Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy nie zrozumiem matek przekłuwających uszy niemowlakom i małym dzieciom

Polecane posty

Gość gość
Przecież niemowlak nie nosi wiszących kolczyków większych od głowy, tylko ledwo widoczne kropeczki, co w tym nagannego i jak można to porównywac do makijażu czy farbowania włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczna jestem skoro moja odpowiedz wywołała takie emocje. :) cieszy mnie to. Tak to była ironia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przyznajcie, że to kolczyki to nie dla dzieci, tylko dla Was. Robicie z nich takie bezwolne kukiełki do strojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zapytam : PO CO NIEMOWLAKOWI NAWET NIEWIDOCZNE KROPECZKI???? proszę o normalną odpowiedź, a nie taką w style, że lepiej wcześniej, niz później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w JAKIM CELU niemowlak nosi te kolczyki???? Pytałam już na innych tematach i żadna mamusia mi nie odpowiedziała, rozumiem ze same nie wiecie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam przekłute uszy i kolczyków nie noszę. Nie ma obowiązku przekłuwać dziecku uszu " bo wszyscy maja przekłute". Jak moje córki podrosną i będą chciały to będą miały kolczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiecie po co? bo przecież to mała księżniczka w różowych szmatkach i falbankach, z opaska na główce i kolczyki to obowiązkowy element całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:42 normalna, rzeczowa odpowiedź nie jest rozemocjonowanym wybuchem... I nie, nie jesteś skuteczna, bo i nie masz w czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ kolczyki są ładne. Wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powinno sie tak malym dziecia przekluwac uszu ze wzgledu na zawarty w kolczykach nikiel. Wiele osob ma na niego uczulenie,a nikt by przeciez nie pomyslal,ze problemy z alergia moga powodowac metale zawarte w bizuteri. poczytajcie troche zanim zaczniecie przekluwac dziecia uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no u niemowlaka to wręcz zachwycająco piękne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta odpowiedź utwierdza mnie w przekonaniu, że swoje "księżniczki" kolczykują tylko puste idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczna , W tym ze moje posty zawsze wywołują burze. Cokolwiek napisze zaraz robi sie szum, emocje nerwy i opluwanie mnie :) Wiec uważam ze jestem skuteczna, wprawdzie po to to robię;) Jeśli uważasz inaczej po co sie plujesz? Zignoruj. :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie żyj w tym przekonaniu, jak ci to poprawia samopoczucie. Ja tylko nie rozumiem, co was tak bardzo obchodzą cudze dzieci i ich kolczyki? Zaraz zaczyna się dopowiadanie, że dziecko z kolczykami to musi być Amelcia w falbaniastej różowej sukieneczce i z opaską na główce. Serio nie widziałyście nigdy w życiu normalnie wyglądającego dziecka z kolczykami w uszach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nigdy nie widziałam niemowlaka normalnych rodziców, który ma przekłute uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:50, a w którym miejscu ona cię opluła? Też nie widzę, żebyś wywołała jakąkolwiek burzę lub szum, nie ma to jak żyć w wyimaginowanej rzeczywistości :D Masz schizofrenię? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie kolczyki u niemowląt wyglądają okropnie. Pominę już względy bezpieczeństwa. Przez nieuwagę można uszkodzić ucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ nie jest to dziecku do niczego potrzebne w wręcz szkodliwe. Ja nie robię bezsensownych rzeczy. Nie poddaje dzieka eksperymentom i nie wystawiam na niepotrzebne ryzyko. Poza tym nie podoba mi sie wykolczykowane dziecko. Obsmarkane ale z kolczykami fuj, moze jeszcze tipsy do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
farbowania wlosow czy makijazu nie ma co porownywac do przebijania uszu, to sa nieinwazyjne, nieszkodliwe i calkowicie odwracalne zabiegi. Z mojego punktu widzenia niech sobie te pustaki kolczukuja dzieci do woli, przynajmniej od razu wiadomo z kim sie nie zadawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.25 < 3 dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'niech sobie te pustaki kolczukuja dzieci do woli, przynajmniej od razu wiadomo z kim sie nie zadawac.' :D Dokładnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa czy powiesz to swojej koleżance ze nie będziesz się z nią zadawać bo córce przebiła uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w słowniku przekuwać.Nie mam z literką ł.A specjalnie nie będę się wysilać i zmieniać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 27 lat i nie mam przebitych uszu i wcale nie zamierzam... masakra co te matki mają w głowach :( Dziecko nie jest waszą własnością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie dlaczego matki przekłuwają uszy swoim dziewczynkom? Ponieważ taka jest moda, a one sa modne :D. Pytałam dzisiaj mojej siostry czy przekłuwa swojej córce uszka to powiedziała ze tak. Jak zapytałam dlaczego to powiedziała ze wszystkie dziewczynki maja przekłute uszy. Mowie "moja ma trzy lata i nie ma przeklutych uszu". Jej odpowiedz? "Bo ty zawsze jakas dziwna byłaś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wazysz 80kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak chrzcicie dziecko to też sie go pytacie czy chce być katolikiem czy tez nie? :D Czy traktujecie je jak marionetkę i narzucacie mu swoją religię? Fałszywe kafeterianki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nigdy bym niemiwlakowi uszu nie dala przekluc. Bylam ostatnio u kosmetyczki i sama mowila ze przychodza z niemowlakami i chca by przekluwac im uszy. Sama powiedziala ze swojemu dziecku by tego nie zrobila ale klient wymaga to to robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kiedyś praktyki w salonie kosmetycznym i pamiętam jak dziś mamusie, która przyszła z 8 miesięczna córka na przeklucie uszu. Dziewczynka była przerażona, wyrwała się, krzyczała. Ale nie, kolczyki maja być i koniec. Za kilka dni mamusia przyszła z pretensjami, że co to ma być, córeczka kolczyk sobie w jakiś sposób wyrwała. Nigdy nie zrobiłabym tego tak małemu dziecku bo po co? Sama uszy przekulam w wieku 21 lat i jestem zadowolona ze dopiero wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×