Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość kasik922
Nitka gratulaacje! ! Aga co do wynikow napewno sie polepsza jesli bedzie mial kuracje. Ale wiem co czujesz ehh moj tez ma isc w tym miesiącu no zobaczymy. Ale musisz go wspierac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Nitka gratulacje!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka a tak nie wieżylas ze się uda a tu raz i juz moje gratulacje! zobaczymy co powie nam lekarz. Boje się usłyszeć coś złego ale niestety trzeba przez to przejsc oby witaminki pomogły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:* jutro dzwonię do gina co man teraz robic:) Aga, wazne ze macie te badania, a leki teraz sa takie, ze zanim sie obejrzysz a wyniki bedą wzorowe! Dziewczyny staram sie od ponad roku, z rożnymi przejściami, skoro ja w końcu zobaczyłam dwie kreski to i Wam sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Dziewczyny od kilku dni mam strasznie duzo sluzu w srodku bialego i wodnistego i dzis zauważyłam dwie plamki na bieliźnie ciemne ale okres mam miec za dwa dni. . Ehh i jak tu czlowiek ma sie nie nakrecac. Ale i tak wiadomo ze nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
iNitka gratulacje tak bardzo Sie cieszę :-) jednak w naszych przypadkach wspomagacze pomogły !!!!! Aga dobrze że wiecie gdzie jest problem trzy mam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NItka gratuluję! Kamyczku, kiedyś przyjdzie na pewno :) ja za dwa dni wyjeżdżam już na swój ślub :P Narzeczony dotrze dopiero tydzień później, na @ czekam teoretycznie do 11 sierpnia, więc jeeeszcze kupa czasu. Ale jesteśmy dobrej nadziei. Może akurat w tym cyklu się udało :) Kamyczku a Ty na kiedy masz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatrice termin za jakieś 2 tyg, nie licze. nawet nie wiem czy już owu była , bo tak jakoś dziwnie bez bóli w tym cyklu. a może nie było owu wcale? nitka powiedziałaś już M? kamilusia bardzo obiecujące to plamienie. trzymam kciuki :) blondyneczka na kiedy masz termin@? chyba jakoś przede mną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
kamyczek chcialabym ale moze to cos innego. Niechce sie juz nakręcac bo za dwa dni @ przyjdzie jak zwykle ;( ehh ale taki urok kobiety :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny! Evi, pomogły, byłaś moja nadzieja wiesz, dzięki Tobie nie straciłam nadziei i walczyłam! Kasik no za dw dni zobaczymy co tam w trawie piszczy;) Jeszcze nie powiedziałam M. Mam w tym tygodniu urodziny, moze wtedy:) chce najpierw zrobic badania i sie upewnić:) on bardziej przezywał ostatni raz, wiec teraz chce mu zaoszczędzić rozczarowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko a będziesz miała potwierdzana owulacje, ze na pewno sie odbyła? Czy tak po prostu od 16 dc bierzesz dupka? Mi w tym cyklu mimo takiej samej dawki clo, owulka przesunęła sie prawie o tydzien w stosunku do poprzedniego cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka bylam na monitoringu 11dc i dostalam pregnyl na pekniecie pecherzykow, wiec do 16dc jest juz po wszystkim :-) sluz tez na to wskazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba przy tych wszystkich lekach wolała bym iść tego 16 DC i zobaczyć ze pękł... organiczny tak nas oszukują że wolała bym to sprawdzić ale rozumiem ze nie każdy ma taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu ja ogolnie nie mam problemu z pekaniem bo bylo sprawdzane 2 razy i raz byl plyn w zatoce a drugim razem akurat pekal, czy jakos tak, pregnyl dostalam bo moja gin chciala miec pewnosc ze pekna a dodatkowo pecherzykow bylo 2 prawie dojrzale wiec chciala wzmocnic pik lh :-) Dodam ze lh mialam badane i jest wporzadku :-) Nitka no ja juz mam troche doswiadczen w tym temacie :-P a pozatym duphaston od 16dc jest umowny, i aktualny w przypadku gdy plodny sluz pojawi sie co najmniej 1-2dni przed 16dc, jesli nie to wszystko sie przesuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka a ta suplementacja pomogła twojemu M? był ponownie się zbadać. ? jeszcze jutro i wszystko będzie jasne boje się co powie lekarz i czy wogole są na to jakieś leki żeby produkować więcej plemników. Trochę jestem juz tym wszystkim zmęczona powiem wam dziewczyny juz mam dość tego ze ciągle myślę o dziecku i smuce ze się nie udaje bo ile można ale mam nadzieje ze teraz będzie juz tylko lepiej albo i nie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc! Chcialabym was spytac co myslicie o moich objawach: ból szyi i ramion takie rwanie(pewnie mnie przewiało) ale... bolą mnie tragicznie piersi, są nabrzmiałe, do okresu tydzien czasu. Kocham się ze swoim partnerem bardzo czesto bez zabezpieczenia, odrazu po okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie byl ponownie na badaniach, Pani doktor stwierdzila ze skoro to dla niego taki stres to nie ma sensu, pozatym po tych lekach co bral to napewno jest lepiej, wizualnie poorawila sie konsystencja , kolor i moj M mowi ze ilosciowo jest wiecej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu raczej za mało objawów. Bol piersi jescze nic nie znaczy, Tez kiedyś miałam taki ból który nigdy mi sie nie przytrafił i nic z tego nie wsyszło. Próbuj za parę dni zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedz:) Z jednej strony myślę że kogoś w Naszym wspólnym życiu brakuje, takiej małej osóbki która zaczarowała by świat uśmiechem i wogóle ach...:) Jesteśmy przygotowani finansowo więc nie martwimy.W związku z tym rodzą się powoli pytania czemu się nie udaje... Ale staram się patrzeć na to z drugiej strony żeby korzystać z tego że jesteśmy jeszcze we dwoje, pojechać to tu to tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice w sumie nie odczułam żadnych objawów implantacji, nie plamilam, nawet piersi bola mnie mniej niż zwykle. Około 6 dnia po owulacji czułam takie jakby świdrowanie w dole brzucha i w zasadzie od tamtej pory czułam pismo nosem:) możecie sie śmiać ale naprawdę miałam mega przeczucie ze jestem w ciazy:) do teraz nie mam żadnych widocznych żył, ani innych książkowych objawów. Boli mnie tylko bol brzucha, jakby sie cos tam rozpychalo.. A i strasznie chce mi sie spac juz od kilku dni wracałam do domu i kładłam sie spac co nigdy mi sie nie zdarzało i ciagle mi gorąco. Do terminu @ jeszcze 1 dzien.. Wiem ze teraz bedzie dobrze, musi byc! Byłam dzis na becie i progesteronie, wyniki po 16. Pozdrawiam dziewuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Dziewczyny jeszcze mnie zastanawia ten sluz mam go duzo i jest mokro co zawsze przed @ bylo sucho. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki kolor śluzu masz? ja jestem tydzien przed @, nie mam żadnego a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Bialy i przezroczysty i wodnisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×