Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Ok blondyneczka bede pamietac, dziekuje za pomoc. Beatrice to super, zobaczysz ze monit to dobra rzecz, daj znac jak pecherzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja rozmawiałam ze swoim i musze zadzwonić do kliniki o dowiedzieć się jak badanie wygląda kosz itd bo chialbym go końcu umówić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Dziewczyny rmąż w pracy na nocce , jestem sama z Dzieciakami i jak robiłam sobie tosty na kolacje to w sekundzie mnie tak zemdliło i w głowie zakrecilo ze myślałam że będę dzwonić po sasiadke żeby mi jakoś pomogła, ale napilam się wody i doszłam do pokoju czując się jakbym litr wódki wypila, dosłownie czułam się pijana i ledwo do łóżka Doszłam :-( nigdy w życiu mi się coś takiego nie przytrafiło, Straszne uczucie tymbardziej jak nikogo do pomocy w domu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kamilusia może stres zmęczenie itp wiesz takich objawów nie ma będąc parę dni w ciąży o czym pewnie wiesz mając dziecko i nawet jakbys była w ciąży to bym tego ze sobą nie łaczyła... może brakuje ci witaminek a pogoda tez par na jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilusia a może to anemia? moja siostra miała duże niedobory żelaza i anemię i miała podobne objawy - może zrób sobie tak w razie czego morfologię? Evi nawet mnie nie strasz że wymioty i mdłości mogą wrócić... od dawna je masz? madziuniama gratuluję! :) annamaria trzymam kciuki żeby na wizycie wszystko było ok :) daj znać po wizycie :) beatriceka ja miałam tylko kłucia w pachwinach na owulację, ale każda z nas jest inna więc może u Ciebie wygląda to inaczej. a z tymi bólami byłaś u lekarzy w czasie owulacji kiedy one występowały czy później? kamyczek gratuluję postępu w działaniach :) będziecie wiedzieć na czym stoicie :) agnieszka powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi, czasami już ciężko mi się skupić kiedy te bóle są, bo bywały cykle że miałam takie bóle codziennie. Jak byłam u lekarza to zazwyczaj jak mnie dusił po brzuchu to nic mnie nie bolało akurat;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Wiem EVI i nie łącze tego z ciążą bo nawet nie wiem czy ona jest, okaże się za 3 dni. Tez tak pomyślałam że być może to jakieś osłabienie pogodowe, w dzień latam za małymi a jak przychodzi godz 20 i one śpią to ja padam na twarz poprostu. Może to zwykle przemęczenie. Z anemia bym tego nie wiązała bo kiedyś miałam anemię poporodowa i z łóżka nie wychodziłam bo się dosłownie przewracalam a teraz był to jednorazowy incydent ale jak się powtórzy to napewno Odwiedzę lekarza. Ale tak się wystraszyłam ze bałam się usnac żeby coś mi się nie stało bo ani by mi nikt nie pomógł a co z dziećmi... Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kamilysia to może profilaktycznie magnez kup na wzmocnienie może aspargin . Maomi od 3 tyg czasami jak mala skacze to jestem chyba tak poobijana ze no zwracam... nocki mam ciężkie i chodze z 3-4 razy siusiu i to bólem krzyża mam odczucie że nie dojde do WC hihi no jednak 2 trymestr to jest raj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Nie wytrzymałam i zrobiłam test -negatywny. Zawsze 10 dni po owu był pozytywny a dzisiaj 11 dzień i lipa. Czyli niestety mi się nie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Doris. Ja po poronieniu kochałam się z mężem po tyg (a byłam lyzeczkowana). Nie odczuwalam żadnego dyskomfortu i bólu a psychicznie potrzebowałam tej bliskości jednak każdy organizm jest inny i może goic się inaczej. Po poronieniu równo tak jak powinnam (uznając poronienie za pierwszy dzień cyklu) dostałam @ i następnego już się nie doczekalam bo zaszlam w ciąże s pierwszym cyklu po poronieniu i jestem mamą 4.5 miesiecznego Olusia. Lekarz powiedział mi ze gdyby organizm nie był przystosowany i gotowy na zagniezdzenie zarodka to ciąży po prostu by nie było. Ja o dziecko starałam się rok a po poronieniu zaszlam od razu. Także głowa do góry. Ja też nie raz myślę o moim aniolku ale tak musiało być a gdyby tak się nie stało nie miałabym teraz mojego synka a nasz aniołek zawsze będzie w naszych sercach. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilusia ale każda ciaza jest inna i zagniezdzenie nie nosi być w tym samym czasie . ale zostało ci do @? Nitka co tam u ciebie? kiedyaż termin @? Blondyneczka jak monitoring? jaka skrajność pogodowa y was upaly u mnie ok 22 st i wiatr. a dziś leje deszcz. co za lato :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Maniula, okres najgorszego samopoczucia fizycznego i psychicznego mam już chyba za sobą. Wydaje mi się, że jestem w trakcie owulacji bo czuję klasyczne bóle owulacyjne ale wstrzymamy się i poczekamy do pierwszego naturalnego cyklu i do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ok mam 24dc wiec jeszcze z jakies max 6 dni do @ nie nakręcam się bo przytulanko było tylko raz na 2 dni przed owulka mialam wtedy śluz plodny. ale wątpię że się udało jak było zawsze więcej seksu i tez nici :( no ale zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Agnieszka okres powinnam dostać w sobotę. Jutro powtórzę test z samego rana bo wczoraj robiłam po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
dziewczynki trochę się nie odzywałam ale miałam ciężki okres przed porodem. Bardzo źle się czułam i takie tam... aż w końcu po dłuuugiej wyprawie po IKEA (I LOVE IKEA:P ) odeszły mi wody i moja kochana Olga wreszcie się urodziła! :) 17.07 o 4.00 w expressowym tempie wyskoczyło ze mnie przeterminowane 4 kilo i 56cm do kochania :) całuję Was mocno i oczywiście doglądam z telefonu, z którego ciągle nie mogę dodawać postów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Gabi gratuluje kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku Gabi gratuluje ale wielgachna ta twoja Olga hehe i naturalnie ja urodzilas jestem pełena podziwu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Gabi! Gratulacje :) Pięknie się dziewczyny spisałyście. A ile dni byłaś po terminie? Żałuję, że niektóre dziewczyny musiały zacząć cykle od nowa. Tak bym chciała, że by Wam się udało, że jak przeczytam o dwóch kreseczkach, to będę cieszyć się jak ze swoich! No prawie ;) AnnaMaria, Maomi - sporo się nie odzywałam bo czas zalatany w pracy i jeszcze gości miałam do tego. Nie mogę doczekać się już mojej wizyty, tym bardziej że mi ją o 4 dni przełożono.. Ale to juz w sobotę :) Mam nadzieje, że zdrowo przyrastacie - ja od 2 tyg. sukcesywnie. Doris, pozdrawiam i jak już będziesz na siłach, owocnych starań. Gratuluję też Madziuni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Gabi gratuluje!!!!! Aga mam mnostwo pracy i nawet nie zaglądałam tutaj:( ale juz nadrobiłam:) byłam dzis na monitoringu, na ostatnim miałam dwa pecherzyki po 17 mm dzis był jeden zapadnięty wiec wlasnie pękał, a drugi pękł wczoraj bo było duzo płynu w zatoce douglasa. Niestety kochałam sie tylko w poniedziałek i wtorek, wczoraj co prawda tez, tylko maz był zmęczony i nic z tego nie wyszło.. Mam nadzieje na numerek dzis:) teraz luteina i czekamy:) Aga mimo wszystko trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) Sarilec, ciąża wg OM przenoszona 1 tydz. a wg USG 2 tyg. Aguś naturalnie i bez znieczulenia ;) ale wielgachna nie jest. długa, owszem. Ale żeby jakaś wielka to nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi gratulujemy! :-) Super, super! U mnie dziś zaczyna się 7 tydzień, wizytę pierwszą już miałam, ale oczywiście za wcześnie, nic nie było widać i następna mam 29.07 w środę o 16.00. Jesteśmy tak niecierpliwi z mężem, a ja to już zwłaszcza, odliczam dni do tej środy, żeby zobaczyć serduszko i dowiedzieć się, że wszystko jest ok. 3mam kciuki za Was wszystkie dziewczyny, uda się na pewno każdej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka to bardzo dobrze Ze owulka prawidłowa a staranka były oczywiście, !? to teraz czekać na termin @. powodzenia! Gabi bo myślałam że spora ta twoja mała bo ponad 4 kg moje znajome to wszystkie prawie ok 3 kg ale super ze tak sprawnie poszło cieszcie się maleństwem. :-) a jak córka starsza szczęśliwa? Mirmil czas do środy szybko zleci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Gabi gratulacje dla was, bylas bardzo dzielna. 4Kg to niezla kluseczka. Nitka trzymam kciuki aby ten miesiac byl owocny. Aga testujesz? Czy czekasz az sie spozni @? Ja mam monit i bad nasienia w poniedzialek, troche sie denerwuje jakie wyniki beda. Moj do leczenia to ostatni, ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Gabi gratuluję. Moje ważyły jedna 3580 i 55 cm a druga 3570 i 56 cm i moment je urodziłam, jak kluseczki wyskoczyly :-) piękne uczucie usłyszeć pierwszy płacz... Dzisiaj test negatywny czekam na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
czy tylko ja nie widzę postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×