Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Opisujecie tutaj wszystko tak jakby w Polsce się źle żyło!

Polecane posty

Gość gość wedrowny
gość dziś Ja myślę, że za 96 kafli da się coś kupić w starym budownictwie itp. Oczywiście będzie daleko do wymarzonego dwupoziomowego mieszkania, ale zawsze coś. Bardziej globalnie: podlicz tę sumę i znajdź w Polsce 20 milionów wakatów z taką pensją. Jeśli znajdziesz możesz mówić, że Polacy są leniwi itp. Ale nie znajdziesz. Jeśli Ci się nie chce szukać, możesz wysłużyć się wydawnictwami GUS. Dotyczy to również wakatów. Fakt, że zarabiasz np. 14 tys. na działalności gospodarczej jest miły, ale robiąc chociażby jakiś biznesplan chyba rozeznałaś się, że średnia zarobków jest inna? x w jakim starym budownictwie?:-O za 96 kafli kupisz może w Przeworsku albo Supraślu. A poza tym nie mieszaj mnie do debilek które "stać na SPA" :-D Jasne że srednia zarobkow jest inna ale nie o to chodzi. Napisalem na początku - bizness można była rozkręcić w latach 90-tych - teraz ryzyko bankryctwa to na moje oko 90%. W rulete w kasynie sa wieksze szanse na wygraną. TAKA PRAWDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierzesz zarobków innych ludzi? To w jaki sposób planujesz, czy będą oni w stanie zapłacić za usługę/towar i jaką sumę? Druga kwestia, którą warto tu poruszyć: fakt, że zarobiłaś w krótkim czasie na mieszkanie jest właśnie dowodem na to, że zarabiasz ponadprzeciętnie. Gdyby wszyscy albo większość zarabiała 14 000 to i mieszkanie i koszty życia byłyby droższe (inflacja, te sprawy) i siłą rzeczy odkładałabyś wolniej. Jak mogłaś tego nie zauważyć interesując się cenami mieszkań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, sprawdź sobie jakiś raport Głównego Urzędu Statystycznego i zarobkach, wydatkach czy dochodzie, wtedy będziesz miała pogląd na to za ile żyje większość, bo jak już chcesz gryźć jakiś temat, to najlepiej porządnie, a nie tylko pościkami na kafeterii. x x Przede wszystkim, to nie tyle raport GUS, bo on ma znacznie zawyzone dane, co niektóre artykuły odsłaniaja realna polska srednia pensję. Wiekszosc osób w Polsce zarabia podobno niewiele powyzej 1500 zł http://www.fakt.pl/Bieda-w-Polsce-Biedni-pracujacy-Zarobki-Polakow-Zarobki-w-Polsce-Pensje-w-Polsce-,artykuly,203230,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoba która pisała o dg to nie ta sama co pisała, ze kupiła mieszkanie po 4 latach odkładania KRETYNI ja nie odkładałam na swoje dwupoziomowe mieszkanie przez 4 lata, to nie ja o tym pisałam. i może jeszcze napiszę jedno, ale to pewnie twój mózg również nie przyswoi, ale akurat ja mam firmę w niewielkim mieście ok.60tys mieszkańców, a od samego początku zarabiałam w swojej firmie 14.000 zł teraz mam mniej, ale nadal oscyluje 8-10tys. x ok, ale od kiedy masz te firme? bo nie uwierzę ze moglas ją założyć w ostatnich latach. Jeżeli zalożylas w latach 90/2000-tych to uwierzę ale jeżeli twierdzisz tak ja ta debilka ze od 2008 roku w 4 lata dorobila sie mieszkania to..... lapka.gif aż żal z tobą pisac w ogóle, bo ty nie wiesz z kim gadasz. juz dawno napisałam że to nie ja pisałam że odkładałam 4 lata. już c***isałam ze mam firmę od 2008 roku a ty nadal mieszasz mnei z inną babką która tutaj pisała. ja mam firmę od 2008 roku i mieszkanie dwupoziomowe i NIE JA odkładałam 4 lata. niewarto z toba pisać, szkoda czasu na takiego imbecyla... ciekawe ile jeszcze razy musze napisac to samo zeby doszło do twojego mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieda czy bogactwo jak widać nie ma znaczenia każdy się kłóci i wyzywa. biedę to wy macie wewnątrz siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to prowo grubymi nićmi szyte :) A Wy ładnie łykacie taki kit :)))))))))))) Może dlatego, że nie jestescie inteligentni to tak źle Wam się wiedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy kto pracuje na etacie płac***aństwu podatki z tych podatków korzystamy wszyscy.natomiast biznesmeni którzy płacą pensje "pod stołem "i ci co mają i mieli działalność bezrachunkową min lekarze prawnicy żerują na reszcie społeczeństwa najczęściej tego najuboższego i wszystko czego się dorobili jest nie uczciwe wobec reszty i ta osoba którą nazwałaś plebs na psychotropach ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpier...cie się od lekarzy i prawników. Było się uczyc jak oni, to też by Wam się dobrze zyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak by się tak wszyscy uczyli to dla wielu konowałów by dzisiaj roboty nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pisałam że odłożyłam na mieszkanie przez 4 lata a to takie dziwne dla was?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba odkladalas okolo 5-6 tys miesiecznie - w sumie to wcale nie takie niewykonalne przy dobrych zarobkach jak sie pasa zacisnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja pisałam że odłożyłam na mieszkanie przez 4 lata a to takie dziwne dla was?smiech.gif x nie :-D tu jest kilka takich osób :) w kopalni zarabiają po 6000, kupują 2 poziomowe mieszkania w 6 lat, w weekendy SPA na Hawajach oraz wycieczki szkolne dla dzieci na Karaibach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wedrowny
gość dziś to chyba odkladalas okolo 5-6 tys miesiecznie - w sumie to wcale nie takie niewykonalne przy dobrych zarobkach jak sie pasa zacisnie x spróbuj sam to zrobić, w czym problem? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja pisałam że odłożyłam na mieszkanie przez 4 lata a to takie dziwne dla was?smiech.gif x nie smiech.gif tu jest kilka takich osób usmiech.gif w kopalni zarabiają po 6000, kupują 2 poziomowe mieszkania w 6 lat, w weekendy SPA na Hawajach oraz wycieczki szkolne dla dzieci na Karaibachspioch.gif x ja napisałam tylko prawde, nie wiem co w tym dziwnego ale widocznie tu serio siedzą biedaki które jedzą tynk ze ścian i to dla nich kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak myślę, że tu jednak w większości siedzi patologia i to w dodatku z ograniczonym mózgiem ja pisałam ze założyłam działalnosć i mam mieszkanie dwupoziomowe już od dawna to też niewiadomo jakie wielkie halo biedota ułomna nie rozumie, że jak człowiek pracuje, uczuciwie i dużo pracuje , a nie udaje ż epracuje i tylko liczy na wypłatę , to MA KASĘ i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba typowy wyborca PO to założył !! Zobaczmy - ostatni z 5 istniejących 20 lat temu w okolicy!!! -duży zakład gdzieś w PL. 90% pracowników max 2500 netto . Posada nauczyciela w powiecie to cenna zdobycz tylko dla znajomych królika 3000 netto . Ofert pracy ponad 2000 netto brak od lat . Nic tylko radujmy się ! Aby kupić mieszanie w WWA za min 300 k w 6 lat ile trzeba miesięcznie odłożyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wedrowny
gość dziś też tak myślę, że tu jednak w większości siedzi patologia i to w dodatku z ograniczonym mózgiem ja pisałam ze założyłam działalnosć i mam mieszkanie dwupoziomowe już od dawna to też niewiadomo jakie wielkie halo biedota ułomna nie rozumie, że jak człowiek pracuje, uczuciwie i dużo pracuje , a nie udaje ż epracuje i tylko liczy na wypłatę , to MA KASĘ i tyle w temacie x podaj branże, co ty na to? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz podaję bo ty tak chcesz branża jak branża, w każdej można dobrze zarabiać, ale tzreba miec mózg i smykałkę do interesu, dobre pomysły i uczuciwie i dużo pracować, to nawet sprzątaczka odniesie sukces jak ma głowę na karku i podpisze umowę z kim trzeba, tak samo piekarz czy inny mechanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p********e słoiki myślą, ze tylko warszawa jest w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wedrowny
gość dziś juz podaję bo ty tak chcesz branża jak branża, w każdej można dobrze zarabiać, ale tzreba miec mózg i smykałkę do interesu, dobre pomysły i uczuciwie i dużo pracować, to nawet sprzątaczka odniesie sukces jak ma głowę na karku i podpisze umowę z kim trzeba, tak samo piekarz czy inny mechanik. x tak myślałem :-D te rzygowiny co tu napisalas pracy wylej u siebie w domu, znamy to z telewizora. cos ci powiem - g/ó/w/no masz, robisz tu debilna propagandę a w rzeczywistości siedzisz gdzieś na stolku, pi/e/r/d/z/isz i pijesz herbatke, zgadłem? ;) Zgłoś›

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ale jesteś głupi już pisałam kretynie że nie mam ambicji oczekiwać od kogokolwiek akceptacji tego co piszę, nie rozumiem po co miałabym też zmyślać, ale widac co cię pusty człowikeu boli, boli cię że ktoś ma dużo lepiej bez żadnych machlojek a ty musisz zapierdalać na zmywaku w uk jesteś typowym polaczkiem pełnym zawiści i tak już zostanie TAKA PRAWDA hahaha buaghahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesli bardzo chcesz wiedzieć to nie jestem wyborcą, ponieważ na wybory nie chadzam od dobrych 14 lat i w ogóle nie interesuję się polityką, bo mam co robic w życiu a nie tylko ujadać i szczuc jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bajarka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za sposobu pisania wynika -branża "usługi seksualne dla ludności". Jak ma dobrego' managera" co nie okrada z 90% utargu to na mieszkanie pewnie i odłożyła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrosne tępe szczury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam jesteś debil bo nie potrafisz sie w 4 lata dorobić mieszkania i zazdroscisz bo wyzywasz cebulaku zabiedzony pieprzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiasz 14tys mendo a pochwal sie ile placisz pracownikom, pewnie 1200zł. wiec sie nie dziw lafiryndo ze a takie ochłapy ludzi nie stac na przezycie. Piepszona binesmenka z bagien sie znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważaj bo ci żyłka pęknie zaraz z tych nerwów zazdrośniku nieudaczniku życiowy nie płacę w ogóle pracownikom, ponieważ ich nie mam hahahaha mam jedynie księgową i jej płacę tyle, ile woła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało się chłopina nie zesra że zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani z działalnością gospodarczą uzywa bardzo przaśnego języka:) Jest to wielkie uproszczenie, ze bieda jest tylko wsród tzw. patologii. Wygodnie jest tak myslec tym wdzystkim, którzy mają dobry start z domu, lub wszelakie, również partyjne znajomości. Jest propozycja pracy na stanowisko muzyka solisty w jednej z filharmonii w kraju. Wiecie za ile? Za 1650zł BRUTTO. Artysta muzyk to wedlug lemingów tez patologia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×