Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

ja pierdykam co tu się w ogóle dzieje... we wpisach "gości" nic złego by nie było, gdyby nie to , że drążą temat i drążą i drążą... bez sensu. A Tobie gościu który pisze jako "gość" a nie pod nickiem tylko po to aby nie skłócić się z resztą dziewczyn gratuluję!!! To jest właśnie przepiękny poziom gimnazjum! Mieć coś do powiedzenia, głupiego... więc napisać to jako gość. WOW! Co za odwaga ;] Blondi - weź się w ogóle nie przejmuj hejterkami, które nie mają co robić tylko wypisują głupoty na forach :) uwiesiły się jednego tematu i piszą w koło to samo, nie jest to powód przejmowania się ;) ogarnijcie się dziewczyny (goście - w zasadzie to nie wiem czy jesteście dziewczynami gdyż bawicie się w anonimy), zupełnie nie wiem po co kontynuujecie idiotyczną dyskusję! Skończcie temat i swoje kolejne przemyślenia zostawcie dla siebie bo ciągle piszecie to samo i spamujecie temat. miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi maz Napewno by wytrzymał do następnego cyklu a ja mam duży temperament i juz teraz mi odbija z braku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Kamyczek85, sama sobie zazdroszcze w pewnym sensie, ale niedowierzam bardzo..! Evi, chyba rzeczywiscie dopiero USG bedzie mi to w stanie uzmysłowić. Pierwsze starania i od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
No ruda to ja mogę z twoim mężem podać sobie rękę ale mój tak się wyćwiczył że też bardzo długo zwytrzymuje :-) w ciągu tych 16 tygodni kochaliśmy się z 2 razy a jak dowiedział się że żyłki mi pękają to stwierdził że sex będzie dopiero w 2016 roku a on sobie sam poradzi hihi ale jak będę 28 u lekarza i będzie ok to go zaciągne do łóżka bo jest mi smutno że nie chce mnie tknąć ze strachu i jestem pewna że mu też brakuje bliskości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Hmmm mam problem z postami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kamyczek mam nadzieje że u mnie wszystko będzie ok tym bardziej że u nas jest skromne przyjecie :-) a to że IDE z brzuszkiem to mi nie przeszkadza bo przecież ślub był zaplanowany rok temu a się staraliśmy o dziecko wiec bralismy to pod uwagę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Blondi tak olewaj gosciow! popieram. A na moje to powinnaś bete zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilusia jutro wykonam jeszcze jeden test i jak znowu wyjdzie negatyw to potem pójdę na bete ale dopiero w czwartek rano bo środy u nas nie można bo te babki w sśrody nie pracują. Także myślę ze w tym tygodniu sie cos juz wyjaśni. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
No tak bo w sumie nie wiadomo czemu ci się tak spóźnia długo. Lepiej wydać raz te 30 zł na badanie niż co parę dni tracić 8 czy 10 na test. Wynik rozwieje twoje wątpliwości. A być może będziesz miała miła niespodziankę kto wie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
Ja popieram blondi,sama wiem po sobie jak potrafiłam wkręcać i widzieć nieistniejące objawy ciąży :-) Mówcie co chcecie ale ja odkąd zaczęłam brać kwas foliowy to @ zmieniła się na lepsze,przechodzę praktycznie bez bólów brzucha,a kiedyś to bez tabletki ani rusz więc sądze,ze coś w tym jest,na miesiąc odstawiłam kwas foliowy i następna @ była okropna więc działa. A gośćiu dlaczego nie ujawnisz sie,skoro to jest forum i każdy ma prawo sie wypowiadać , musisz być okropnym tchórzem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 9dc staramy się od 6dc skoro ten cykl trwał 25 dni więc działamy :-) Dziewczyny mam pytanie czy szyjka macicy parę dni po @ idzie do góry i się zamyka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Nikogo nie obrazilam. Blondyneczko czytaj ze zrozumieniem. W moich wypowiedziach nie było nic obrazliwego ani dla blondi ani w waszą stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Kamilusia u was beta kosztuje 30 zł ? U mnie 13 zł ... jaka różnica :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie beta 24 zł,jak by kosztowała 13 to nie kupiła bym testu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
No sama się zdziwiłam jak robiłam ze 13 zł .. bo sama myślałam że to jest droższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nienawidzę igieł i oddawania krwi ale dla bety czasami sie poświęcam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Ja tez nie lubię :( mam złe wspomnienia z pobierania krwi. . Potrafiłam nawet zemdlec. . Teraz biorę głowę w druga stronę żeby nic nie widzieć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak robię,miałam złe wspomnienie ze szpitala tak mi igłę wbiła ze siniak został na parę dni,a bolało jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie dziewczyny trzeba te wątpliwości rozwiać i wiedziec na czym sie stoi i co dalej... No ja tez nienawidze igieł bo również mam złe z tym wspomnienia za czasów podstawówki ale dla Bety sie poswiece i dla innych ważnych badan również. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 2, one nie chcą nikogo słuchać. Ja również nikogo nie obraziłam. Czytam to forum od początku. Poprzednie również. To one ją wkręcają i robią jej krzywdę. Iczozord tak naprawdę jako jedyna potrafi powiedzieć, że ktoś się myli i nie ma racji. Do niej nie mają pretensji. Forum jest dla wielu osób. I tylko dlatego nie ujawniam swojego nicka, bo skończyły by się moje przyjaźnie z dziewczynami. Jako ja nie mogę napisać nic a jako gość wolno mi wszystko. Zastanówcie się czy o to Wam chodzi? Tutaj szuka się pomocy i wsparcia a nie wylewa swoje wszystkie myśli. Czasami w ogóle oderwane od rzeczywistości. Blondi jest młoda i wiele przed nią ale Wy jej tego nie ułatwiacie. Ja nie obraziłam nikogo. Tak jak Wy szukam tu pomocy. I ją dostaje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję zakończyć tą dyskusję na temat tego co komu wolno pisać bo nic nam to nie wnosi na forum :-) ja mam dziś ciężki dzień w pracy bo co chwila coś się pierniczy, ale już tylko 2,5 godziny do końca więc jakoś dam radę :-) u mnie nie ma nigdy żadnych objawów @, przychodzi nagle wieczorem lub późno w nocy i od razu jest ból i krwawienie, nie ma zwiastunów ;-) teraz też nic nie czuję więc się nie nastawiam na nic :-) jak nie przyjdzie do rana to zrobię test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh i znów coś :-) co za dzień... na koniec tego cudownego poniedziałku, do pełni szczęścia brakuje mi już tylko @ ;-) blondyneczko a test robiłaś z pierwszego moczu czy z kolejnego? co do kłucia igłami to w liceum babka przy pobieraniu krwi potknęła się i wbiła mi igłę głęboko w rękę, dostałam podskórnego wylewu na całe przedramię i miałam rękę siną przez tydzień, ale traumy nie mam :-) reni mi się wydaje że ja mam tak z szyjką że się skraca i zamyka po @, ale nie wiem czy to reguła i czy nie zależy od długości cykli i od tego kiedy występuje owulacja :-) sarilec daj znać jaki wynik :) Evi u nas liczyliśmy na wesele litr i ćwiartkę na parę,oraz 15 win ale to było liczone z 0,5 na wyjściu i wesele dwudniowe na 90 osób. zostało 6 butelek wódki i 10 win :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
U mnie @ w pełni :( No nic liczę na ten nowy cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my z moim M chcemy się pobrać tak kameralnie - bez wesela tylko przyjęcie dla najbliższej rodziny. Nie lubimy być w centrum uwagi. Jedynie chciałabym, żeby w kościele nie było sztampowo a ksiądz był z sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi ja nie badam szyjki tylko koleżanka zaczęła od niedawna i zadała mi takie pytanie ja niestety nie znam się na tym kompletnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaaaqq
No, ale faktycznie.. Temat się ciągnie i ciągnie.. Myślę że większość z nas/was wypowiedziała się w temacie i już wszystko wiemy :-) Ja jak już zaczęłam się udzielać to może napisze coś o sobie. Mam 28 lat, bogatą historię ciążową. Trzy poronienia plus ciąża pozamaciczna. Nadal walczę, choć nieraz sił już brak. Dzieci nie mam.. Od 5 lat walczę o pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×