Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

maomi jak by beta wyszła pozytywnie to od razu do gina ide ponieważ dzisiaj jest w swoim gabinecie obok laboratorium więc bez problemu,ale ja myślę ze nie udało się niestety co mnie jedynie zastanawia to dlaczego brzuch nie boli zawsze umieram na tabletkach a dzisiaj nic,jakieś to wszystko podejrzane.Nie ma co sobie wkręcać i wyszukiwać zmian w @ dziewczyny jest to jest i juz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Jutro minie 6lat od kad jesteśmy razem :* Dobrze ze jutro wraca :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękne to zaćmienie :-D co uważacie dziewczynki niebedzie za późno gdy dziś go zmolestuje po tym wczorajszym wieczornym teście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
No nie ma .. jedzie wraca jedzie wraca raz jest w tyg raz na weekwnd .. dla tego szukam pracy i ja bo w domu nie ma sensu siedzieć. . Ale ciagle spptykam sie z odmowa nie ma pani doswiadczenia.. ale gdzie mam go nabrac jak wszedzie tak samo Ruda próbuj :) jajko od razu nie peka z tego co mi wiadomo to jajeczko wypuszczone utrzymuje sie do 24 godz w organizmie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak mój :-) Tylko,jedyny plus w tym wszystkim,ze sporo zarabia a on taki jest ze mężczyzna musi zadbać o stabilność finansową kochany jest ;-) Ruda działaj a co ci szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda nie zaszkodzi popróbować :) testy są tylko orientacyjne, żeby mieć pewność że owulacja była to musiałabyś mieć monitoring :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Moj tez dba.. ale mam dosc siedzenia od pol roku w domu na jego utrzymaniu... on mowi ze nie brakuje itp ale chcialabym dla swojego lepszego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Czesc dziewczyny. Jestem juz po pobraniu bety i czekam na wyniki, Tak czytam i czytam i widze ze duzo o seksie zaczelyscie debatowac :) Własnie chcialam Was zapytac jak to jest z przytulankiem podczas brania luteiny dopochwowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne,ze lepiej iść do pracy ponieważ podnosi się samoocena,a przy siedzeniu w domu człowiek ciągle rozmyśla i nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyslona_myszzka ty nie badaj tak ciągle tej bety bo oszalejesz dziewczyno ;-) Jest fasolka a teraz dbaj o siebie i o nią trzymam kciuki oczywiście za was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Zamyslona jak brałam luteine to przed wieczorna dawka były przytulanki. W ciąży bardziej się chce seksu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Powiedzialam sobie ze dzis badam drugi i osatni raz ta bete, tylko dlatego ze gin kazala i mam jej wyslac wiadomosc z wynikiem. W sumie dzis nawet pielegniarka jak mi krew pobierala smiala sie ze dawniej to sie zrobilo test ciazowy z moczu i sie wiedzialo ze jest sie w ciazy. A teraz to sie biega na ta bete i nie dosc ze sie stresuje niepotrzebnie to jeszcze pieniazki wydaje :) No ale jak gin kazala to zrobilam :) Gdzies za ok godzinke powinnam miec wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Beta juz jestem. Dodalam posta i sprawdzilam na necie :) Wynik 173,3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyslona_myszzka a widzisz jest wszystko dobrze :-) Gratuluje i zazdroszczę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Oczywiscie zaraz bedziecie na mnie krzyczec ale czy jak na 72 godziny nie za duzo przyrosla z 28.55 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide dziewczyny po odbiór bety wolę być osobiście bo znów coś pomylą,trzymajcie kciuki bo @ jest jak by jej nie było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Idz reni i szybko daj znac co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Trzymam kciuki kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyślona.... Dziewczyno witki opadają :) Ale serdecznie gratuluję, beta jest bardzo ładna, nie masz żadnych powodów do zmartwień. Teraz juz tylko relaks i koniec z analizowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
Wiec dziewczyny beta <2 więc dupa blada,ale nie martwcie się nie jest mi jakoś szczególnie smutno bo nie liczyłam na pozytyw,zaczynamy kolejny cykl staranek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
no szkoda :(ale Reni witaj w kolejnym cyklu staran :p ja gdzies na dniach dni plodne jak nie juz :) a jak pojde do gin w poniedziałek to ona mi powie czy owulacja byla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni kurcze szkoda ale przeciez byly te kreseczki wiec moze cos tam sie zadzialo :) wiec w tym cyklu napewno sie Wam uda;) kasik moja widziala ze byla owulka po płynie w zatoce , nawet mi powiedziala z ktorego jajnika :) wiec jesli byla owu to Ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już nie mam zamiaru chodzić i badać bety jest czy nie ma kurcze ide na spontan tym razem kiedyś się uda :-) Chyba gin powinien wiedzieć czy była owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
No to fajnie :) pojde pogadam z nia moze jakies badania dodatkowo bo mialam tylko cytologie Reni uda nam sie wszystkim udaaa ! Jak sie na cos czeka dlugo to pozniej jeszcze bardziej sie cieszymy jak sie czego strasznue pragnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po prostu miałam felerny test jak by mój kochany nie wyrzucił nowego to bym testowała później jeszcze raz ale to i tak nic nie zmieni nie ma i już.Mój mówi,ze musimy odpocząć od tych wyliczeń tylko kochać się kiedy mamy na to ochotę tak po prostu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×