Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylkowa123

mamusie pazdziernik 2015! :)

Polecane posty

Gość motylkowa123
Dostalam biegunki i bolow brzucha i ide juz dzisiaj do lekarza boje sie :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierotka ma Rysia
Nic sie nie bój. Ja na początku też na początku w 6 tygodniu miałam dwa bardzo stresujące dni. Bolał mnie od tego brzuch, miałam biegunkę, wymioty. Po trzech dniach przeszło. Dzidziuś rośnie :) Będzie dobrze. Trudno przez 9 miesięcy nie mieć biegunki. A jak jest biegunka, to i brzuch boli. Trzymam kciuki, daj znać, co lekarz powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe ale napisałam "na początku też na początku". Mi się w tej ciąży też na mózg rzuciło ;) Jakaś mniej gramotna jestem, zapominam dużo rzeczy, jakaś bujająca w obłokach ;) Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
Sierotka super ze dzidziuś zdrów jak rybka :) ja tez z tego ostatniego USG mam na 2 października. Fikał malutki jak robiła ci badanie ? :) Motylkowa nie martw się, dokładnie jak jest biegunka to i brzuch boli, oczywiście idź dla swojego spokoju do gin, ale nie martw się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabelkę wyrównam, bo coś się przestawiła. Nik_______________Wiek__Dziecko___Termin porodu____Płeć dziecka/Imię listopadowa123______30_____1_______06.10.2015_________? ? 2plus3_____________30______3_______07.10.2015_________??AsiaPil______________29_____1_______06.10.2015_______ _?? dominika___________30______1_______29.10.2015________?? Pulchniatkowa_______26______1______10.10.2015_________?? Sierotka ma Rysia_____31_____2_______2.10.2015_________?? OnlyDreams_________26______1_______2.10.2015_________?? aaaga32____________32______3_______1.10.2015_________??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nik_______________Wiek__Dziecko___Termin porodu____Płeć dziecka/Imię listopadowa123______30_____1_______06.10.2015_________? ? 2plus3_____________30______3_______07.10.2015_________??AsiaPil______________29_____1_______06.10.2015_______ _?? dominika___________30______1_______29.10.2015________?? Pulchniatkowa_______26______1______10.10.2015_________?? Sierotka ma Rysia_____31_____2_______2.10.2015_________?? OnlyDreams_________26______1_______2.10.2015_________?? aaaga32____________32______3_______1.10.2015_________??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nik_______________Wiek__Dziecko___Termin porodu____Płeć dziecka/Imię listopadowa123______30_____1_______06.10.2015_________? ? 2plus3_____________30______3_______07.10.2015_________??AsiaPil______________29_____1_______06.10.2015_______ _?? dominika___________30______1_______29.10.2015________?? Pulchniatkowa_______26______1______10.10.2015_________?? Sierotka ma Rysia_____31_____2_______2.10.2015_________?? OnlyDreams_________26______1_______2.10.2015_________?? aaaga32____________32______3_______1.10.2015_________??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nik_______________Wiek__Dziecko__Termin porodu_____Płeć dziecka/Imię listopadowa123______30_____1_______06.10.2015_________? ? 2plus3_____________30_____3_______07.10.2015__________?? AsiaPil______________29_____1_______06.10.2015_______ ?? dominika___________30______1_______29.10.2015________?? Pulchniatkowa_______26______1______10.10.2015________?? Sierotka ma Rysia_____31_____2_______2.10.2015________?? OnlyDreams_________26______1_______2.10.2015________?? aaaga32____________32______3_______1.10.2015________??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie fikał, bo mi tylko zobaczył serduszko, zmierzył długość i tyle. Za dwa tygodnie zbada dokładnie co i jak :) Nie mogę się doczekać! :) No i mam nadzieję, że się dowiem, że jest zdrów jak rybka :) lub zdrowa jak rybka. A co będzie, mi to rybka :) Aby zdrowe było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
Sierotka ekstra taki malutki człowieczek już w sumie i raczki i nóżki wszystko ma, mój machał i nóżkami się tak odpychał, ale to chyba dla tego że ja się denerwowałam strasznie i takie mu zafundowałam niezłe emocje. Myślicie że na genetycznym dowiem się czy to chłopiec czy dziewczynka ? Mi to obojętne bo chce mieć to i to, ale ciekawość zżera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, gratuluje sierotka ma rysia i listopadowa- takie informacje to miod na nasze uszy :) ja wczoraj tez bylam u lekarza, moja dzidzia ma 2,8 cm, nawet raczka do mnie machala:) jestem umowiona na 26.03 na usg prenatalne i test PAPPA, wtedy dowiem sie juz wiecej. Kamien mi spadl z serca bo ostatnio brzuch mnie ciagle pobolewa ale chyba taka moja natura. Dostalam w razie potrzeby zastrzyki rozkurczowe. I wlasnie przed chwila zwrocilam zjedzone z trudem mini sniadanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to współczuję. Ja tylko raz wymiotowałam, ale mdli mnie codziennie popołudniami :( Czasem nawet myslę, że wolałabym zwymiotować, żeby ulżyło ;) To machanie łapkami jest rozczulające, jakby dzidziuś chciał powiedzieć "Cześć mamo, tutaj jestem" :) Wzruszające bardzo, pamiętam z pierwszej ciąży. A imiona już macie? Ja dla chłopca w razie czego mam, a dla dziewczynki nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listopadowa teoretycznie już w 13. tygodniu można stwierdzić płeć, ale to bardzo rzadko się zdarza. Raczej ok. 20 tygodnia dopiero widać dokładnie. Ja tez już się nie mogę doczekać, kiedy się dowiem. Zastanawiam się jeszcze kiedy powiedzieć synkowi, że będzie miał rodzeństwo. Chyba właśnie za 2 tygodnie, jak się dowiem po tym USG, że wszystko ok. Nie mogę się doczekać jego reakcji, on bardzo chce mieć rodzeństwo, często o to pyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
Sierotka, mam identycznie, dla chłopca imię mam, dla dziewczynki nie :) Asia wszystko będzie dobrze niebawem ten 12 tydz będzie za nami:) Ja od rana mdłości już nie mam, dopiero od południa do chwili położenia się spać, śniadanie jem z ogromnym apetytem i lubię, i w ciągu dnia robi się coraz gorzej, pewnie niebawem nam przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wlasnie odwrotnie, rano ciezko mi cokolwiek przelknac a musze wziac leki, po poludniu jest coraz lepiej a jak juz polozymy sie do lozka to wtedy czuje gloda ;) i maz robi najpyszniejsze kanapki :) im kwasniejszy dodatek do nich tym smaczniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mdłości chyba powoli przechodzą, nie wymiotowałam ani razu :) udaje mi się zjeść śniadanie, i kolejne posiłki, ale rzeczywiście jest tak, że rano czuje się lepiej a im późniejsza godzina tym mi słabiej ;/ Wróciłam niedawno od mojej gin, dostałam skierowania na kolejne badania krwi i mocz - super :( Maluszek ma już 2,7cm, i nie był zadowolony z odwiedzin, kopał tymi swoimi tycimi nożkami i pogroził mi ręką ;) Na usg prenatalne muszę się umówić albo na 19 albo na 26 lutego, dziś będę dzwoniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
Pulchniatkowa super ze maluszek taki aktywny, a te badania krew, mocz, to często się robi w ciąży, niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Mi dwa testy wyszly pozytywne ale na usg jeszcze nic nie widac :c i kazal za 2 tyg przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaga32
Motylkowa nic się nie martw też tak miałam test wykazał ciąże a na usg u lekarza nic nie było widać ale lekarz powiedział mi że to normalne bo za szybko przyszłam, najlepiej przyjść dwa tygodnie po spodziewanym okresie, ale ja jak zwykle nie mogłam wysiedzieć i chciałam wiedzieć już :). Sierotka ja mam imię dla dziewczynki, a o chłopca jeszcze toczę bój z rodziną :) w razie czego oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
I kazal porobic badania z krwi i moczu i jakies MMCG ale nie wiem co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super dziewczyny, ze widzialyscie juz Wasze ruszajace sie malenstwa! To musi byc piekna chwila. Generlanie co ile macie wizyty? bo mi ten czas od jednej do drugiej sie starsznie dluuuzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Mi sie podoba ksawerek nikodem antos stas estera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja ostatnio miesiaczke mialam 28.12.2015 mialam USG w 9 tygodniu , wszystko jest wporzadku:) teraz jestem w 11 tygodniu jak myslicie kiedy mozna zobaczyc na usg plec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem z wyborem imienia , chcialabym by imie bylo orginalne :) ale zadne nie wpada w moj gust , podoba mi sie imie Nadia ale kuzynka mnie juz wyprzedzila wiec musze wybrac inne jesli to bedzie dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz potrafi określić płeć dziecka na pierwszych badaniach prenatalnych w 13 tygodniu na 80% a na badaniach połówkowych w 20 tygodniu potwierdza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika__
Dziewczyny wróciłam! :D 6 tygodni i 3 dni, serduszko widziałam i słyszałam :))) jestem spokojna i przeszczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaPil
dominika- gratuluje i ciesze sie razem z Toba. Te serduszko pulsujace albo raczka machajaca- niezapomniane, wzruszajace przezycia. Oby tak dalej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris LJ4
Dominika super gratulacje. To jesteś już spokojniejsza że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
Dominika to cudownie małe serduszko a jakie wielkie :), powiem wam ze ja 1 raz nie słyszałam serduszka, ale widziałam jak bije, gin mi powiedział że on nie daje posłuchać 1 raz w razie by coś poszło nie tak, tak jak by to coś dało, ale już do niej nie chodzę. Steskniona2012 witamy napisz coś o sobie i wpisz się na listę :) Termin masz bardzo podobny do mojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×