Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy są tu matki alkoholiczki

Polecane posty

Gość gość
Ludzie! To nie jest temat dla dzieci alkoholików!!! Pozwólcie choć raz porozmawiać osobom z problemem... Ile razy ktoś szuka wsparcia, tyle razy te trole przychodzą ze swoimi żalami, porozmawiać się nie da,zeby tych obelg nie czytać....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety wlaza tu takie psycholki Bo tatus I mamusia chlali I one buuu jakies waty maja do obcych ludzi, Idz sie wyzal swoim alkoholikom a nie jedziesz kuzwa Jedna z druga po obcych ludziach I tak tak tlumacz sobie swoje uposledzenie umyslowe I to ze jestes mieczakiem Jakims DDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy taki temat jest trollowany przez te ofiary, a nie pomyślą, ze gdyby mamuska 30 lat temu miała wsparcie, to może by sobie poradziła.... Nie dają porozmawiać o problemie osobom, które mają świadomość tylko gnoją, bo im było źle... Twoja matka nie szukała pomocy, a my tak, wiec wypad, nie ten adres, daremne żale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym ze nie widać żebyście "szukały pomocy". Tylko usprawiedliwienia dla tego co robicie. Ktoś Wam podpowiada co robić żeby z tego wyjść to zostaje atakowany, że się nie zna i nie powinień się wtrącać. Nie chcecie z tego wyjść. Chcecie poznać kogoś kto robi to samo i wspólnie się poużalać i znaleść wymówki żeby nie robić NIC. Krzyż na droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W********ac DDA p****y na swoj temat, Macie to niby DDA Bo jakies wybrakowane slabe psychiczne jednostki jestescie, teraz pelno wszedzie jakis DDA, ADHD I innych p***busow ktorzy tlumacza sobie swoje ulomnosci I problemy psychiczne jakim syndromami, wez sobie kubel zimnej wody na leb wylej to ci to DDA z glowy wywietrzeje X Jak osoba generujaca taki wpis, moze oceniac innych jako ulomnych i slabych? Autorze postu, to raczej z toba jest cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę najpierw trzeba pomóc rodzicom by nie dochodziło do takich sytuacji Cieszy ze Wy już szukacie wsparcia i coś robicie 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne , pomoc rodzicom , bo taki 7 czy 10 latek ktory chodzi glodny i zaniedbanypowinien pomoc swojej sk*****alej zapijaczonej matce :( Ja nie jestem DDA u mnie w domu sie nie pilo i nie pije chociaz problemy tez byly , finansowe i ciezkie choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka ALKOCHOLICZKA moja nią jest jakimś sposobem jak była młoda robiła jak WY do tej pory tak robi SZUKA WSPARCIA I ZA KAŻDYM RAZEM JE ZNAJDUJĘ bo zawsze ,ale to zawsze ma jakąś znajomą do wspólnego picia :-) taka prawda .co do DDA to podobno ja nim powinnam być tylko, że ja nie mam zamiaru babrać się w goownie mojej starej czy ja jestem słaba może i tak mam nerwicę ,ale czy to od tego że ona piła ?? Jedyne co mogę wam kobitki doradzić to to że albo się pije albo nie, alkoholik jest nieszczęśliwy bo piję i nieszczęśliwy bo nie pije i grupa która wspiera A PIJESZ PIWO 3 RAZY W TYGODNIU EEE TO JEST OK to nie jest grupa wsparcia bo to nie jest ok niestety tu trzeba definitywnie odstawić alkohol zmotywować się walczyć wiem bo to za mną ja już 3 lata nie piję i nie palę ,było ciężko ALE WARTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No I zbluzgaly sie byl inny temat a na koniec inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×