Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość marianeczkaaa
Ale tu cisza:) ja wczasie okołoowulacyjnym mam dola psychicznego i fizycznegon... A przecież podobno człowiek radosny i wogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mnie troche dawno nie bylo nie mialam za bardzo czasu ale was podczytuje u mnie wszytsko w porzadku koncówka 7 rano wymiotuje jak tylko wstane i mnie mdli ale po 11 juz jest okciezko mi sie tez jezdzi autem bo mdłosci a jak tam u was dziewczyny nelinka co u ciebie jak sie czujesz niteczka maomi justyna jak tam piszcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka, do mnie dziś przyszła @, spóźniła się dość długo ale może przez to że byłam przeziębiona. Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Cześć :-) Właśnie wróciłam od ginekologa. Zaczynamy :-) na początek powtórka badań hormonalnych. Dziś mój 17 dc. Pęcherzyk po mojej lewej stronie (czyli tam gdziej jajowód cały) 16 mm. Czyli jeszcze kilka dni. Późna owulacja się szykuje. I długi cykl będzie. Podejrzewam że te długie cykle występują wówczas gdy do owulacji dochodzi z lewej strony. Ale to potwierdzą późniejsze monitoringi. Reszta ok. Leki odpowiednie, badanie nasienia będziemy robić, i cały przyszły tydzień starania :-) Kurczę doszłam do wniosku, że my po 20 dc średnio się starali. Przeważnie było jak się chciało.. a tu taka późna owulacja.. Mam nowego lekarza, fajna babka. Nowe nadzieje :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Kamila a tak wierzylam ze Ci sie udalo, szkoda :-( 3maj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda to witaj w klubie ja wczoraj miałam 16 mm. Srednio pęcherzyk rośnie 2 mm dziennie. Ja jutro mam wziac zastrzyk i działać caaaaly weekend. To dawaj znac trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila szkoda :-( ja też chyba przez przeziębienie miałam dłuższy cykl. Wprawdzie tylko trochę ale jednak te wirusy mogą tak działać. To jeśli się nie mylę to w tym miesiącu nikomu się nie udało. Blondynka a ty który dzień cyklu masz? Ty już się chyba na listopad łapiesz, może zaczniesz pozytywnie miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianeczkaaa może to przez jesień, pogoda trochę przygnębiająca. Nie myśl że to dni płodne, idźcie na spacer, zróbcie sobie jesienne fotki, grzane wino, kolacja, film, basen, spotkanie ze znajomymi, chyba lepiej takimi co dzieci nie mają, kąpiel w pachnącej wodzie, masaż oliwką, ciasto... zrób coś miłego dla siebie dla was, może to chwilowy spadek formy i jutro będzie lepiej. Nie ma się co zmuszać do miłosnych igraszek z myślą że to te dni, ale można trochę ukierunkować działania, bo seks to przecież świetny antydepresant, i jeszcze długo po jest miło i fajnie i na same wspomnienie pojawią się uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Kamila :-( walczysz dalej.. głowa do góry ,:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas powoli zaczyna się szał ślubny. I jakoś nie myślę teraz tak o dziecku może u lepiej bo i tak leczenie potrwa. Jakoś tak jestem bardziej szczęśliwa bliżej ślubu. Ale jeszcze trochę i kolejne badania i wizyta u lekarza. Chyba nam obojgu służy takie wyluzowanie. Więcej się uśmiechamy i przytulmy. Dziewczyny jestem szczęśliwa i musze się z wami tym podzielić. Oczywiście do pełni szczęścia brakuje dzieciatka ale myślę że po nowym roku ostro podziałamy. Dziewczyny damy w końcu rade musimy i wtedy będziemy się cieszyły swoimi pociechami. Jak tam Evi macierzyństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g86
kurde jak mnie wkurzaja te zawiasy aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Justynka1986 mi na razie wymioty minęły (tzn. od poniedziałku nie wymiotuję, ale może dlatego, że od 6-16 jem tylko suche bułki i ewentualnie jabłka i kiwi bo to mi nie szkodzi). Popołudniami jak jestem w domu i wiem, że mogę wymiotować to staram się jeść normalne obiady i kolacje, ale nie zawsze mam apetyt. Na razie waga się utrzymuje - 1 kg mniej niż przed ciążą. Dziś 9t + 5d Czyli już prawie 1/4 za nami ;) Czasem miewam bóle brzucha, ale nie są jakieś uciążliwe. Głowa wciąż mnie boli i ciągle zmęczona ale funkcjonuję normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ScarletKate
BYłam rano u lekarza i wychodowalam w prawym pecharzyk 17 mm a jestem w 11 dc:) w pon znowu mam sie zgloscić. w prawym jest wiele ale małych zobaczymy co dalej od jutra mamy działac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
---> atomka ale ja od pół roku to każdy cykl mam taki że czas owulacji to mam dola:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SkarlerKate to szykuje wam się bardzo miły weekend :-) działajcie, powodzenia i owocnych starań życzę. W poniedziałek idziesz aby doradzić czy pękł pęcherzyk, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż pewnie mnie dorwie po @ :P więc ciekawa jestem tego cyklu. Ale muszę Wam powiedzieć że rzadko się zdarza żebym miała bardzo obfity, ten jest naprawdę mega, tak to mam średni, a dziś w nocy pobrudziłam piżdżamę i za dnia spodnie. Podpaskę miałam od 21 do 5 rano i wstydziłam się rano, na szczęście mąż nie zauważył... Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianeczkaaa a dlaczego tak się dołujesz? Czy to przez brak ciąży, czy masz jeszcze jakieś inne problemy. Co cykl w czasie dni płodnych to naprawdę smutne, bo niby to czas że jesteśmy w najlepszej formie. Ja tak mam bo zauważam wtedy zsrr bardziej się do ludzi uśmiecham i jakaś taka milsza dla klientów jestem i mam dużo energii. Nie wiem jak to jest z tą ochotą na seks, czy to rzeczywiście w czasie dni płodnych libido wzrasta, czy ja wiedząc że mam dni płodne bardziej się nakręcam, myśląc że może się uda. Dziewczyny piękne pęcherzyki będzie się działo. Blondyneczko życzę aby@ nie przyszła. Kamila @ mogą się zdarzyć raz bardziej raz mniej obfite. Jeśli nie masz przy tym niepokojących objawów, to raczej nie ma się czym martwić. Ja osobiście polecam tampony, używam je od jakiegoś czasu i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czytam, że coś nie wesoło. same @ a pozytywne sikańce gdzie?ja wierzę, że każda złą chwila zostanie kiedyś nagrodzona. sprawdziło się to w kilku moich przypadkach , więc każdej się uda. jak nie teraz to następnym razem. zrobiłam badania tsh, prolaktynę i progesteron. wszystko w normie. planuje zrobić lh i fsh w 3 dc , może to wyjaśni moje kłopoty z owulką. powiem wam, że nie palę się na razie na nowy cykl. potrzebuje zwolnić tempo bo żyję od owu do owu. masakra. wychodzę dziś na chlańsko z mężem i znajomymi więc odchamię się trochę :D:D:D:D:D. moja córka idzie do dziadków więc będzie trochę spokoju :D:D. tak moje drogie przyszłe mamy, dziecka też mam nieraz dość :):). miłego weekendu laseczki. głowa do góry w ten pochmurny dzień :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,pewnie juz mnie nie pamietacie:) nie dziwe sie,sporo czasu minelo, pisalam kiedys na tym forum,ze mam pozne owulacje itd:)a wtedy byly na forum Iczizird, magda, Agnieszka i blondyneczka:)teraz doczytalam, ze Iczozord i Madzia doczekaly sie swoich pociech:)i strasznie sie ciesze i gratuluje:)) Aga i Blondyneczka sa nadal na forum, ja tez chcialabym do was dolaczyc:) staramy sue od czerwca 2014- zdrowi, badane wszystkie hirmony,nasienie, plus HSG-jajowody drozne,teraz cykl stymulowany lamette- plus zastrsyk ovitrell:) zobaczymy co z tego wyjdzie, choc jakos nie wierze w cuda:) pozdrawiam wsztstkie dziewczyny z tego forum,juz mamusie i te ktore jeszcze czekaja i bardzo chcialabym dolaczyc;) przyjmiecie kropka?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Hej dziewczyny! Zelazo podskoczylo. Jestem po wizycie kluska wazy 2,1 kg. Ogolnie wszystko ładnie, pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Hey kropek oczywiście że przyjmiemy, razem łatwiej :-) Annamaria super że wyniki dobre i że dzidzia ładnie się rozwija. Ja wczoraj miałam imprezkę i dziś się leczyłam rano. A na wieczór się przygotowałam. Mam cukierki, bo dzieciaki bo domach latają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozemamusia
Hej dziewczyny, długo się nie odzywałam, bo miałam przeprowadzkę, 3 dni temu zrobiłam znów bete, ale na wyniki musiałam poczekać do wczoraj rana, w ten czwartek zaczęłam wieczorem plamić i lekko krwawić, ale był to termin mojej @ i przyjaciółka mnie uspokajała, że to czasem się zdarza ;( ja i tak cholernie się martwiłam, od wczoraj rana jakby przyszedł normalny okres, tyle że bardziej boli niż zwykle no i wynik bety spadł z 13 na 7 ;((( Czy jest mozliwa pomyłka labolatorium? W poniedziałek polecę jeszcze raz na betę dla pewności ;((( Powiedzcie, czy któraś z Was tak może miała, a wszystko okazało się w porządku? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×