Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy są tu matki alkoholiczki

Polecane posty

Gość no witam
Napiszę ci dobitnie i wyraźnie: ja wiem o tym (i podejrzewam, ze autorka też), że krzywdzę bliskichm, ja wiem, że mam ogromny problem, a w związku z tym masę strasznych sytuacji w swoim życiu. Wiem kogo i jak bardzo przez to krzywdzę i skrzywdziłam, ale najzwyczajniej w świecie z tobą nie chcę o tym dyskutować bo ty tego nie rozumiesz i przez to nie przeszłaś. Tak samo ja nie rozumiem twojego problemu, bo DDA nie jestem. I to powinno chyba uciąć naszą "dyskusję"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka
cześć No Witam :) Wiesz, mój dom to nie jest śmierdząca melina, jak byłam jeszcze na macierzyńskim to codziennie sprzątałam, gotowałam, prałam itd i piłam tak jak pisałam już tylko wieczorem 2 albo 3 razy w tygodniu jak dziecko już spało, moje dziecko nigdy nie widziało jak piję, to co piszą te dda nijak ma sie do mnie ale ja już nawet przestałam je czytać bo to jest żałosne jak tu się silą, widać jak bardzo są skrzywdzone. Załozylam ten temat bo chcę porozmawiać z kobietkami które mają taki problem jak ja, które chcą wyjść z nałogu albo które w nim nadal chcą tkwić, albo które wychodzą ale zdarzają im się wpadki. Napiszę jeszcze wieczorem, teraz muszę konczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co piszą te dda nijak ma sie do mnie X No pewnie... Ty przeciez jestes "tylko troche" alkoholiczka. Co z tego ze dziecko nie widzi jak pijesz? Wystarczy ze odzuwa skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, mój dom to nie jest śmierdząca melina, jak byłam jeszcze na macierzyńskim to codziennie sprzątałam, gotowałam, prałam X Jedno drugiemu nie przeszkadza. Co z tego ze masz czysty dom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, przeczytałam wszystkie Twoje posty i wiesz co myślę ? Nie jesteś alkoholiczką - pijesz po 3 piwka 2 razy w tygodniu ? i martwisz się, że za dużo i chcesz ograniczyć, nie jesteś alkoholiczką powtórzę to :) Jesteś tylko na dobrej drodze do uzależnienia ale jak widać, już się opamiętujesz i bardzo dobrze. Weszłaś w fazę ostrzegawczą z fazy towarzyskiej. I radzę Ci do niej wrócić, tzn nie pić nigdy w samotności a tylko i wyłącznie wtedy jak będzie jakaś okazja w towarzystwie, ale już widzę, że sama też dążysz do tego. A tymi 80% wypowiedzi w twoim temacie tzn wypowiedziami dda się nie przejmuj, to są chorzy i skrzywdzeni ludzie, przejm się tylko tym, że gdybyś się stoczyła i chlała dzień w dzień jak ich rodzice to twoje dziecko też by było tak upośledzone i skrzywdzone, ale mam nadzieję, że u Ciebie do tego nie dojdzie. dda w każdym, ale to w KAŻDYM człowieku który pije alkohol nie ważne czy raz na dzień czy raz na rok widzą alkoholika i menela. Pisała tu przeciez babka, która gdy jej mąż raz na jakiś czas chce się normalnie napić piwa to robi mu awanturę i wylewa, dla nich każdy kto weźmie alkohol do ust jest alkoholikiem, na tym polega ich krzywda i paranoja. Teraz mam nadzieję, że dodałam Ci jeszcze 1 motywację i nie zrobisz tego aby twoj syn też taki byl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sie spisalas, i zadna teza nie trafiona. Powtarzam jeszcze raz, nie wypowiadajcie sie na tematy o ktorych nie macie pojecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 20;54 MA ABSOLUTNĄ rację, przynajmniej w wypadku tych DDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt już tu nie pisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze twoje dziecko nigdy nie widzialo jak pijesz to nie znaczy ze nie zobaczy, jak sie w pore nie opamietasz ! a te dda pokazują tylko jak moze to wygladac z punktu widzenia doroslego dziecka alkoholika i powinno to cie zainteresowac tepa strzalo bo sama jestes matka, gdybys nia nie byla to wyedy bys mogla miec ich w zdanie gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam gdzies zdanie dda. Co mnie obchodza jakies idiotki spragnione uwagi? niech sie rodzicami zajma a nie jak kaznodziejki chca nawracac. Jestem alkoholiczka, pije tylko w piatki, jestem tez matka i mam prace dlatego pijam tylko jeden dzien w tygodniu. Moje dziecko nie bedzie dda bo ja z domu nie zrobie meliny, nie narzygam mu na buty ani nie wytargam za kudly jak was wasi targali:O chociaz widocznie za malo bo sie pienicie jak przyglupy. za malo wam widocznie c***ijani rodzice w/j/e/b/a/l/i i za malo kultury nauczyli. Nic madrego nie wniosly tylko temat r/o/z/j/e/b/a/l/y i powyzywaly. Idiotki. Mi was nie zal czytajac wasze wypowiedzi mysle tylko o tym, ze ojciec was za malo pasem posmyral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz fajnie bo dzidzia malutka i matka sie cieszy ze szybko zasypia a ona chlap i moze juz sie napic, tylko ze dziecko szybko rosnie i jeszcze nie raz zobaczy skutki twojego alkoholizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad wiesz ze twoje dziecko nie bedzie dda? bo pijesz tylko w piatki ? bo mu nie narzygasz w buty ? wtedy na pewni nie bedzie sorry jaka ty niemądra jestes hehe i jeszcze obrazasz innych ludzi, widac prawda w oczy kole, a co bedzie za kilka lat to tylko ty i twoje dzieci bedą wiedziec, a moze nalóg postąpi i juz bedzie pić trzy dni w tygodniu? jesli jestes alkoholiczka jak sama przyznajesz twoje dziecko lub dzieci maja duze szanse zeby zostac dda wiec lepiej tak nie drwij :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem alkoholiczka, pije tylko w piatki, jestem tez matka i mam prace dlatego pijam tylko jeden dzien w tygodniu. Moje dziecko nie bedzie dda bo ja z domu nie zrobie meliny, nie narzygam mu na buty ani nie wytargam za kudly jak was wasi targali X Jak ograniczona osoba trzeba byc zeby napisac ze tylko dzieci z melin sa DDA? Czy ty dlugo juz pijesz? Bo wydaje mi sie ze ci juz alkohol szare komorki wypalil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze tobie tatus mozgu nie wypalil w pijackim amoku:D szczerze? gdzies mam dda bo to mnie nie dotyczy ich problemy mnie nie interesuja wiec dlaczego oni mnie nimi zasypuja na sile na temacie z tym w ogole nie zwiazanym? pije w piatki jedynie od 5 lat juz i jesli mialaby mi sie poglebic to by sie poglebilo, owszem wypijam wiecej jak mam wolne i jestem sama, ale to jest rzadkosc. Mam dziecko w wieku 7 lat jest normalnym dzieckiem, watpie by bylo dda, nigdy mnie pijanej nie widzialo i nie zobaczy, a jesli nawet to bedzie mi wtedy bardzo wstyd i moze wiecej sie nie upije. Po prostu draznia mnie az tak spragnione uwagi te dda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno: wszystkie dda mysla, ze jak im rodzice zafundowali traume w postaci wymiocin, pustych butelek, pewnie zasluzonego lania to kazda alkoholiczka robi to samo. Blad. Nie kazdy nawet na tym powazanym stanowisku i pijacy kulturalnie alkoholik to jakis menel, ktory funduje traume swojemu dziecku. nie zauwazylam tutaj zadnych takich alkoholiczek, pisza dziewczyny pijace raz na jakis czas i starajace sie przestac wlasnie dla dobra dziecka, a wy napadlyscie na nich z gory zakladajac ze sa takimi samymi menelami jak wasi rodzice:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje ci sie ze jestem spragniona twojej uwagi? Wolne zarty. Ty nawet nie wiesz kto to jest DDA, a pierwsza sie wypowiadzasz. Zreszta skoro twoje dziecko nie jest i nigdy nie bedzie DDA, to znaczy ze ty nie jestes alkoholiczka. Wiec co tutaj robisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo, masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. PIsalam juz ze moj ojciec byl wysoko postawionym urzednikiem panswtowym, nigdy mnie nie uderzyl. Ty nie wiesz o czym piszesz, wiec moze zamlicz bo sie osmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam, że piłyście w ciąży to krew mnie zalewa, że ja która nie piję całe życie poroniłam ciążę, straciłam dziecko na które chuchałam i dmuchałam a patologii, które nie są w stanie nic dziecku zaoferować, krzywdzi je, nic się nie ima. W życiu realnym naplułabym wam w twarz. Ale wy jesteście takie biedne, bo przecież alkoholizm to choroba. Choroba to rak, coś na co nie mamy wpływu, alkoholizm to wybór. Taka Anna Przybylska mająca dzieci, kochającego partnera odchodzi z tego świata, a żula którego codziennie widzę pod sklepem nie imają się żadne choroby. Złego diabeł nie weźmie. Tylko dzieci żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkoholizm to jest choroba nieststy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;39 - lecz się z nienawiści i zazdrości tępa strzało i krowo, napluj sobie sama w ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche wiecej zrozumienia, dla kogos kto sie stara o dziecko latami, to moze byc przykre patrzec jak ty marnujesz to co masz. Ale nie martw sie, nie urazilas nas swoja wypowiedzia, bo wiemy ze alkoholik jest pozbawiony empatii 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a taka Ilona Felicjańska to dla was też patologia i jej dom to melina tępe półmózgi dda ? to zadbana, piękna i wrażliwa kobieta, która miała odwagę przyznać się do swoje słabości, tak jak autorka tego tematu i kilka dziewczyn się tu wypowiadających. Każdej dda która się tu wypowiada radzę natychmiast udać się na konsultację psychiatryczną i pobyt na oddziale zamkniętym. Poza tym po waszych wypowiedziach wnioskuję, że kazdej dda nalezy z urzędu odbierać dzieci bo jesteście chore psychicznie i co za tym idzie niezrównoważone i nieprzewidywalne i w każdej chwili może się w waszym przypadku okazać, że "kocyk był za śliski"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a taka Ilona Felicjańska to dla was też patologia i jej dom to melina tępe półmózgi dda X Chyba nie doczytalas, to alkoholiczki z tego tematu zarzucaja DDA ze sa z patologi... Matko nie dosc ze alkoholiczki to jeszcze malo inteligentne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczycie same sobie. Niby wy alkoholiczki w bialych rekawiczkach jak Ilona Felicjanska, a z drugiej strony DDA sa z melin gdzie rodzice rzygaja na buty i leja ile wlezie. Czyli dzieci Ilony nie sa DDA? To jak to w koncu jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DDA są DDA niby dzięki komu? Dzięki WAM matkom i ojcom alkoholikom. To wy nas takimi stworzyliście. A że kobieta pijąca w ciąży znajdzie dla siebie zawsze usprawiedliwienie, że "jeszcze nie wiedziała,że jest" i "piła tylko wino"... nóż się w kieszeni otwiera, ale według was to DDA i kobieta, która dbając o siebie poroniła są źródłem zła i patologii to gratuluję dobrego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Wyzywajac nas, wyzywacie swoje dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DDA są waszym lustrem czy tego chcecie czy nie. Udają, że nas nie ma, nie rozwiążecie własnego problemu. Zbicie termometru nie oznacza braku temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:11 - i tak pieprznięta dda przyznała to przed całym światem w końcu - nie wiedziała, że jest w ciąży i piła... bla bla bla, dla dda KAŻDA kobieta która piła na początku ciąży bo nie wiedziała jeszcze że w niej jest jest alkoholiczką, czyli dziewczyny z kafeterii - około 70 % z was jest alkoholiczkami i przez was biedne dda mają s******lone życie bo całą swoję nieporadność i frustrację życiową wylewają na wasz kark w tym oto temacie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5.33- Ale ty jestes głupia. Nie myl alkoholiczek (w tym siebie)z dziewczynami którym zdarzyło sie napić alkoholu będąc w ciąży a jeszcze o tym nie wiedząc :( niby piszesz na temacie dla alkoholiczek a za wszelka cenę chcesz udowodnić ze jestes jak wszyscy (nie-alkoholicy). W mózgu ci sie lasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam gdzies zdanie dda. Co mnie obchodza jakies idiotki spragnione uwagi? niech sie rodzicami zajma a nie jak kaznodziejki chca nawracac. Jestem alkoholiczka, pije tylko w piatki, jestem tez matka i mam prace dlatego pijam tylko jeden dzien w tygodniu. Moje dziecko nie bedzie dda bo ja z domu nie zrobie meliny, nie narzygam mu na buty ani nie wytargam za kudly jak was wasi targalipechowiec.gif chociaz widocznie za malo bo sie pienicie jak przyglupy. za malo wam widocznie c***ijani rodzice w/j/e/b/a/l/i i za malo kultury nauczyli. Nic madrego nie wniosly tylko temat r/o/z/j/e/b/a/l/y i powyzywaly. Idiotki. Mi was nie zal czytajac wasze wypowiedzi mysle tylko o tym, ze ojciec was za malo pasem posmyral. x Napiszę to tak. W domu zawsze było czysto, zawsze był obiad, rodzice nas nigdy nie bili, a ojciec pił na początku tylko w piatki. Później dołączyły soboty, Czasem jakis dzień na tygodniu. A jak zwolnili go z pracy to walił gaz tygodniami. Ach nigdy nie narzygał mi też w buty czy nie wszczynał awantur. Ot tak po prostu pił. Smacznego mamusiu. Pij na zdrowie. Współczuję twoim dzieciom tylko jak przychodzą do ciebie w sobotę rano a ty zagazowana jesteś... Widać, ze z ciebie aż kipi kultura. Mama cię od idiotek wyzywała? Rzucasz się bo ktoś ci prawdę pisze? Ciekawe czy jak jesteś na kacu to do dzieci tak mówisz? Skoro jest cię w stanie zdenerwować zlepek liter na kafe to co robisz jak cię dzieciak wpieni? Strach pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×