Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Lena no ja miałam podobnie w tej ciąży. Krew kilka godzin i koniec. Ból podobny jak w czasie miesiączki, plecy też mnie bolały. Jak krwawienie ustało to możesz być spokojna bo jesli to ciąża to dobrze swiadczy a jeśli nie ciąża to jakieś zaburzenia hormonalne. Jeśli tak jest pierwszy raz to też raczej nie powód do niepokoju. Zrób sobie herbatkę i nie martw się na zapas, z tego co piszesz to raczej nic złego Ci się nie dzieje i wszystko się jutro wyjaśni. Ale wiem że czekanie jest najgorsze. Marlena a ile dni temu miałaś owulację? agnieszka nie wiem... ale może? Szczerze to ja zawsze miałam owulację a ciałka żółtego to zwykle na usg gin nie komunikował ;-) Moze nie zawsze widać? Nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielka Szkoda zobaczymy co bedzie dalej ale juz sie nie nastrajam skoro test wyszedł negat. Tylko teraz martwią mnie t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna powtorz ewentulanie jutro rano z porannego moczu dla pewnosci... moze tak poprostu @ CI sie nie moze zaczac? moze jakis stres mialas? Aga a nie powiedziala CI czy widziala płyn w zatoce? bo moja po tym mi powiedziala ze owu była, wlasnie po plynie a o ciałku żoltym wogole nie wspomniala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy ciąży biochemicznej przez 4 dni plamiłam na brązowa i później sie zaczęła lawina okropny ból brzucha,pleców i złe samopoczucie osłabiona byłam okropnie :-( Na początku tylko plamiłam i później przez 6-7 dni krwawiłam jak przy miesiączce tylko mocniej niz zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
A juz myślałam,ze sie udało ale nic bedzie trzeba próbować dalej,jednak ginekolog miał racje podczas wizyty u niego zapytałam sie czy sa potrzebne jakieś dodatkowe badania przed zajściem w ciąże, na zadane pytanie powiedział,ze radzi zacząć przyjmować kwas foliowy najlepiej juz 3 miesiące przed i dodał,ze napierw trzeba zajść a pózniej wyjdzie a i powiedział,ze w dzisiejszych czasach wcale nie jest tak łatwo zajść w ciąże kobietom niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena a Ty byłas juz kiedys w ciazy>? zreszta Wy staracie sie dopiero 2 miesiace :) a jak przyjdzie jednak @ to zrób progesteron tydzien po owu jesli nie robilas, bo moze to brudzenie to wlasnie jego zasługa:) u mnie przy niskim progesteronie brudzenie pojawialao sie tydzien przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena000 jestes pewna a moze sie jednak udalo tylko test jeszcze nie pokazuje głowa do góry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Blondyneczka87 nie byłam wcześniej w ciąży a teraz juz zaczynam żałować,ze sie wcześniej nie wzięliśmy, nigdy nie myślałam,ze moze sie nie udać hahah zawsze myślałam,ze pyk i bedzie a tu takie hece ale nic nie poddaje sie zobaczymy czy @przyjdzie szczerze mówiąc to wolałabym juz żeby przyszła skoro test jest negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarka12665
Marlena dobrze napisała dziewczyny pamiętajcie wcześniej brać kwas foliowy jeszcze zanim będziecie w ciąży to bardzo ważne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Reni84 myślisz,ze jest jeszcze jakaś nadzieja? Poczekam i zobaczę co bedzie dalej, a tak wogole to tak moze sie zdarzyć,ze test pokazał wynik negatywny a pomimo tego można byc w ciąży,moze faktycznie jeszcze poziom tego hcg jest zbyt niski żeby wykrył go test, jak niepotrzebnie sie nakręcam ale to dziwne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Tak dziś 4 dzień plamien brązowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Nie brzuch mnie nie boli,piersi tylko czekam aż ze stanika mi wyskoczą a i brzuch jak balon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Lenna22 jak to w 8 tyg. Dopiero otrzymalas wynik pozytywny testu a wcześniej tez robiłaś test tak jak ja w dniach spodziewanej @ I nic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena ja jednak mysle,ze jest fasolka ;-) Idz na bete i do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Niestety aktualnie mieszkam w UK tutaj takich testów na betę sie nie wykonuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reni robisz dziewczynom niepotrzebne nadzieje... Marlena powtorz test jutro albo pojutrze jak sie @ nie rozkreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu nikt na forum nie powie ci czy jesteś w ciąży czy nie bo jak z fusów się nie wywróży,ale jesteśmy po to by się wspierać,mi dużo pomogły dziewczyny stad jakoś lepiej znosiłam rozczarowanie i jestem wdzięczna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reni forum jest okej i bardzo pomaga i dziewczyny daja duze wsparcie ale dziewczyna plami 4dzien nie wiadomo czemu , test negatywny a Ty mowisz ze ona wg Ciebie jest w ciazy, tak samo nakrecilyscie Lenne, a wydaje mi sie ze forum nie jest od nakrecania tylko od sprowadzenia na ziemie co jak najbardziej łączy sie ze wsparciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli plami to nie znaczy ze nie jest w ciąży ponieważ często tak bywa tylko radze by szla do gina bo możne mięć za niski progesteron hormon ten umożliwia zagnieżdżenie zarodka w błonie śluzowej macicy i utrzymanie ciąży,niedobór progesteronu może skutkować poronieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U lenny dużo wskazywało na fasolke,ona sama twierdzi ze@ jest jakas inna wiec nie jest to do końca wyjaśnione,jutro ma odebrać wynik bety wiec będzie jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reni ale absolutlnie masz racje co do progesteronu, nawet któras tu wczesniej wspomniala o tym dlatego zrobila test, wyszedł negatywnie a ona nie ma mozliwosci zrobienia bety zeby rozwiac watpliwosci, dlatego jedynie co jej zostaje to powtorzyc test rano, chodzi mi bardziej o to zeby jej nie nakrecac, bo jednak ten test wyszedl negatywny, i nie sugerujemy sie przypadkami ze testy nie wychodzily mimo ciązy bo zwariujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena zrobiła test po południu i być może tylko dlatego wyszedł negatywny lub jest zbyt wcześnie niestety tak się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reni wszystko sie zdarza, ona jest 4dni po terminie, i nawet test w ciagu dnia powienien pokazac chociaz cien, no ale jak wiadomo sa roznie przypadki dlatego dla pewnosci powinna powtorzyc rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×