Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylkowa123

mamusie pazdziernik 2015! :)

Polecane posty

portolino - serio ?? Kurcze ja się nie znam, bo nie mam dzieci, ale w książkach wyczytałam ze ruchy poczuję znacznie później :P czy Ty jesteś jakaś mocno chudzieńka czy masz normalna budowę ciała? Bo czytałam że jak ktoś jest chudziutki to poczuje wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ruchy dziecka można poczuć szybciej lub później wpływ na to ma również łożysko jeżeli jest na tylnej ścianie to super ale jeżeli na przedniej to ono amortyzuje kopniaki inie ssą tak wyczuwalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris- ja mialam dokladnie to samo, przez kilka dni leciala mi krew z lewej dziurki, teraz mam juz spokoj, chyba samo przeszlo, ale ja to zwalalam na acard, ktory mi lekarz przepisal. A fakt faktem, ze mamy teraz wiecej krwi w sobie i czasami moze tak sie zdarzac. Co do poloznej, to ona mi powiedziala, ze teraz jest taka ustawa, ze po 21 tygodniu przysluguje opieka poloznej, a zglosic sie trzeba z tym do przychodni rodzinnej, poczytalam i to prawda. Wczoraj poprasowalam troche, co prawda na siedzaco ale czuje dzisiaj ciagniecia w brzuchu, troche przegielam. Ide pospacerowac chwile, taka piekna pogoda, a ze jestem cora blizej genetycznych to juz sobie znowu wkrecam jakies schizy, panikara ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulchniatkowa taka normalna mam budowe nie jestem ani za szczupla ani grubsza :-) to moja druga ciaza:-) moze to tez dlatego.. Mi sie zdaje ze bedzie syn ale w glebi serca chcialabym druga coreczke :-) Wczoraj bylam na spotkaniu z Mamo to ja :-) fajnie bylo i nanioslam pierwsze rzeczy dla dzidziusia.jakies tam ubranko pieluszke probek mase :-) A kiedy Wy myslicie zaczac cos kupowac ?mnie korci strasznie ale postanowilam pierwsze zakupy zaczac robic w wakacje dopiero...zeby nie zapeszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie zostawie na wakacje czas zakupow, chyba z ostroznosci, choc przyznam, ze patrzylam juz na jakies wozki na necie ale tylko na 2-3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
Dziewczyny gapa ze mnie straszna:( może to wina ciąży:P Badania genetyczne miałam dziś nie jutro :/ No wiec pojechałam, pani zbadała, wszystko wygląda super, dzidziuś wiercił się i kręcił i trochę nie chciał takiego skrupulatnego oglądania, ale się udało, 3 razy probowala przez brzuch i 3 dopochwowo, żeby wszystko zmierzyć i tak na zmianę, najlepiej było widać jednak przez brzuch :) Dziecko ma 6,97cm z ostatniej miesiączki mam 12 tydz i 3 dzień a z USG wychodzi mi 13 tydz i 0 dni :) i termin z USG jest na koniec września no ale wyjdzie w praniu. Ogólnie wszystkie pomiary prawidłowe:) Portolino nie chce cię stresować też mi się ciągle śniła dziewczynka a pani widziała dziś chłopca, nawet mam zdjęcie tego ala siusiaka :) To jeszcze nie na 100% wiadomo ale prawdopodobnie będę miała syna:) Mój M prze szczęśliwy, ja tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listopadowa :) no to jedziemy leb w leb :) widze, ze nie tylko moj bobas to gigant :D Twoj tez ladnie pedzi do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tym jak OnlyDreams i Listopadowa przekazały takie dobre wieści, ja też zaczynam wierzyć ze tym razem i u mojego Niunia wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika__
Super dziewczyny, gratulacje! :) cieszę się, że wszystko ok :):):):) ja mam za tydzień usg (ale to jeszcze nie będzie to prenatalne) i dziś zaczęłam się trochę bać, bo poza powiększeniem i bólem piersi nie mam żadnych objawów ciąży, czuję się świetnie, nawet już każde jedzenie mi smakuje, boję się ale staram się nie fisiować i poczekać, to tylko tydzień i będzie wiadomo czy glutek ma się dobrze. Ale to chyba taki strach znany każdej z nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
OnlyDreams mój bobuś od początku wyprzedzał trochę, bo też owulacje miałam wcześnie dosyć mniej więcej w 12 dniu, byłam na monitoringu. Ale nie ważne kiedy wyjdzie, ważne że badania dobre i że wszystko jest w porządku. Nadal czuje te łaskotki, i wiem, że to dziecko, oczywiście czuje tylko czasem i jak spokojnie siedzę na tyłku. Pulchniatkowa wiem że pewnie stres masz ogromny, ale no nie może się sytuacja powtórzyć, to by był chyba największy pech świata, trzeba myśleć pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listopadowa - mam nadzieje, ze Twoje słowa okażą się prorocze i mój pech nie bedzie mnie nadal prześladował :P Swoją drogą wczoraj się dowiedziałam, ze na moje stanowisko pracy mają ogłosić konkurs na zastępstwo ;/ no to szefowa utrzymała info o ciąży w tajemnicy, że hej :P Dziś zasuwam w robocie jak mały samochodzik :( papiery, segregatory, teczki i skoroszyty mienią mi się w oczach... od maja na szczęście planuję już L4 więc odpocznę jak Bóg przykazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
portolino, ja tez wiec wiem co czujesz, ale musi byc dobrze! Jeszcze w dodatku pobolewa mnie dzisiaj brzuch , czasami jak na okres, akurat jest termin okresu wiec moze dlatego. Ale skurczy zadnych mocnych nie mam, moze to juz z nerwow. Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczekasz sie i wszystko bedzie dobrze. Ja mam na 8.30 ale musze jechac 130 km na to badanie bo jestem pod opieka lekarza z innego miasta, tak wiec wstaje po 5 jutro. Jak wszystko bedzie ok to sie od razu pochwale, o ile bedzie bo jakos mam obawy... Dobrej nocy Dziewczyny i Fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
Dziewczyny ja też trzymam kciuki za was jutro, powiem wam że ja z tego stresu, że musiałam szybko jechać itd dzień wcześniej, nie zdążyłam się jakoś zestresować jakie będą wyniki, szybko pojechałam, chop na łózko i tylko co chwile mi coś tam mówiła, a ja pytałam "to dobrze?" Wiadomo, że człowiek myśli o tym, ale trzeba być dobrze nastawionym, i co ma być to będzie :) Sierotka co u ciebie?? bóle przeszły ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłączam się pod Was zestresowane Mamuśki... północy się przewalałam z boku na bok, sporo sobie pogadał z moim Groszkiem, tłumaczyłam mu że będzie dobrze, mam nadzieję, ze zrozumiał i będzie z Mamusią współpracował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaga32
drobić zaległości potem odpisuję :) ja już też po badaniach prenatalnych i wszystko jest ok mój Kropek rozwija sie prawidłowo i rośnie ale niestety nie chciał pokazać czy jest chłopcem czy dziewczynką schowała się a jak powiedziałam lekarzowi że mam dwie dziewczynki to powiedział że nie będzie ryzykował i muszę poczekać teraz kolejny miesiąc na następne usg :) ale jak patrzyłam na mojego Kropka jak piąstkę zbliżył do buzi to jakoś tak cieplutko mi się zrobiło na sercu. Już trzeci raz jestem w ciąży ale za każdym razem jakoś mam łzy w oczach podczas takich badań już nie mogę się doczekać jak się dzidzia urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia na pewno wszystko będzie dobrze powiem szczerze że ja też miałam stresa przed samym badaniem i wszystkie obawy że będzie źle a tu proszę jest wszystko ok i u Ciebie też tak będzie. Pulchniatkowa szefowe już tak mają ja też moja prosiłam o dyskrecje co najmniej przez dłuższy czas powiedzaiałam mojej dyrektorce że informuje ją o mojej ciąży bo jest moim przełożonym i musi wiedzieć ale bardzo ją proszę żeby zachowała to dla siebie przez jakiś czas. A na drugi dzień przychodzę do pracy a dziewczyny mi gratulują mojej ciąży. Tak to już jest z tymi szefowymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
Aaaga to super! kolejne badanie szczęśliwe, oby same takie były :) Teraz to tak można tylko domniemywać co się tam kryje, a szczególnie trudniej określa się właśnie dziewczynkę, ten mój lekarz określ to tak "prawdopodobnie to chłopiec, bo jak idzie tak w górę, to na chłopca, ale to dopiero po 15 tyg można dokładniej określić" Czekamy na kolejne dobre wieści od was dziewczyny, i mocno trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaPil
Witajcie Dziewczyny! Co to byla za noc, prawie nie spalam i tysiac koszmarnych mysli mialam, oczywiscie niepotrzebnie. Lekarz nie stwierdzil zadnych nieprawidlowosci, tylko tak sie odwrocil, ze za wiele nie chcial pokazac ;). Ma juz 5,26cm dlugosci i termin mam na 8 pazdziernika, czyli od jutra zaczynamy 13 tydzien. Poranek nalezal to ryyyygi, ale pozniej juz bylo lepiej, teraz jestem padnieta podroza, glowa mi peka i lekarz badal mnie ma dwa sposoby, od srodka to tak mnie przebadal, ze az mnie tam teraz boli. Ale najwazniejsze, ze dzidzia rosnie i ma wszystko w normie, za tydzien bedzie jeszcze do porownania wynik pappa z krwi. Pozdrawiam i ide odpoczywac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa, gratulujemy razem z fasolka :) to uczucie ulgi, ze wszystko jest ok jest bezcenne. Portolino- czekam na wiesci po badaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris LJ4
Dziewczyny cieszę się z Wami dobrymi wynikami. Teraz sobie odpoczywajcie, miałyście dzień pełen wrażeń. Asiu ja pewnie też będę słabo spała przed naszym badaniem. Nie chciałam robić testu Pappa, ale koleżanka która była starsza ode mnie będąc w ciąży, przekonała mnie żeby jednak go wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
AsiaPil Serdecznie gratuluje dobrych wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portolino
Witajcie :-) wszystko dobrze pieknie zdrowiutki parametry prawidlowe :-) termin zmienil mi sie na 04.10 ale to i tak jeszcze sie pozmienia.jestem taka szczesliwa :-) wg lekarki albo sie ukrywal albo dziewczynka hihi okaze sie na nastepnej wizycie za miesiac:-) nie wazne kto tam mieszka wazne ze zdrowe :-) cudnie cudnie cudnie :-) Jutro wracam do pracy.po przerwie ponad miesiecznej. Troche sie boje czy sobie dam rade ale kto jak nie ja :-) teraz mam tyle werwy jak juz wiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
Portolino tobie również gratuluje :) a ile maleństwo mierzyło ?? Jeszcze czekamy na Pulchniatkową z dobrymi wieściami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×