Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Sarilec
Kamyczek85, a kiedy masz termina spodziewanej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Hej sarilec Kochana mam na srode za tydzien, dzis moj 20dc, miedzy 13a15mialam owulke nie wiem dokladnie w ktory dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
13a15kwietnia oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczek nie wiem jak byłam w pierwszej ciazy pare lat temu to niekojarze bym szla na bete pierwsze co to poszlam do gin ten stwierdzil ciaze i pewnie dopiero wtedy, czy jak to sie odbywa? sorki ale nie mam pojecia o tym kiedy co jak w zasadzie chyba trzeba zrobic to badanie, co nie? jest potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dziękuję jeszcze raz za gratulacje :) nie odpisałam wczoraj bo zdechł mi internet w telefonie, a po powrocie do domu i kolacji położyłam się na chwilę na łóżku i ....zasnęłam jak kamień.....mąż mnie przebrał w piżamę i ustawił mi budzik na 5:30 :-) powiedziałam mu wczoraj rano jak już mi największy szok minął :-) ucieszył się bardzo i nie mógł uwierzyć że to prawda :-) a wieczorem to patrzył na mnie jakbym była ze szkła i bałby się że zaraz się stłukę i rozsypię :-) pytał kilka razy jak się czuję i jak mnie przytula to tak delikatnie jak bańkę mydlaną ;-) julitaqq ja starałam się od lipca 2014i niby cykle miałam regularne i wszystko było ok ale nie wychodziło.po wizycie u gina okazało się że chyba nie miałam owulacji i przepisał mi clo i po pierwszym cyklu z nim się udało :-) to które z Was dziewczyny mają teraz terminy? testuje ktoś z najbliższy weekend ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczek trzymam kciuki za ciebie :) i oby do środy, ja miałam miec spodziewana @ sobota/niedziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Aneta ja w swojej pierwszej ciazy 7lat temu tez nie slyszalam o badabiu beta hcg, zrobilam test ciazowy po tyg od spodziewanej @ o wtedy poszlam do gin , teraz jest internet i na wielu forach sie czyta ze robi sie bete dwa razy przed wizyta u gin. Raz podsluchalam pielegniarke ktora rejestrowala jakas zaciazona i mowila do niej ze najpierw beta a pot wizyta, Dziekuje za wsparcie i bardzo sie ciesze ze do was dolaczylam, Maomi jak banke mowisz to super Moj za okresu mojej ciazy to pamieta jak o 22musial naginac po tunczyka w puszce hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie dzisiaj śluz rozciągliwy i lekko pobolewa podbrzusze więc chyba owu i znów nie trafimy ajaj bo raczej nie możliwe by żołnierzyki przetrwały 4 dni,niestety mój wraca dopiero w piątek więc następny cykl na marne :-( Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie urlop i starania na całego przez 2 tyg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczek ja jestem za granica ehhh i nie wiem jak to tu sie odbywa nie czytalam nic na ten temat, bo nie wiedzialam jak tam moje starania sie skoncza, musze sie dowiedziec jak to tutaj jest mieszkam w Szwajcarii od paru miesiecy o badaniu tym cos tam czytałam wczesniej że robia kobietki, ale nie myslalam ze to mus przed wizytą u gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Dzień dobry wszystkim. U mnie się dzieje coś dziwnego, dzis 14 dc-owulacja. Bolą mnie oba jajniki, lewy strasznie dokucza jak zwykle a prawy mniej. Ruszyć się nie mogę!!! Brałam nospe i troszkę ułożyło. Pierwszy raz mam tak ze w owulacje bolą dwa jajniki na raz. Spodziewałam się bólu z prawego bo miesiąc temu bolał lewy (i to jak myślałam że się posikam z bólu) a tutaj prawy tez boli tylko mniej ale tak owulacyjnie. Nie wiem co jest grane, dotknąć się nie mogę ani po prawej ani po lewej stronie, wszystko takie wrażliwe, miała któraś z was tak? To coś niepokojącego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Dziewczynki dowiedzialam sie ze moja koleżanka ze starej lawki za 3 tyg rodzi vo za bardzo nie byla zachwycona tym ze w ciazy. Powiedzcie mi czemu tak jest czlowiek bie mymyslal o dzieciach to i w kolo nie bylo za bardzo a odkad sie staramy to wszyscy w ciazy z otoczenia nO naprawde albo juz urodzilo. A ja lapie przez to dola.. czy ktoras tez tak miala czy to ja jestem dziwna zazdroszczac im teGo ze się udaje oczywiście zycze zeby malenstwa byky zdrowe ale lapie mnie dol i lzy same napływają do oczu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta ja się na razie nie wybieram bo nie mam kiedy, muszę się jeszcze do gina umówić :-) iczozord coś milczysz ostatnio... wszystko ok? kamyczku liczę na pozytywne wieści od Ciebie w przyszłym tygodniu :-) moje objawy równie dobrze mogły o niczym nie świadczyć więc nie było się czym nakręcać :-) myślałam głównie o tym żeby się nie okazało że ten ból przy stosunku w ostatnim tygodniu przed @ to nie był torbiel :-) blondi @ się rozwinęła czy nadal słaba jest? kamilusia co tam u Ciebie? :-) będziesz robiła sobie jakieś badania czy na razie dajecie sobie czas na odpoczynek? renii szkoda że Wam się znowu czas płodny rozminie ze spotkaniem, ale może w kolejnym cyklu uda Wam się trafić i będziesz miała prezent na dzień mamy :-) a co do żywotności plemników to chyba przy dobrym śluzie mogą do 5 dni żyć i polować na komórkę więc nigdy nie wiadomo ;-) aneta może poszukaj w necie jakiegoś forum dla Mam Polek mieszkających w Szwajcarii i tam popytaj jak to wygląda u Was, na pewno jakieś takie forum znajdziesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Dziewczyny co to jest to clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Dziewczyny co to jest clo o ktorym piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku clo to skrót od clostilbegyt - lek wspomagający owulację :-) kamilusia ja jak miałam owulację ostatnią to mnie tylko dwa dni bolał prawy jajnik i troszkę lewy ale nie aż tak jak Ciebie - może lepiej skontroluj u lekarza czy Ci się jakaś torbiel nie zrobiła - lepiej dmuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik to chyba normalne jak sie chce dzidzie to sie widzi wszedzie dzieci i ciezarówki, przynajmniej u mnie tak było, wczesniej nie zwracałam uwagi wogole. i nie jestes dziwna wcale, w końcu sie musi udać i bedziesz sie tez cieszyc swoim maleństwem, zycze ci tego jak najprędzej. maomi tak wiem wezme sie za to poszukam, poszperam i tak musze sie dowiedziec z tego co wiem to przysługuje mi tutaj poród w domu i 8 wizyt kontrolnych w czasie ciazy, to mało i kilka badan jakichś, nie wiem jeszcze jakich, za reszte bede musiala płacic, ile za taka wizyte tez jeszcze nie wiem. kamilusia to niepokojące skoro piszes ze dotknąc sie nie mozesz, tak jak pisze maomi, skonsultuj sie z lekarzem lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Maomi po okresie pójdę do lekarza. Tylko dzisiaj się dzieje coś strasznego coś jakbym miała dwie owulacje na raz. Głowa mi pęka poprostu a o brzuchu nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilusia weź sobie nospę - jest rozkurczowa i sądzę że Ci pomoże skoro nie idziesz do lekarza, ale jakby Ci się pogorszyło to może chociaż zadzwoń i powiedz mu o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Wiesz maomi nie zadzwonię bo będzie mi kazała przyjść a nie chce juz chodzić prywatnie do niej bo mnie nie stać juz nie pracuje. Pójdę na kasę chorych w poniedziałek lub środę przyjmuje u nas taka stara babcia ginekolog i może mi da skierowanie na usg i może coś mi zapisze. Nospe juz brałam dziś 3 tabl. Pomogły trochę ale w dalszym ciągu boli aż do nóg promieniuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilusia może jakby Ci się pogorszyło to do szpitala na izbę się zgłoś. z tym bólem nóg i owulacją to chyba aneta miała podobnie i jej minęło po kilku dniach. mnie bolała miednica - ale nie wiem czy to na pewno od owulacji czy jakiś inny powód był, chociaż wcześniej tak nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dziś okropnie boli głowa :-( nie wiem czy coś poza apapem można brać w ciąży? na mnie niestety apap nie działa :-( mam iść dziś do gina wieczorem ok 21 to podpytam go, żeby tylko jakoś wytrwać do tego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
jak się nie uda w tym miesiącu to może pójdę do gin po takie clo ?!czytam właśnie że ponoć dobrze działa... kamilusia ja kiedys też miałam takie owulacje,dwie lub trzy, nie bardzo działały leki pbólowe ale samo minęło. kasik 922 wiem , że słowa pocieszenia na nic się nie przydadzą , ale tak nie można się dołować. życie mija koło nosa, zawsze coś można zrobić żeby zabić czas i nie myśleć z cyklu na cykl. ja wiem, że to ciężkie. postanowiłam na przykład że jak nie zaskoczy w tym miesiącu to biegam od maja. buty już kupiłam :D:D aneta33 te kilka wizyt to troche mało, i te badania ...chyba wszystkie ciąże u nich wypadają książkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku u mnie podziałało, ale warto mieć przy tym monitoring bo jest ryzyko że mogą się torbiele porobić z przestymulowania - dlatego ja się bałam jak mnie coś bolało, bo myślałam że to może torbiel a monitoringu nie miałam. Po clo jest też większe ryzyko ciąży mnogiej dwujajowej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik nie smuć się, tym dołowaniem sobie nie pomożesz. niedługo wraca Twój mąż -ciesz się tym :-) trzeba wziąć się w garść kasik :-) każda z nas miała lepsze i gorsze momenty ale nie można się zalamywac i poddawać :-) blondyneczko co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi zyje zyje, u mnie @ pełną parą, dodatkowo szukam intensywnie pracy a moj M nie wraca na majowke wiec ten cykl stracony i nastepny chyba tez... ale chyba sie przyzwyczailam do tego i w zasadzie to mi juz wszystko jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilusia miałam taki ból, ale to było po owulacji jakies 3 dni w tym cyklu wlasnie, taki ciagnacy promieniujacy na nogę przeszło po dwóch dniach, ale napwno bylam po owulacji juz i nie az tak silny jak opisujesz, bo obeszlo sie bez tabl. kamyczek no mało strasznie mało, ale to zalezy od kasy chorych ja mam podstawowe ubezpieczenie, wiec mam tylko prawo do 8 wizyt za ktore nie bede musiala placic i badan kilka, ale jakich nie wiem jeszcze, zeby zmienic kase chorych musialbym to zrobic rok przed ciaza, takie cwaniaki są, a rok temu to mnie tu jeszcze nie było, wiec nic z tego by nie było i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko szkoda kurcze :-( a Ty nie możesz do swojego kochanego pojechać na kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi niestety nie moge, troche za duze koszty bo on jest w norwegi a tam doba w hotelu jest strasznie droga, plus bilet lotniczy... gdyby on byl w polsce to wsiadam i jade a tak to niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×