Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chodź zakochajmy się. Na chwilę, na teraz. Na wieczność ?

Polecane posty

Gość gość
To ja też uciekam. Wpadnę jutro.Spokojnej nocy. Trzymaj się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli seks. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykro mi ale jestem kobietą - autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w miłość , taką jedyną i prawdziwą. Już nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykro mi bo widzę że inni zrobili sobie nadzieje chyba że chodzi wam o wpisy nie od autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorem okazała się kobitka i koniec tematu hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorem może być kobieta, ale to temat otwarty i ja pisałam z facetem. 23.46 wstałeś już? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja facet,tak wstałem,tylko nie wiem czy to o mnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet do faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet do kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta to faceta, który pisał o 23.46 :) Pisał, że będzie jutro, więc pytam czy już wstał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płonne nadzieje są najśmieszniejsze na tym forum. zapewne pisałaś z facetem, jak tylko ubrała spodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy płonne. Wiem,że on tu jest. Na 100% jestem pewna. Zbyt dużo drobnych szczegółów tu na forum podawał. I on wie, że ja tu jestem. Zorientował się po czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, zasypialam z myslą o Tobie.. czy to moze byc prawdą ze Ty i ja,tutaj? To jak 6 w lotka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno.. o 23.46 to pisalas ze mna -kobietą. Cos Ci sie pomylilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko morzliwe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W zyciu wszystko jest mozliwe" to Twoje słowa,pamietam je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,ja tu jestem,ale wczoraj to nie ja.Podałem dużo wskazówek,na jedno odpowiedziałaś.Może to Ty????? Teraz mnie nie będzie.Napisz odczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ktore odpowiedzialam? Ktora min?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co napisać. Jeśli to Ty to podaj link do tematu, który ostatnio założyłeś. W nim jest sporo szczegółów o nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.16 On nie pisal do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAIWNIARY, to ja piszę jako facet, a fakty i szczegóły zmyślam na poczekaniu. mam z was bekę l********gi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Ci się tylko wydaje. Pisał do mnie i ja i on to wiemy, że tu jest.I ja wiem o co mu chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni chca tylko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz sobie bekać ile chcesz. I tak wiem,że on tu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz manię prześladowczą, kobieto. Jego tu nie ma, ale na stałe jestem tu ja, kobieta i dalej twierdzę, że piszesz ze mną, a nie z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam manii, piszę, że on jest tu na forum, a nie w tym temacie. I będę sobie pisała co chcę, gdzie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok widze wiele podszywajacych sie osob. Pisalas ze mna,kobietą, naprawde. 10.10 Czekam na odp.kiedy sie pojawisz :) pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:10 ja też czekam na Ciebie. Tak, wiele się zgadza. Może to Ty? Czy to możliwe, żebyśmy się tu spotkali? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cie uczucioweChodź zakochajmy się. Na chwilę, na teraz. Na wieczność ? Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Chodź zakochajmy się. Na chwilę, na teraz. Na wieczność ? Poprzednie 1 2 3 Następne gość wczoraj Pragne Ciebie.. tylko to wiem. gość wczoraj Chcesz isc na calosc? usmiech.gif gość wczoraj Wiemy, a nas dużo smiech.gif niech wybiera. gość wczoraj Dla tego pisze o świadomej decyzji że tego chcemy to pozostanie pomiędzy nami gość wczoraj Naliczyłem sześć osób, zabawa w butelkę może być? gość wczoraj Jeśli pragniesz to co Cię powstrzymuje? Moralność, honor? coś jeszcze? gość wczoraj A Ty nie? gość wczoraj 23.34 jestes k? m? gość wczoraj Moze okazac sie, ze to tylko sex? usmiech.gif gość wczoraj A moze się dołączę? Macie coś przeciwko? gość wczoraj 23.34 Kobieta też Ciebie pragnę, tzn. jego,u... bardzo! gość wczoraj A z Twojej?. Co moze sie okazac hm? usmiech.gif gość wczoraj jesteś tu, prawda, jesteś! to nie może być zbieg okoliczności. za dużo się zgadza. gość wczoraj Z mojej, wiesz co. To samo co u Ciebie. Wszystko. Gdyby nie to już byłbyś mój. gość wczoraj chociaz poprzytulac za tyle zuaa jezyk.gif gość wczoraj Burza uczuc usmiech.gif gość wczoraj To prawda wiele sie zgadza usmiech.gif chcesz sie przekonac? Inne tematy z tej kategorii Jak nie zranić fajnego chłopaka? zemsta??? gość wczoraj obecnie nie możesz, gdyż posiadasz ubranie smiech.gif temat jest na daleko zaawansowanym etapie, my już bez góry sięgamy po dół, więc jak chcesz się przyłączyć... rozbieraj się usmiech.gif gość wczoraj tak gość wczoraj Chcę, ale jak? gość wczoraj ale kalesony nie zdejme usmiech.gif gość wczoraj Ale ja nie mam z czego usmiech.gif gość wczoraj moralność , honor Nie chodzi tylko o seks w przeciwnym razie już dawno doszłoby do czegoś To jest uczucie jakie nie powinno się pojawić czyli historia jakich wiele gość wczoraj no co wy, tak bez kamerek, własną rąsią? gość wczoraj 23:40 Kim jesteś ? gość wczoraj Szczególy się zgadzają. Tego co jest między nami. Te tematy, które ostatnio dodałeś. Ten dzisiaj. Wiem, że tu jesteś i wiesz, że ja tu jestem. Po czym poznałeś? gość wczoraj To na pewno Ty usmiech.gif Bede tu jutro,musze uciekac Kolorowych :* gość wczoraj poprzytulać usciskac idac buzi gość wczoraj Kobietą. I wiem, że on tu jest, że pisze. Za dużo drobnych szczegółów się zgadza. Takich intymnych, o których wiemy tylko my. gość wczoraj To ja też uciekam. Wpadnę ju jabas was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×