Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Śledzie z czekolada przed @to u mnie norma ale na @sie nie czuje. nie czuję się jak dinozaur od zatrzymanej wody Albo wkurzona na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Pisałam tu niedawno po raz pierwszy z nicku 'Carmen93' niestety nie mogę się na tamto konto zalogować, więc mam nowe. Tak jak wtedy pisałam staramy się z narzeczonym o bejbi:) Napisałam wtedy i potem ucichłam, bo w sumie się nic nie działo takiego, aż do dnia dzisiejszego... wczoraj kupiłam test, bo w tamtym miesiącu miałam okres 20.02. potem wyliczyłam dni płodne podczas, których roboty były intensywne :) Dzisiaj już 21.03 i nie mam @ więc wczoraj postanowiłam, że dzisiaj rano wykonam teścik i tak zrobiłam. Test wykazał dwie kreseczki, ta druga słabsza trochę, ale już dobrze widoczna. Także mam nadzieję, że się udało:) Mam zamiar jutro wykonać jeszcze jedne test, mam nadzieję że @ nie pojawi się już narazie i w poniedziałek idę zapisać się na wizytę do gina. W temacie implantacji to wczoraj miałam w śluzie na papierze jak wycierałam się taką jakby nić krwi a potem maleńką bladą kropeczke na majtkach. No i wgl sporo śluzu mam ostatnio a przy tym chyba moja nadżerka daje znaki bo troche tam mnie swedzi i piecze.Ale mam nadzieje ze wszystko sie udalo tym razem :) Teraz juz bede aktywniejsza i napisze jutro co i jak dalej w mojej sprawie :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Pati93 GRATULACJE!!! Ehh kiedy ja zobacze ta druga magiczna kreseczke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik - nie dziękuje jeszcze :) bo nie chce się 'napalać', a potem przeżyć zawód... ale mam skrytą nadzieję, że to jest TO! :) Tak jak mówię, jutro o innej porze dnia niż rano zrobię jeszcze jeden test i w pon zapiszę się do gin i tak naprawdę to wtedy będę mogła się cieszyć i być pewną. Na razie jestem spokojna i z dobrą nadzieją. Od siebie też powiem, że nie martw się i Ty doczekasz się fasoliny, a ja będę dawać tu znać jak dalej w moim przypadku :) Trzymaj/cie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Pati fantastycznie i jak jest 2 kreska to jest ciąża :-) mój pierwszy cień cienia był taki słaby że zdjęcia nie mogłam zrobić chyba iczozord miała tak samo :-) ja dziewczyny jestem w 12 TC no i zaczęły mi się zawroty głowy mam nadzieje że dam rade dom ogarnąć przed świętami :-) Jak tylko IDE robić siusiu to biorę głęboki wdech i patrzę czy nie ma krwi.... na szczescie za tydzień wizyta u lekarza na pewno będę spokojniejsza tym bardziej że zakończeniu 1 trymestr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny i gratuluje przyszłej mamusi :-) U mnie @ nadal jest bo jest ale słabo tylko plamię,wczoraj troszkę popiłam i mój kochany porwał mnie do łóżka w czasie fikołajek zalała mnie @ a po skonczeniu znów nic hmm bardzo dziwna ta moja @ chyba wybiorę sie do gina znów 150zł poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za miłe słowa, ja oczywiście nie mogłam się powstrzymać i tak jak pisałam 1 test robiłam o 8 rano, a drugi miałam w planie zrobić jutro, ale zrobiłam jakąś godzinkę temu i też 2 kreski przy czym ta 2 nadal słabsza. Może dlatego, że dzisiaj może dopiero powinnam dostać @ albo wczoraj więc jeszcze słabe. Mam nadzieję, że bd rosło i kreski z dnia na dzień bd mocniejsze:) I ja też pomimo tego, że u mnie może być to dopiero początek początków to jak ide siusiu to modle sie zeby nie pojawila sie @. Rozmawiałam z koleznka ktora jest juz przy koncu ciazy na kwiecien ma termin i ide z nia w pon do laboratorium bo ona bd pobierala krew jako juz ostatnie badania a ja pobiore bete i juz trudno zaplace te chyba ok 30zl ale bd miala podobno wynik w ten sam dzien? Wiecie cos na ten temat czy tak jest ? I bd informowac was na biezaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati tyle nie bylo, nie interesowala sie co u dziewczyn ale jak zobaczyla 2 kreski to postanowila sie pochwalic i je dobic, fajnieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wczoraj poszalalyscie hehe Evi jak ten czas leci... kiedy wkoncu ja do Ciebie dolacze ahhh... zdrowo rosnijcie Kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Kasiek przepraszam a ty w ciąży jesteś bo już się pogubilam. Czy to plamienie zapowiadające okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek151
Jestem w 7 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
No to kasik chyba idzie @ ... dzięki blondyneczka sama się dziwie że to już :-) trzy mam za was kciuki zresztą jestem pewna że wam Sie uda mąż wróci teraz naładowana ty wypoczęta wiec będzie szaleństwo :-) nam tego brakuje bo kochaliśmy Sie z razy odkąd wiem o ciąży po prostu stwierdzilismy że nie będziemy ryzykować w tym 1 trymestrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, u mnie doszedł ból piersi, niebieskie żyłki na piersiach.dziś nie testowałam. Jutro 29dc. Kupiłam pink test ale nie wiem czy go robić. Kasiek gratuluję, czym prędzej do dobrego lekarza z tymi plamieniami. Trzymaj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati93
Gościu - nie chwalić, a opisać swoją sytuacje. Dziewczynami sie interesowalam, ale nie pisalam bo po co dublowac te co pisaly juz to co i ja mialam namysli. Opanuj emocje bo pewnie jestes tu pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek a piersi bola cie ? I podbrzusze jak na okres czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka mnie tez bola piersi i mam zylki ale ten objaw mylacy dla mnie bo i przed okresem tak mialam. A z kolei niebieskie zylki tez mi wyszly i do tego pobolewa co jakis czas podbrzusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie 1dc i w tym cyklu walcze razem z Wami :-) kasiek do lekarza z tymi plamieniami, albo szpital... pewniw to nic groznego ale lepiej sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Kasiek idź do lekarza albo nawet do szpitala! Zrobią ci badanie usg i jak będzie ok to dadzą leki i nie musisz wyrażać zgody na pobyt w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kasiek źle przeczytałam twój ostatni post i myślałam że czekasz na @. Z tymi plemienia to dziewczyny mają racje biegiem do lekarza albo do szpitala nie ma co bagatelizować plamień... pati ja cie pamiętam wlasnie jako carmen i nie odpowiadaj na takie głupie zaczepki bo to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam juz ostatnio u lekarza dal mi luteine na te plamienia i pare dni byl spokoj do wczoraj :( i nie wiem co robic :( pati piersi mnie troche bola a brzuch wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi - masz racje :) Kasiek- idz do lekarza niech moze da ci dalej luteine albo duphoston czy jakos tak nie pamietam dokladnie nazwy. Niektore kobiety braly to przez kilka mies. Bovwlasnie jak odstawialy to nawracalay plamienia. Ale wiem ze teraz juz odstawily to sa przy koncowkach ciaz i jest ok:) takze mysl pozytywnie :) polecam grupe na fb ciaza - pytania i odpowiedzi .Ja sobie troche tam czytam i jest mi pomocna ta grupa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI no ja nie miewam takich rzeczy przed @. Dzisiaj już myślałam że @przyszła. Biorę globulki z kwasem mlekowym wiec konsystencja w srodku jest b gesta,mimo to zauważyłam na wkładce oprócz białej wydzieliny takie delikatne brunatne pasma i kilka nitek krwi. Próbowałam nawet sprawdzić głębiej czy to juz @ i tylko takie coś mam. Brzuch mnie też specjalnie nie boli. Pink test wyszedl negatywny. Dziwne to Wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja chyba mam hemoroidy ostatnio pisałam o moich walkach w WC .... dzisiaj normalnie poczułam że coś tam mi się rozrywa no i poleciała mi krew w o***tu ... dobrze że za tydzień mam lekarza może coś mi pomoże ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka - a moze to wlasnie jest implantacja, bo moze do zagniezdzenia doszlo pozniej albo teraz i dlatego test moze jeszcze nie wyrywac. Musisz odczekac kilka dni i albo lekarz albo test a najlepiej to i to :) ja tez mialam przedwczoraj taka nic krwi w sluzie i kropeczke namajtkach mala krwi. Dzisiaj mam na majtkach male plamki brunatne a jak sie wycieram to na papierze czysto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi - no koniecznie do lekarza, lepiej sprawdzic co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Ehh dziewczyny kolejna osoba w ciazy dalsza kuzynka. . No idzie sie zalamac wszyscy nagle tera w ciazy jak ja tez chce :( ehh Oczywoscie zycze im jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×