nie wytrzymałabym z nimi długo(nie mam nerwów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miej wyrzutów sumienia, z instynktem macierzyńskim/ tacierzyńskim nikt się nie rodzi. A prawda jest taka, że zdecydowana większość dzieci rodzi ze zwykłych wpadek, gdyby nie wpadki, to ludzie tak łatwo nie decydowaliby się na dzieci, to jest jednak duża odpowiedzialność. Ja do własnych dzieci tez mam cierpliwość w zależności od okoliczności - jak w domu jest posprzątane, sprawy dobrze idą, nie mam spięć w pracy, wtedy mam do niech więcej cierpliwości - a jak wszystko się zwala na głowę, nabałaganią bo np. okupują pokój do grania w gierki na PS, to wtedy potrafi mnie krew zalać. Ale pisałaś, że już zauważono w pracy że schudłaś, tak więc myślę, że jesteś na dobrej drodze i przyklejanie karteczek się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za miłe słowa. Moja siostra mówi że niedługo będę chodzić w ciuchach mojej 2 córki. Ona biedna też chodzi dzień w dzień ze mną na spacery a waga stoi jak zaklęta. Mówię jej żeby się nie poddawała, że w końcu ruszy i tego jej z całego serca życzę. Siostra ma sylwetkę "gruszki". Od pasa w górę wygląda super jak spikerka za to tyłek, uda i brzuch już dużo dużo większe. olka32n uwierz mi że inną cierpliwość ma się do swoich dzieci niż do obcych. ale to prawda musisz sama poczuć że to ten czas na zmiany i że jesteś gotowa na bycie mamą. Ja chciałam zostać mamą zaraz po ślubie i tak się stało pierwszy strzał i byłam w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina4567
Cześć Dziewczynki :) witam nowe koleżanki :) co do dzieci , to ja mam nastolatkę , mąż chciałby mieć drugie - ja niekoniecznie :P może za ... no właśnie , mam jeszcze trochę czasu . co do stronki - ile waży , ja też korzystam i polecam . u mnie w menu dzisiaj owsianka 95 g cycka , gotowane warzywa , 30 g makaronu ciemnego to samo co wyżej ;) kanapka z razowca z tuńczykiem zupa warzywna z cyckiem i ryżem no i zaczął się marzec i moje "wyzwanie" , postaram się jeść w tym miesiącu głównie gotowane warzywa , cyc i makaron/ryż ... zobaczymy jaki będzie efekt no i czy dam radę ... póki co 3 dzień , idzie mi nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nina ty masz 30 lat i nastolatkę???? Nieźle żeś się postarała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam maleństwa:D Flutter nie skacz po wadze bo my kobiety mamy wagę uzależnioną od gospodarki hormonalnej;) Olka jeśli chodzi o warzywa bez smaku to po pierwsze niektórych nie kładź do lodówki a po drugie niektóre się "osłodzą" jak poleżą na słonecznym parapecie;) głównie pomidory mam na myśli anita podejrzewam że ten błonnik smakuje jak colon c:D więc nie dziwię się że miałaś taki odruch:P co do dzieci to też podziwiam. Również nie mam cierpliwości i trochę przerażam dzieci (jest jeden wyjątek ale zna mnie od pierwszego dnia życia;) ) Wychodzi na to że też powinnam szukać pracy w szkole:P chyba jako woźna:D jedyne co będę wykładać to papier toaletowy w kiblach:D gościu wyszło mi 370 kcal na 100g. A właściwie czemu pytasz?;) malinkaberry z tymi wpadkami to się zgodzę. Byłyśmy z kumpelą na nie jeśli chodzi o dzieci ale wpadła i ma, nie wygląda też na niezadowoloną z tego powodu. Ja mam możliwość zdecydować i powiem szczerze że od momentu kiedy przestaliśmy się zabezpieczać ja zwyczajnie unikam seksu. Panicznie boję się być w ciąży a potem mieć małe dziecko. Myślę że w innym miejscu jakbym mieszkała byłoby mi trochę łatwiej no ale niestety jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i zapomniałam napisać co u mnie. Wczoraj na kolację wiejski z cynamonem. Dziś cierpiałam rano z głodu bo jechałam na pobranie krwi. Jak wróciłam to kanapka jak wczoraj tylko udało mi się ukroić cieńszą:P na obiad były 2 jaja na twardo i pół paczki fasolki. Dalej się okaże;) Póki co kawka i będę robić jabłka do słoików (takie do szarlotki i naleśników) bo dostałam od sąsiada w prezencie karton:D Może znajdę najmniejsze możliwe słoiczki i będę miała do tych nieszczęsnych omletów;) Ależ mi się nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
netoperek chyba będe się musiała opanować z drugiej strony bardziej mnie interesują obwody niż waga ale łatwiej określić cel w kg niż cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no niby tak, ale chyba chodzi o to żeby być mniej więcej w połowie prawidłowego bmi a reszta to już kwestia ćwiczeń bo od proporcji tłuszcz- mięśnie ciało potrafi diametralnie różnie wyglądać przy takiej samej wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dopisać że wczoraj miałam zwidy:P widziałam coś jakby mięśnie na brzuchu :D Znaczy taki zaczyn do kaloryfera:D no ale po ćwiczeniach to mogło mi się w oczkach coś popierdolić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×