Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Kurde dziewczyny chciałam sie nie schizowac ale nie idzie. Caly dzień przechodziłam z jedna wkładką po 17 w domu sie spieszyłam i zobaczyłam ze jest brudna. Ale jakos to mi umknęło szybko sie ubralam i wyszłam. Po powrocie idac pod prysznic zobaczyłam ze to byla plama krwi a bardziej śluz podbarwiony krwią. Na implantacje to za szybko. Niby w środę zeszłego tyg byla obv wg kalkulatora ale nie możliwe bo bylam na wizycie i pęcherzyk mial 16 mm. Wiec obu musiało byc w weekend. A 3-4 dni to za krótko. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to dopiero plamienie okołoowulacyjne? na implantację jeszcze trochę za wcześnie jeżeli owulacja rzeczywiście była w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g86 moze to oznaczac zmiane hormonow czyli ze weszlas w 2 faze, czytalam gdzies ze mozliwe jest wtedy delilatne plamienie bo na implantavje za wczesnie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie miałam czegos takiego ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozemamusia
Hej dziewczyny, jutro mam kolejne USG dla upewnienia się, że wszystko jest ok, aż się boję tej lekarki o cokolwiek pytać, muszę zmienić lekarza.. Może znacie jakiegoś dobrego z Poznania? Ja też mam remont, dokładnie przeprowadzkę, więc nowa nadzieja : ) Nowe łóżko itd .. Pozdrawiam Was cieplutko i dziękuję za zrozumienie i za wsparcie kochane jesteście. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Gowsik badania mam w Bizielu a jaki lekarz to nie wiem... A czemu pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Atomka, Agnieszka5g, dolaczam do Was, u mnie dzis 14dc. Do owu chyba jeszcze troche, ale jak pisalam wczesniej (i nie zamierzam sie z tego wymiksowac) nie licze. Zeby podac informacje o tym ze dzis 14 dzien musialam sie mocno skupic i zajrzec w kalendarz :) Biore kwas foliowy i wiesiolka ale to praktycznie wszystko o czym staram sie pamietac. Marze juz o weekendzie bo ten tydzien jakis taki ciezki... Dobrego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
kamilusia122 dziękuję :) fakt przy dwójce może być ciężej, ale to wszystko zależy od tego jak się dzieciaczki ułożą. Moja siostra na początku, jakoś w 13tc lekarka jej powiedziała, że chłopiec, na następnych kilku wizytach tak się układało, że nic nie było widać, a dopiero po kilku kolejnych wizytach wyszło, że jednak dziewczynka, więc i ja się spodziewam, że to wcale nie musi być chłopiec, ale tak jak pisałam - ja zawsze chciałam pierwszego chłopca później dziewczynkę, bo sama zawsze chciałam mieć starszego brata, a dziś jest mi to obojętne ;) w tej chwili płeć jest mi zupełnie obojętna :) Moja babcia ma w tej chwili 7 prawnuczek i ani jednego prawnuka więc statystycznie większe szanse na dziewczynkę haha :) Mozemamusia kwas foliowy poleca się brać zarówno kobiecie jak i mężczyźnie, ale nie wpływa on na płodność, tylko tak jak pisały dziewczyny. Jednak lekarka mówiła mi kiedyś (jak brałam sam kwas foliowy a ona zapisała mi kompleks wit. w których też był kwas foliowy) to mówiła, że spokojnie mogę przyjmować jedno i drugie bo nadmiar kwasu foliowego organizm wydala z moczem więc raczej się go nie przedawkuje, a na pewno wpływa korzystnie na organizm. Nitka wrażliwość i krwawienie dziąseł to normalne w ciąży - jedne mają mocniej inne mniej, jedne całą ciążę inne tylko w niektórych tygodniach. A jeśli o ruchy chodzi to słyszałam, że między 16-18 tc MOŻNA poczuć pierwsze ruchy dziecka ale często są tak delikatne, że kobieta odczuwa je wyraźnie czasem jeszcze później :) g86 Doris może mieć rację, może to też wynikać ze stężenia hormonów. Myślę, że nie ma powodu do niepokoju, ale jeśli Cie to uspokoi to poproś ginekologa o skontrolowanie poziomu hormonów. Z drugiej strony skoro piszesz, że nigdy tak nie miałaś a teraz masz, to może tym razem będzie sukces - ciąża która się utrzyma :) Lepiej myśleć pozytywnie :) A jeśli ovu nie jesteś pewna, to pomyśl, że mogła być np. w pt, wtedy mogłoby to już być krwawienie implantacyjne :) Głowa do góry i nie martw się na zapas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zas wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
co z tymi postami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Evi1705 dobrze, że córcia zdrowa i chętnie je :) a o to, że mlekiem dokarmiasz się nie martw, czasem trzeba i nikomu nic do tego! Maomi ale zazdroszczę przygotowywania pokoiku dla dziecka - my na razie jeszcze nie możemy, czekamy na większe mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak mnie dzis wszystko wkur.... ryczeć mi się chce na maxa. czy któraś testuje na dniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g86 mnie tez... do tego strasznie mnie boli podbrzusze i jajniki a rano az mi śluz ciekł po nogach... mam nadzieje że to dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Czesc Dziewczyny!!! Zagladam tu rzadko, ale zagladam usmiech.gif trzymam kciuki za mamusie, staraczki i wszystkie czytelniczki. Pamiętam, ze po moim pierwszym wpisie pojawiła sie tutaj Baletka usmiech.gif Witaj Kochana!!!!!! usmiech.gif Dziewczyny, jestescie niesamowite :**** wszystkie, po kolei i kazda z osobna. Macie niesamowitą wiedzę, dajecie sobie mnostwo wsparcia... My mamy małego synka (9miesiecy), teraz jestem w 2 miesiacu ciąży usmiech.gif poranne nudnosci, wymioty, sennosc i -6kg juz na wadze... Ale warto :) Trzymajcie się! :****** PS. Dodalam z tel do starego wątku ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Kamilusia, bo pytalas czy na nfz w Bydgoszczy sa dobrzy lekarze. A niektorych akurat znam z racji zawodu. W Bizielu jest ok. Znam pania doktor P. Ona jest doswiadczona i jest tez genetykiem. Wszystkie moje kolezanki do niej chodzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Jak tam dziewczynki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok po pracy nie miałam czasu na myślenie bo szukalam dla siostrzenicy królika i znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozemamusia
Hej dziewczyny, jak tam dzisiaj wasze samopoczucia? Ja dziś kiepska, bo na USG widać już dojrzewające pęcherzyki, a mojego M. nie ma :( będzie w grudniu dopiero. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozemamusia czyli sie udało?? Jesli tak to trzymam kciuki. Po szczerze troche juz się pogubiłam kto co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby forum działo normalnie wkońcu? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Wkońcu normalnie działa:) u mnie dziś 19dc nie nastrajam się wogole na ten cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prymulka261
Hej dziewczyny! Wiem że na forach zawsze się słyszy 'idź do lekarza', ale potrzebuję Waszego doświadczenia. Mam 22dc (cykle 30d), od jakiegoś tygodnia piecze mnie podbrzusze (jakby mi ktoś coś rozżażonego do jajnika włożył), kłują mnie bardzo jajniki na zmianę. Mam mdłości i w ciągu dnia często zbiera mi się na wymioty, mam dziwne smaki i dziwnie pachną mi niektóre rzeczy. Dużo latam do toalety i piersi bolą jak na okres tylko z boku, bardziej pod pachami. Robiłam dzisiaj rano test - negatywny. Na objawy ciąży chyba za wcześnie. Byłam w pon u gina i powiedział że wszystko ok. Ale może to jakieś zapalenie jajników? Pomóżcie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, co u was? możemamusia bardzo mi przykro z powodu twojej straty, jedyne dobre w tej sytuacji jest to, że organizm sam się oczyścił i będziesz mogła zaraz się znowu starać. gowsik dobrze że wpisałaś o tym kwasie foliowym, bo ja kompletnie o nim zapomniałam. przez te cykle bez owu nawet nie myślałam o tym bo wiedziałam że i tak doopa z tego. nitka co ty będziesz robiła na zwolnieniu hehe? wynudisz się za wszystkie czasy :):) korzystaj kobieto.:) g86 jak tam sytuacja? nadal plamisz? blondyneczko kiedy masz wizytę u gin? jakieś plany? będziesz regulować na razie drugą fazę czy przystępujesz do starań z clo również? scarlet jak się czujesz po clo? ja zaczynam swój pierwszy cykl z clo i nie wiem jak to będzie. dziś mój 1dc, jutro wizyta i sprawdzenie czy wszystko ok z poprzedniego cyklu. da mi receptę i lecimy z koksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prymulka261
Acha, temperatura wczoraj 37.2 w dzień, wieczorem spadła do 36.5 a dzisiaj od rana 37.1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Prymulka jesli jestes w 22dc to za wczesnie na jakiekolwiek objawy ciazy, to sa objawy ze jestes w 2 fazie Kamyczku nie biore clo w tym miesiacu , no bo po co mam sie faszerowac nim skoro 2 faza jest do poprawy, a bez prawidlowej drugiej fazy to nie da sie nic zrobic nawet przy idealnych pecherzykach... Daj znac jak po wizycie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Dzień dobry! Mozemamusia - jeszcze raz napiszę że smutne jest to że biochemiczne tak często nas dotykają.. :-( Ale jesteś płodna , sama się oczyściłaś, już pojawiają się nowe pęcherzyki. Odpocznij ten 1 cykl a w grudniu bierz męża w obroty! A być może Nowy Rok przyniesie Nową Niespodziankę! :-) Kwas foliowy już zażywaj! :) Xyz Gowsik to zbliżają się te dni :) celuj, celuj :-) Xyz G86 - u mnie się zdarza taka "kulka" krwi, czy nitka. Ale do tej pory nie zwiastowało to implantacji.. :-( W tym cyklu nic nie zauważyłam. Xyz ScarletKate - no objawy wskazują na jedno :-) działacie? Xyz Kamyczku to się w końcu dziać będzie. Czekam na koniec Twojego cyklu i na dobrą wiadomość :-) Xyz A u mnie faza oczekiwań :-) W czwartek w przyszłym tygodniu beta, bo w razie powodzenia zastrzyki.. Ja biorę kwas foliowy 15 mg więc najwyższy, na receptę. Jak się nie uda to miesiąc zejdzie na badania. Zazdroszczę Wam płodności cykl w cykl.. Ja muszę liczyć na lewą stronę więc u mnie gorzej.. :-( My też oczekujemy na nowe mieszkanie :-) może jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia uda się wyprowadzić z naszej kawalerki :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g86
No u mnie to był jednorazowy incydent. Temperatura od trzech dni 37,9. Nie nastawiam się na nic tylko było to dla mnie dziwne bo nigdy takiego czegoś nie miałam. Magda a ty który masz dc?? Widzę że obie czekamy (ja do @ a ty do testu :) ) Scarletkate to ovu pełną parą umilajcie sobie ten weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×