Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chodź zakochajmy się. Na chwilę, na teraz. Na wieczność ?

Polecane posty

Gość gość
szkoda czasu za pare lat zero rezultatu nie ma się co łudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moj ost wpis Pan P. → monngeworksisth1979jijdj :) Pewnie zobaczymy sie w pn. I zajrze w Twoje niebieskie oczy.. i dalej bedziemy rozmawiac jak gdyby nigdy nic sie nie stalo. Ok Szkoda,ze tak musi byc :( Kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc zaczniemy wszystko od nowa :) zaczniemy gadać, zaczniemy się poznawać na nowo ;) zwykła przyjaźń też będzie cenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie jest przesądzone wiele zależy od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze poważnie zakochajmy się w sobie chociaż na chwile nawet jeśli miałyby pozostać wspomnienia nic więcej już teraz każdą z dobrych chwil przeżyć chce jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zrezygnowany
A jak masz na imie autorko?jezeli to do mnie to o czym ostatnio rozmawialismy jak sie widzielismy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm to były tematy przeplecione sprawami zawodowymi ;) ale to nie możliwe abyś był nim :( moje marzenia ostatnio się nie spełniają :/ to inaczej zainteresowany co spowodowało że ty nie jesteś z tą dziewczyną tylko tutaj na kafe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zrezygnowany
Nie jestem i nie bede...nigdy...ona ma mnie gdzies chociaz nigdy mi tego nie powiedziala w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto ? Nie ma gdzieś ,tylko jestem niebywale w nim zauroczona, wrecz zakochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz co chcesz zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś pewien ? Ja nie mam go gdzieś ale boje się , wiem że taki facet nie zainteresuje się mną chociaż tak bardzo bym chciała. Nie możesz być nim chociaż tak bardzo bym chciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=LPn0KFlbqX8 Ty, ze smutnymi oczami Nie obawiaj się Zdaję sobie sprawę Że trudno zebrać się nad odwagę W świecie pełnym ludzi Możesz stracić wszystko z oczu A ciemność wewnątrz ciebie Może sprawić, że poczujesz się tak mały Ale ja widzę twoje prawdziwe barwy Prześwitujące na wskroś Widzę twoje prawdziwe barwy I dlatego cię kocham Więc nie bój się ich pokazać Twoje prawdziwe barwy Prawdziwe barwy są piękne Jak tęcza Pokaż mi więc uśmiech Nie bądź nieszczęśliwy, nie pamiętam Kiedy ostatnio widziałam, jak się śmiejesz Gdy ten świat doprowadza cię do szału I wziąłeś na siebie wszystko, co mogłeś Wzywasz mnie Ponieważ wiesz, że tu będę I zobaczę twoje prawdziwe barwy Prześwitujące na wskroś Widzę twoje prawdziwe barwy I dlatego cię kocham Więc nie bój się ich pokazać Twoje prawdziwe barwy Prawdziwe barwy są piękne Jak tęcza (Nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałam, jak się śmiejesz) Gdy ten świat doprowadza cię do szału I wziąłeś na siebie wszystko, co mogłeś Wzywasz mnie Ponieważ wiesz, że tu będę I zobaczę twoje prawdziwe barwy Prześwitujące na wskroś Widzę twoje prawdziwe barwy I dlatego cię kocham Więc nie bój się ich pokazać Twoje prawdziwe barwy Prawdziwe barwy Prawdziwe barwy Prześwitujące na wskroś Widzę twoje prawdziwe barwy I dlatego cię kocham Więc nie bój się ich pokazać Twoje prawdziwe barwy Prawdziwe barwy są piękne Jak tęcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zrezygnowany
Czy jestem pewien?nie...jej kolezanka mi powiedziala ze chce bym sie odpier....lil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zrezygnowany
Podaj pierwsza litere imienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już wiemy że to nie ja ja niczego mu takiego nie powiedziałam A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zrezygnowany
Ty jestes autorka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jak z bajki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor a nie autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma autora jest autorka a On ma na imię Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam i Ewa wiecznu problem//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zrezygnowany
Prosciej by bylo gdybyście mieli nick...ale ok...pisze do tej dziewczyny ktora mowi ze tak wiele sie zgadza...bo tytul tematu brzmi jak ona...ciekawi mnie ktore to watki tak sie zgadzaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zrezygnowany
Do gosc23.18...nazwij sie jakos tak zebym wiedzial czy to ty...nazwij sie tak jak lubisz by cie nazywano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ci jednak nie zależy, bo gdyby tak było chciałabyś mnie widywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość zrezygnowany dziś Prosciej by bylo gdybyście mieli nick...ale ok...pisze do tej dziewczyny ktora mowi ze tak wiele sie zgadza...bo tytul tematu brzmi jak ona...ciekawi mnie ktore to watki tak sie zgadzaja..." Ty jesteś autorem wątków w których zastanawaiasz się czy do niej napisać/zadzwonić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zrezygnowany
Byly takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, a kiedy ostatnio z nią rozmawiałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zrezygnowany
W zeszlym tyg.jak jej odnosilem cos do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to przykro mi. To nie ja. On mi niczego nie odnosił. Może jest tu jeszcze inna kobitka, której by się zgadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zrezygnowany
A jaka jego pierwsza litera imienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zrezygnowany
Moze to ty moze nie...chce powiedziec ze mam juz dosyc tego cyrku...unioslas mnie 3 metry nad niebo a potem upuscilas************lem o ziemie z taka sila ze naprawde zabolalo...ale juz sie otrzasnalem...spoko...nie wazne...nie chcesz to trudno...znikam z twojego zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×